Canbey Vinç Kiralama

Kiralık Vinç

Vinç Kiralama hizmetlerimizde kullandığımız iş makinelerimizin hangi sıklıkla denetlendiği ve hangi usullere uygun bir şekilde yapıldığı da periyodik olarak belgelendirilmiştir. İş sağlığı ve ergonomi konusunda da hassasiyetimizi belirtmek isteriz. İstanbul kiralık vinç ve forkliftlerimizin kullanım sırasında duruş  pozisyonları çalışma biçimlerimiz de bu prensipler doğrultusunda bilinmektedir. Verilen yazılı talimatlar ve veriler çerçevesinde size verilen kullanma kılavuzuna da dikkat ediniz. Gerekli ve yeterli işlemler sonrası öngörülen ya da öngörülemeyen bir sorun karşısında bizler sizlerin her zamanda yardımcısıyız. Basit ve kolay anlaşılır bir şekilde sizlere hizmetlerimizi sunmak için varlığımızı sürdürmekteyiz.

Usul ve esaslarımız mesleki yeterlilik temeline uygun eğitimli ve sınavlı olmakta araç gereç yapı ve tesislerimiz belgelendirmektedir.

Ayrıca işlerimizin yapılmasında kullandığımız her türlü makine alet tesis ve tesisatın bizim için elzem konularından biri de bakım ve onarımıdır. Ayar ve kalibrasyon gibi işlemlerinin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının resmi gazetede yayınlanan yönetmeliğine uygunluğu bulunmaktadır. Yetkili kişilerimizce yapılan muayene, test ve deney faaliyetleri ile  sözü edilen yönetmeliklerimizde sözü gecen mühendislerimiz, teknikerlerimiz ve yüksek teknikerlerimiz tarafından incelemelerde bulunulduğunu ifade ederiz.

Kiralık Vinç İstanbul

Sağlık ve güvenlik yönünden risk taşıyan tehlike bölgeler ve özel risk taşıyan ekipmanlarımızla da ilgili periyodik olarak bakımı sağlanmaktadır. Vinç ve forkliftlerimizle alakalı olarak çalıştırılması, durdurulması, kullanılması, hizmetinize sunulması da yine CANBEY VİNÇ KİRALAMA İSTANBUL firmasının sorumluluğu altındadır. Sizin güvenliğiniz ve sağlığınızı göz önünde bulundururken kullanım sırasında da ek bir tehlike oluşmaması için büyük bir tedbirler silsilesi de beraberinde düşünülmektedir tarafımızdan. Kabul edilebilir bir risk grubunda çalışanlarımızın ve siz müstesna müşterilerimizin uygun önlemler almakla mükellefizdir.

İş makinelerimizin de güvenli ve çalışabilirlik konusunda yetkin olması gerekir. Vinçlerimizi müşterilerimizin kullanımına hazır hale getirmeye sizin işini görebilecek şekilde olmasına imkan sağlıyoruz. Bu konuda size de gerekli belgeleri vererek en olağan zamanında işlerinizi bitirmeye odaklanmış bir firmayızdır. Kontrol sonuçlarımızı kayıt altına alarak gizli bir şekilde sakladığımız gibi dilediğiniz zaman bu belgeleri de sizin incelemeniz için sizlere teslim edebilecek öz güvendeyiz.