Kiralık Vinç Canbey İstanbul

Canbey Vinç İle Daha Yükseğe

FİRMA CEO’SU OKTAY CAN


Kiralık vinç, kiralık forklift, kiralık manlift, kiralık sepetli vinç destek ve danışmanlık konularında hizmet veren firmamız, araçlarının bakımını düzenli bir şekilde yaptırırken; personellerini sürekli olarak eğitmektedir. Firmamızın bütün araçları, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K1 yetki belgesine sahiptir ve gerekli standartların hepsini karşılamaktadır. Bununla birlikte G sınıfı ehliyeti ve güvenlik sertifikası bulunan vinç ve forklift operatörleri, alanlarında son derece deneyimli ve eğitimlidir; insan ilişkilerinde oldukça başarılıdır. Siz de tüm bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet veren yetkililerimize ulaşabilir ve tarafınıza sunduğumuz çözüm önerilerini dinleyebilirsiniz.

Alanında Uzman Operatör İle Vinç Kiralama Hizmetleri

Firmamız tarafından genellikle inşaat ve endüstri sektöründe vinç ihtiyacı duyan şirketlere hizmet veriliyor. Bununla birlikte vinç kullanımı yapılan her sektöre kiralama hizmetimizi sunuyoruz. Aynı zamanda vinçlerimizi kullanan operatörler de alanında uzman kişilerden seçilir. Bütün operatörlerimiz, gerekli eğitime ve belgelere sahip olan kişilerdir. Bu sayede de firmamız tarafından verilen hizmetler fazlasıyla kalitelidir. Bütün araçlarımız, uzman operatörler tarafından kullanılır ve böylece güvenli bir hizmet sunarız. Vinç ihtiyacı duyuyor iseniz hemen firmamız ile bağlantıya geçebilir ve bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Oktay Can

HİZMETLERİMİZİ KESİNTİSİZ SUNUYORUZ

Siz de hemen bizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, konulara ilişkin fikir örneklerinden faydalanarak iz yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz çözümler ile birçok firmanın tercih ettiği ilk firmayız. Hizmetlerinizde iş güvenliği ve herhangi bir işçinin sağlığı açısından ağır yüklerin kaldırılmasında vinçlerin kullanılması meydana gelecek iş kazalarının önüne geçme açısından önem teşkil etmektedir. Canbey ailesi olarak bu tür kazaların yaşanmaması için sizlere kiraladığınız vinçlerin yanında operatörde temin etmekteyiz.

Sizler de hemen hizmetlerimizle ilgili olarak bizimle çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin her türlü konu ile ilgili bilgi almanın keyfini sürün. Avrupa Yakası kiralık vinç hizmetlerimizde makinelerimizin taşımacılık alanındaki üstün performansı ile birlikte tüm işleriniz kısa sürede tamamlanıp sizlere teslim edilecektir.

DEVAMI

FOTO GALERİ