İnşaat Sektörünün En Önemli Alanı

İnşaat Sektörünün Ekonomisi

İnşaat sektörünün en önemli alanı şüphesiz elimizde bulunan sermaye olmaktadır. Çünkü elimizde bulunan ekonomi ve olanaklar ne kadar fazla olursa, yapabileceğimiz planların ufku o kadar geniş olmaktadır. İnşaat için öncelikle belli bir alan ve de sermaye olmalıdır. Bunun için elimizdeki belli maddi olanak sunan mal varlığını satışa çıkarmak ya da devletin sunduğu kredi imkanını kullanmak gerekir. Maalesef sermaye olmadan inşaat işine girmekte olduğumuzu dile getirme durumumuz bulunmaz.

İnşaat Sektöründe Aşamalar

Öncelikle aşamalar birçok katmandan oluşup bahsettiğimiz üzere sermaye ile başlamaktadır. Elimizde bulunan sermayeyi planlı ve programlı kullanırsak hiç bir sorunla karşılaşmanın söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Bu süreç öncelikle yer belirlemek ile başlayıp temelinden başlama ile devam etmektedir. İşçiler, malzeme, yapılacak işler ve hedefimiz doğrultusunda oluşturulan planlar elimizde oluşan süreci oluşturmaktadır. Zamanı iyi değerlendirip plan ve program doğrultusunda ilerledikçe bir sorun ile karşılaşmanın söz konusu olmayacağını düşünüyorum.

İnşaat Sektörüne Ekonominin Etkisi

Ekonominin yapmak için plan kurduğumuz inşaat olayına etkisi çok büyük olmakta ve her şey bunun ile başlamaktadır. Ekonomi sadece sermaye olarak düşünülmemesi gerekir çünkü bunun birde alıcılardan oluşan tarafı vardır ki bu hemen hemen her insanı kapsamaktadır. Sadece alınmak olarak düşünmek yanlış olur. Çoğu firma kiralama işini yapmaktadır. Böylelikle en önemli olan konulardan birine, yani ekonomiye katkı bulunmakta ve inşaat sektöründe çark böyle dönmektedir.

İnşaat Sektörüne Etki Eden Unsur

İnşaat sektörüne etki eden en önemli olan unsurlardan birisi de işçilerdir. İşçiler deneyim veyahut edindikleri bilgiler doğrultusunda çalışmalarını planlayıp odaklanırlar ise işlerini kolay yapmak ile kalmayıp bu işi yapmakta olan firmaya da büyük katkı sağlamakla birlikte kazançları da artmaktadır ve zamanlarını tasarruflu kullanırlar ise iki taraf açısından da artıları çoğalmaktadır.

Vinç ve diğer ağır iş makinelerinin inşaat sektörüne etkisi çok büyüktür.

İnşaat Sektöründeki Gelişmeler

Son yıllarda Türkiye’de ve Dünyada inşaat alanında büyük çaplı gelişmeler oldu. Üretici açısından bol kazançlı hale gelen inşaat sektörü giderek büyümeye devam ediyor. Yeni yapılar göz alıcı güzelliğiyle diğer rakiplerinden önde gelmeye çalışan bir yarış haline gelemeye de başladı. Yeni yapılan konutlar arasında her gelire uygun mekan fark etmeden oldukça fazla özellikli yapılar var. Eğer ev sahibi olmak gibi bir hayaliniz varsa bu dönem ve önümüzdeki uzunca bir dönem bunun için en doğru zaman olabilir.

Bu Gelişmeler Neyi Değiştirdi

Son yıllarda Türkiye’de büyük çaplı bir inşaat furyasının arasındayız bütün bu gelişmeler çoğu insanlar için bir umut olmuştur tabi yani ev almak artık o kadar da zor değil. Artık kira öder gibi ev sahibi olmak çok kolaylaştı düşük, orta veya yüksek gelire sahip herkes kendine uygun evi alabilir ve geleceğe yatırım yapabilir. Ev sahipleri bu durumdan memnun olmasa da yıllarca kiracı olan vatandaş bu durumdan çok memnun ve ev sahibi olan kişi sayısı yıllar geçtikçe artmaya devam ediyor.

Peki Bu Gelişmeler Ne Kadar Sağlıklı

Doğanın bize sunduğu nimetlerden ne derece faydalandığımız hakkında pekte bir bilgimiz olmadığı şu dönemde en çokta doğaya karşı iyi davranmamız gerekirken bu derece fazla yapılanmanın ne kadar sağlıklı olduğu tartışılır bir konu haline de geldi. Elbette yeni bir ev sahibi olmak kendi geleceğimizi garanti altına almak isteyen bir milletiz fakat her şeyin fazlasında gözü olan biz insanlar bu gelişmeleri de kötüye kullanmaya oldukça yatkın. Doğaya zarar vermeden, doğayla barışık iç içe bir kentleşmenin her şeyden daha sağlıklı bir karar olması ve en önemlisi yapılan konutların insan sağlığını ve canını emniyette tutması gerekir bunun içinde oldukça güzel gelişmeler ve bilinçli hareketler yapılıyor.

Yeniköy Kiralık Vinç

Yeniköy Kiralık Vinç

İstanbul’un her iyi yakasında ve diğer komşu iller dahil olmak üzere ilçelere ve köylere kadar götürmüş olduğumuz hizmetlerimize, Yeniköy kiralık vinç hizmetlerimizle de devam ediyoruz. En optimal vinç kaldırma çözümlerini üretmek için uzun yıllar sektörde göstermiş olduğumuz başarılar sayesinde, yeni projelerde yer alarak işverenlerin çalışmalarında çözüm ortağı olarak görev almaktayız. Vinç hizmetlerinde profesyonel iş anlayışımızda ve sektördeki güvenimizde, projeleri en iyi yöneten teknik personelimiz, operatörlerimiz ve teknisyenlerimizin üstün gayret ve tecrübeleri rol oynamaktadır. Bir vinç ve forkliftin çalışması güçlü bir teknik altyapı, kaldırma planları ve diğer prosedürleri içerir.

Geniş Makine Parkına Sahibiz

İnşaat, fabrika ürünleri, depo malzemeleri, endüstriyel malzemeler gibi birçok konuda yeniköy kiralık vinç hizmeti vererek, her işin belirlenen iş takvimine uygun ilerlemesini sağlıyoruz. Makine parkımızda farklı tonajlarda ve kaldırma kapasitelerinde vinçler, kamyonlar, liftler ve ekipmanlar bulunmaktadır. Makine parkımızdaki bütün makinelerimiz, kamyonlarımız bakımlı ve yeni model araçlardan oluşmaktadır. Periyodik bakımların tamamlanan ve kayıt altında tutulan vinçlerimizle güvenle çalışabilir ve işlerinizi zamanında tamamlayabilirsiniz.

 Ağır ve Kırılgan Malzemeler İçin Vinç Hizmeti

İstanbul ve çevresi sanayiinin yoğun olduğu bölgelerdir. Bu alanlarda her gün tonlarca malzeme nakliye için kamyonlara, konteynerlere yüklenir veya indirilir. Birçok ağır yüklerin ve kırılgan malzemelerin yüklenmesinde Yeniköy kiralık vinç olarak görev alan vinçlerimiz, tecrübeli operatörlerimiz sayesinde en üstün vinç hizmeti vermektedir. Dar ve küçük alanlarda hareket kabiliyeti yüksek makinelerimiz ulaşılması zor alanlardan dahi malzeme ve yük kaldırabilir. Bu kapsamlı çalışmalar için her zaman uygulamanın nasıl gerçekleştirileceğine dair ön fizibilite çalışması yapmaktayız. Bu çalışma sonrası hazırlanan iş planına uygun hareket edilerek vinçlerimiz çalıştırmaktayız.

Endüstriyel Malzeme ve Ekipmanlar İçin Vinç Hizmeti

Fabrika alanlarına giren veya çıkan büyük üretim makinelerinin kaldırılması, taşınması veya yerine konması işlemleri için güçlü kollara ve sepetlere sahip vinçlerimiz bulunmaktadır. Ulaşılmaz yerlere kadar uzanan vinç kolları sayesinde en ağır endüstriyel malzemeler kaldırılabilmesine olanak sağlıyoruz. Tüm malzeme ve ekipmanların bir yerden başka bir yere taşınması veya yer değiştirilmesi gibi endüstriyel alanlarda sık talep edilen işlerde en uygun makinelerimizi tahsis ediyoruz.

Operatörlü Vinç Hizmetlerimiz

Makina parkında bulunan vinçlerimiz ve liftlerimizin hepsi iş alanına operatörleriyle birlikte gönderilmektedir. İş kazalarının önüne geçmek ve daha profesyonel hizmet için bunu bir gereklilik olarak görmekteyiz. Hiçbir vincimiz ehliyeti ve tecrübesi olmayan iş sahibine teslim edilmez. Her zaman bir saha sorumlusu ile birlikte çalışan vinçlerimiz ve operatörlerimiz iş alanındaki risklere karşı en üstün önlemleri alarak çalışmaktadır.

İş Takvimine Uygun Çalışma

Vinç hizmetleri belirli bir gün ve zaman isteyen işlerin başında gelmektedir. Genellikle acil işlerde ve sorumluluk gerektiren görevlerde hizmet yaparlar. İş ortaklarımızın mevcut iş takvimlerine bağlı kalabilmeleri için zamanında ve hızlı bir şekilde vinç hizmeti yürütmekteyiz. Bu sayede bizimle çalışanların söz verdikleri ve sözleşmeye bağladıkları tüm işlerinin zamanında teslim etmelerine yardımcı olmaktayız. Büyük şebeke boruları, tanklar, konteynerler, demirler, beton bloklar gibi birçok hizmet kamu tüzel kişiliklerine ve özel şahıslarla olan müteahhitlik hizmetlerinde de vinçlerimiz kullanılmaktadır. Çalışma alanına hemen sevk edilen vinçlerimiz, indirildikleri andan itibaren çalışmaya başlarlar. Herhangi bir nedenle iş aksaması mümkün değildir. Arıza ve onarım gerektiren işlerde mutlaka yerine yedek bir vinç tahsisi yapılmaktadır.

Sarıyer Kiralık Vinç Hizmetlerimiz

Çok ağır ve boyutlu yükleri kaldıracak güçte ve dayanıklılıkta olan vinçlerimiz İstanbul’un her iki yakasında görev yapmaktadır. Hizmet alanımızın genişlemesiyle birlikte Sarıyer kiralık vinç hizmetimiz ile de Sarıyer ve bölgesine hizmet vermeye devam etmekteyiz. Vinçlerimiz yeni model araçlardan oluşmaktadır. Şantiyelerde ve iş sahalarında görev aldıkları işleri en hızlı bir şekilde yerine getirecek kapasite ve donanıma sahiptirler. Bütün ağır yüklerin kaldırılması, askıda bekletilmesi, yer değiştirilmesi gibi farklı iş taleplerini karşılama konusunda tecrübeli olan firmamız, küçük boyutlu işler için de sepetli ve sepetsiz vinç ve lift kiralama hizmeti vermektedir.

Sanayi Alanlarında Kiralık Vinç Hizmetlerimiz

Sanayi bölgeleri ve iş alanları gün içinde birçok ağır yüklerin kaldırılması ve yer değiştirilmesi, nakliye araçlarına yüklenmesi gibi aktiviteler içerir. Bu tür bölgelerde sürekli bulundurmuş olduğumuz vinçlerimizin kiralamak için hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçerek, vinçlerimizi işlerinizde hemen kullanabilirsiniz. İstanbul Sarıyer kiralık vinç talepleriniz bize ulaştığında, her vincimizde bulunan şoför ve vinç operatörü iş sahasına intikal edecektir. Bu sayede süreci hızlı bir şekilde değerlendirerek işinizin gerektirdiği görevi başarıyla yerine getirecektir. Her koşulda görev yapabilecek kabiliyete sahip olan vinçlerimiz, dar alanlardan malzeme ve yük kaldırma işlerini başarıyla gerçekleştirir. Vinçlerimize ve çalışanlarımıza emanet ettiğiniz her türlü malzemeniz ve ürününüz için azami dikkat ve gayret göstermekteyiz. Kiralık vinçler sayesinde kaldırılması veya yerinden oynatılması mümkün görünmeyen birçok işin altından başarıyla çıkan firmamız, bu konuda deneyimli personele ve ekipmana sahiptir.

Vinç Filomuz Geniş Özelliklere Sahiptir

Küçük malzemelerin kaldırılması yanında, büyük endüstriyel ve makine malzemelerinin kaldırılmasına kadar birçok ağırlığın taşınması, kaldırılması hizmetlerini güvenle yürütmekteyiz. Vinç filomuz farklı tonajlarda birçok makineden oluşmaktadır. Kamyonlu vinçlerle hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda özel tonajlı vinçlerimizin işinizin olduğu alana ulaştırılması için gerekli yol güvenliği, trafik izinleri ve personel temini gibi hizmetler tamamen firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sadece vinç kiralama hizmeti talep ederek, diğer prosedürlerden kurtulmuş olursunuz. Makine filomuzda bulunan sepetli ve sepetsiz diğer vinçlerle bina yüzeylerinde, sokak aralarında ve fabrika içerisinde de işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Tank, kazan, makine ve alet taşıma işlerinde forkliftlerimiz pratik ve hızlı manevra kabiliyetine sahiptir.

Vinçlerimizle Yükleme ve Boşaltma Hizmetini Birlikte Yapın

Herhangi bir ağırlığın kaldırılarak taşınması işlemi makinelerimiz gücü ve personelimizin tecrübeleri sayesinde hızlı ve etkin bir şekilde yerine getirilmektedir. Bu tür ürünlerin belirli bir nakliye aracına yüklenmesi sırasında azami dikkat gösterilmektedir. Aynı şekilde yüklenen ürünlerin nakledildikleri yerde de tekrar indirilmeleri ve gerekirse gösteriler yere taşınması gerekebilmektedir. Bu tür işlerinizde yükleme ve boşaltma işlemini birlikte gerçekleştirmek için Sarıyer kiralık vinç talebinizde bunu belirtmeniz yeterlidir. Hedef alana ulaşıldıktan sonra aynı titizlik ve gayretle ürünlerinize, malzemelerinize hiçbir zarar vermeden yerine indirilmesi sağlanır.

Endüstriyel Malzemeler Ağır ve Pahalı Ürünlerdir

Sanayi ve endüstri ürünleri büyük emek ve zaman harcanarak, büyük yatırımlar gerçekleştirilerek üretilen malzeme ve ekipmanlardan oluşur. Bu nedenle bu ürünlerin ve malzemelerin taşınması da büyük bir titizlik gerektirir. Herhangi bir aksilik ve sorun yaşanmadan vinç kiralama hizmetlerimizi kullanarak ürünlerinizi taşıma ve kaldırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Arnavutköy Kiralık Vinç

Vizyonumuz ve Misyonumuz

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde birçok taşımacılık sektöründe görev yapan nakliye şirketi bulunmaktadır. Beşiktaş gibi kalabalık bir ilçede de bu alanda hizmet veren firmalar bulunmasına rağmen, firmamız edindiği güvenli ve kaliteli taşımacılık ilkeleri ile alanında birçok rakibe kıyasla farkını ortaya koymuş ve kendini ispatlamış firmadır. Disiplinli iş planımız sayesinde tüm taşımacılık faaliyetlerimizi güvenli bir titizlik içerisinde gerçekleştirmek en büyük amacımızdır.

Biz Kimiz?

Edindiği tecrübelerle alanında uzman olmuş çalışanlarımız ve bakımları düzenli ve eksiksiz bir biçimde büyük bir titizlikle gerçekleştirilen araçlarımız ile sektörde 20 yılı aşkın bir süredir yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Birçok farklı alanda kullanılabilecek vinçlerimizle zengin bir filoya sahip olduğumuzu belirtmemiz doğru olacaktır. Bu noktada ufak bir örnek vermemiz gerekirse, deniz üzerindeki kurtarmalarda bile kullanılabilecek vinç araçlarımız taşıma filomuzda bulunmaktadır. Sepetli vinç modelleri, mobil vinç modelleri ve çengelli vinç modelleri gibi birçok çeşidi siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kiralama ücretleri kiralanacak vinç modeline, iş sürecine ve gün sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kiralama süreçlerimiz kısa zamanlı da olabildiği gibi, ihtiyaçlar dahilinde müşterilerimize filolarımızda mevcut olan tüm araçların uzun vadeli kiralama hizmetini de sunmaktayız.

Beşiktaş Arnavutköy Vinç Kiralama

Bizler CanBey Vinç Kiralama Şirketi olarak, bünyemizde çalışan her bireyle beraber sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmek için çabalamaktayız. Yalnızca kiralama hizmeti vermekle kalmıyor, ihtiyacınıza uygun araç seçiminde ve sonrasındaki tüm teknik süreçlerde de sizlere tüm gerekli yardımları sunuyoruz.

Beşiktaş Arnavutköy kiralık vinç üzerine çalışan firmamız, İstanbul ili çerçevesinde Anadolu ve Avrupa Yakaları üzerinde birçok yerde taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. Yalnızca İstanbul içi taşıma faaliyetlerinde çalışan firmamız, nakliye işlemleri sırasında yaşanabilecek en ufak bir güvenlik önlemini bile atlamaksızın tüm tedbirlerini titizlikle almakta ve kontrol etmektedir. Haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati gönül rahatlığıyla ve kolaylıkla anında ulaşabileceğiniz firmamız size en kaliteli hizmeti en uygun maliyetlerle sunmaya gayret göstermektedir.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Beşiktaş Arnavutköy kiralık vinç kimliği ile nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmamız zengin filosu ve müşteri memnuniyetine verdiği ekstra hassasiyet ile aynı kulvarda yer alan tüm taşımacılık şirketlerine kıyasla farkını ortaya koymaktadır. Filomuzda bulunan tüm araçlarımızın bakımları zamanı asla aksatılmaksızın büyük bir disiplin ile yapılmaktadır ve zengin içeriği ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çeşitli kategoriler altında sınıflandırılmıştır. Firmamızdan tüm araçlarımızı uzun veya kısa süreli kiralayabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Araç Filomuz

Sepetli vinçlerimiz çerçevesinde üç ayrı çeşit sepetli vinç çeşidi dahil olmak üzere, büyük vinçler ve şantiye alanlarında kullanılabilecek birçok iş makinasını filomuz içerisinde bulundurmaktayız. Satın almak veya kiralamak istediğiniz herhangi bir aracımızın satış ya da kiralama sonrasında da her türlü teknik desteğini firmamız siz müşterilerimize büyük bir özenle sağlamaktadır.

550 tona kadar nakliye işlemi gerçekleştirebilecek güçte olan araçlarımız ile tüm nakliye işlemlerinizi güvenle ve emin ellerde gerçekleştiriyoruz.

Güngören Kiralık Vinç Hizmetlerimiz

Canbey Vinç, 2002 senesinden beri müşterileri için profesyonel vinç hizmetleri sunmaktadır. Gelişen endüstri ve inşaat sektörlerinin neticesinde vinçlere olan talep günden güne artmaktadır. Güngören kiralık vinç alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız filosunu her geçen gün genişleterek oluşan taleplere uzman çözümler yaratmaktadır.

Operatörlerimiz Hakkında

Firmamız, gerekli yetki belgelerine sahip, vinç operatörlüğü alanında tecrübe sahibi çalışanlarla hizmet vermektedir. Canbey Vinç, operatörlerine iş güvenliği alanında sürekli olarak eğitimler vermektedir. Bu eğitimler sayesinde, hizmet sırasında oluşabilecek kaza riski bertaraf edilmektedir. Operatörlerimiz mesleki alanlarda da eğitimler almaktadır. Bunlardan bazıları: vinç kurulumu, yükleme ve boşaltma teknikleri, malzeme tiplerine göre taşıma talimatlarından oluşmaktadır.

Filomuz Hakkında

Güngören kiralık vinç üzerine çalışmalar yapan firmamız filosunu devamlı olarak güncellemektedir. Bu sayede değişen ihtiyaçlara optimum çözümler sağlanabilmektedir. Filomuzdaki makinelerimizin bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Vinçlerimizin kontrolü, müşterilerimize ulaşmadan önce uzman personelimizce yapılmaktadır. Geniş bir filo ağı ile hizmet veren Canbey Vinç, geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Bu kitleyi inşaat firmaları, taşımacılık üzerine çalışan firmalar, film setleri, sinevizyon ve organizasyon firmaları, siyasi partiler ve bireysel müşteriler oluşturmaktadır. Filomuza yakından bakmak gerekirse:

1) Sepetli Vinçlerimiz

Teleskopik açılır bumun üzerinde kabin barındıran sistemlerdir. Bu vinçler, yüksek alanlara personel ve hacimce küçük malzemelerin taşınması maksadıyla kullanılmaktadır. Vinçlerimiz personeller güvenle taşıyacak şekilde dizayn edilmiştir. Sepetli vinçlerimiz; inşaat firmalarınca viyadük ayakları gibi yüksek bölgelere işçi taşımak maksadıyla, siyasi partiler ve organizasyon firmalarınca alan süsleme etkinlikleri için, fabrikalar tarafından yüksekte bulunan bazı makinelerin tamir ve bakımı için sıklıkla tercih edilmektedir.

2) Mobil Vinçlerimiz

Bu vinçlerimiz katlanır bum sistemine sahiptir. Bumları katlandıktan sonra çok küçük alanlar kaplayarak kamyon kasasını kullanılabilir kılmaktadır. Bu özelliği ile sadece yükleme ve indirme işlerini değil taşıma işlerini de yapabilmektedir. Ayrıca, taşıdığı malları kasasına kendi imkânları ile yükleyip boşaltabilmektedir. Çok amaçlı olduklarından dolayı çoğu firma tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

3) Teleskopik Vinçlerimiz

Ağır yükler için tasarlanmışlardır. Kamyon kasasında yükleme alanı bulundurmamaktadırlar. Bu nedenle sadece indirme ve yükleme işlemleri için tercih edilirler. Firmamız pek çok tonajda ve bum uzunluğunda teleskopik vinçler bulundurmaktadır. Ağır yüklerin kaldırıldığı endüstriyel alanlarda ve inşaat sahalarında tercih edilmektedirler. Örneğin, viyadüklerin ayaklarının arasındaki ön germeli kirişler bu vinçlerin vasıtasıyla yerleştirilmektedir. Kullanımları yetişmiş teknik eleman ve tecrübe gerektirmektedir. Güngören kiralık vinç alanında çalışan firmamız bu işin gerektirdiği donanıma sahiptir.

Kiralama Süreci ve Bu Süreçteki Hizmetlerimiz

Farklı işler için farklı vinçler tercih edilmektedir. Firmamız öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemek için çalışmaktadır. Bu iş için özel olarak görevlendirilmiş uzman personelimiz müşterimizi dinleyerek ihtiyaç analizi yapmaktadır. İhtiyaç analizinin sonucunda müşterimize bazı alternatifler önerilerek tavsiyelerde bulunulmaktadır. Canbey Vinç tarafından, müşterimizin en doğru kararı vermesi için rehberlik hizmeti verilmektedir.

Vinç seçiminin ardından vincin kurulacağı alanda ekspertiz çalışmaları yürütülmektedir. Kurulum esnasında yaşanabilecek sorunlar önceden belirlenerek sürecin sorunsuz olarak yürütülmesi sağlanmaktadır. Bu kapsamda, vincin kurulacağı alanın vinç ayakları için yeterli taşıma gücü sağlayıp sağlamadığı tahlil edilmektedir. Taşımaması durumunda ayak alanını büyüten plakalar kullanılarak iş ve işçi güvenliğine uygunluğu sağlanmaktadır. Vincin kurulumu ve çalışması sırasında risk teşkil eden her hangi bir elektrik veya telefon hattı olup olmadığı da incelenmektedir. En uygun kurulum yeri belirlendikten sonra müşterilerimize randevu verilmektedir.

Bağcılar Kiralık Vinç – Canbey Vinç

İnsanlık, tarihin başlangıcından beri kaldırma ve taşıma faaliyetleri yürütmektedir. Eski insanlar bu işleri kas gücü ile gerçekleştirirken, kaldırılacak nesnelerin ağırlığı günden güne artmıştır. Ağırlaşan nesneler insan gücünün taşıma kabiliyetinin üzerine çıkınca, bu işi kolayca yapan vinçler üretilerek insanlığın hizmetine sunulmuştur. Canbey vinç, Bağcılar kiralık vinç hizmetleri alanında 2002 tarihinden beri profesyonel hizmetler vermektedir.

Müşteri Profillerimiz

Vinç sistemlerine, pek çok farklı iş kolunda ihtiyaç duyulmaktadır. Bizleri tercih eden müşterilerimizin profillerinden bahsetmek gerekirse:

İnşaat Firmaları

Şantiyelerde pek çok ağır nesnenin taşınması gerekmektedir. Bunlar, kalıp sistemlerini oluşturan elemanlar, inşaat donatı çelikleri ve iş makineleridir. İnşaatlarda vincin işlevsel olarak görev yapabilmesi için tek ve çift kırmalı modellerimizi ihtiyaca göre görevlendirerek müşterilerimizin işlerini zorlanmadan yapmalarına yardımcı olmaktayız. Tek kırmalı vinçlerimiz tek eksende uzayan teleskopik açılır buma sahipken, çift kırmalı vinçlerimiz iki adet teleskopik bum içermektedir. Bu bumlar ortada hareket edebilir bir mafsalla birbirine bağlanmıştır. Bu hareket mekanizması, ulaşılması zor alanlarda müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca, sepetli vinç hizmetimiz de saha içerisinde yüksek bölgelere işçi sevki maksadıyla sıklıkla tercih edilmektedir. İşçilerin ulaşacakları alana güvenle transferi sağlanmaktadır.

Taşımacılık Firmaları

Pek çok taşımacılık firması, ürün yükleme ve indirme işlerinde firmamızı tercih etmektedir. Pek çok tonaj alanında geniş seçenekler sunan Canbey vinç, uzman personeli ile başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Yükleme ve indirmesini yaptığımız ürünler firmamızın garantisi altındadır.

Film Setleri

Firmamız film setleri tarafından ışık ünitelerinin sabitlenmesi maksadıyla tercih edilmektedir. Çekilecek sahnenin gerektirdiği ışık, görüntü yönetmenlerinin talimatları ile profesyonel operatörlerimiz tarafından olması gerektiği noktaya sabitlenmektedir.

Bireysel Müşterilerimiz

Firmamız sadece kurumsal müşterilerle değil bireysel müşterilerle de çalışmaktadır. Kaldırma, yükleme ve boşaltma işlerinde, Bağcılar kiralık vinç hizmeti veren Canbey Vinç olarak; bireysel müşterilerimizin taleplerine uygun vinçlerimiz ile de hizmetinizdeyiz.

Vinç Kiralama Sürecimiz

Firmamız çeşitli yük kapasiteleri, çeşitli bum uzunlukları ve çeşitli vinç tipleri ile müşterilerimize özel çözümler üretecek bir filoya sahiptir. Vinç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz iletişim bilgilerimizden bize ulaşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacını analiz etmek için bazı sorular sorulmaktadır. Vincin ne maksatla kullanılacağı, kaldırılacak malzeme için gereken bum uzunluğu, erişimi zor bir alanda çalışılıp çalışılmayacağı ve taşınacak maddenin ağırlığıdır.

Bu bilgileri müşterimizden alan uzman ekibimiz müşterimizin ihtiyacı doğrultusunda alternatif vinç tipleri önermektedir. Önerilen alternatiflerin avantaj ve dezavantajları müşterilerimize aktarılmaktadır. Talep edilen işte, işi emniyetli ve hızlı yapabilecek vinçleri seçmeleri konusunda müşterilerimize rehberlik hizmeti de vermekteyiz. Anlaşma sağlanması durumunda işin yapılacağı döneme dair randevu işlemleri planlanmaktadır. Hizmetlerimiz saatlik, günlük, haftalık veya uzun dönem olarak sunulmaktadır.

Vinç Filomuz

Bağcılar kiralık vinç hizmetleri üzerine faaliyetlerini sürdüren Canbey Vinç, sepetli, mobil ve teleskopik vinçleri ile hizmet vermektedir. Sepetli vinçlerimiz, kaldırıcı bumun önünde insan naklini güvenle sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mobil vinçlerimiz çeşitli tonaj ve bum uzunluklarında katlanır vinçlerden oluşmaktadır. Katlanır özellikleri sayesinde araç sadece vinç hizmeti vermemektedir. Bumun katlanması durumunda kamyonun kasasında işlevsel bir taşıma alanı oluşmaktadır. Teleskopik vinçlerimiz, ağır tonajlarda başarılı işler sergilemek üzere donanımlandırılmıştır. Tek ve çift kırımlı modellerimi ile hizmetinizdeyiz. Vinçlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ihtiyaçlarınıza uygun vinçleri size yönlendirebilmemiz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çift Kırmalı Vinç Hizmetleri

Yükleme, boşaltma, indirme, oto kurtarma gibi amaçlarla kullanılan vinçler belli bir malzemeyi bir mesafeye, aynı zamanda belli bir yüksekliğe çıkarma için iş yapmaktadır. Bu noktada Canbey Vinç kiralama ve satış işlemlerinde kaliteli üretim ve doğru pazarlama sunmaktadır. Vermiş olduğu bu hizmetler neticesinde birçok firma tarafından taktir ve onay alan firmamız çift kırmalı vinç kiralama hizmeti de vermektedir. Bu vinçler sayesinde daha yüksek mesafelere kolayca malzeme taşınabilirken, yüksekliği fazla olan binalarda iş yapmak için imkan sunmaktadır. Firmamız kaliteli üretim ile üstün teknoloji makineleriyle sizlere hizmet vermekte zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır.

Çift Kırmalı Vinçlerin İşlevi

Tek kırma vinçler, tek kol ile iş yaparken, elzem durumlar söz konusu olduğunda ekstra kol eklenebilen vinçlere çift kırmalı vinç adı verilmektedir. Bazen farklı yönlere hareket kabiliyeti gerektiren işler ya da daha yüksek binalar için malzeme taşıma işlemleri olabilmektedir. Bu gibi durumlar için kullanılan çift kırmalı vinç kiralama hizmeti oldukça fazla talep görmektedir. Bu vinçlerde ikinci kol birinciden bağımsız olmakla birlikte vinç üzerinde katlanır vaziyette bekletilebilir. İkinci kırma aynı zamanda farklı yöne hareket etme kabiliyetine de sahiptir.

Güvenliği yüksek olan bu vinçlerin ikincisi kırması dilenirse yerinden sökülerek tek kırmalı hale getirilebilir. Böylece ikinci kırmaya gerek duyulmayan durumlarda aracın malzeme taşıma kapasitesi artırılmaktadır. Tercih edilebilirliği yüksek olan bu vinçler, sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde de sipariş verilmektedir. Vinç kiralama ve pazarlama hizmeti söz konusu olduğu zaman üretim ve pazarlama konusunda en iyisini hedefleyen Canbey Vinç, Alman teknolojisi ile üretilmiş olan makinelerimizle hizmetinizdedir. Çift kırmalı vinç kiralamak isteyen müşterilerimiz bizimle irtibata geçebilir, gerekli bilgileri edinebilirler.

Kaliteli Makineler ile Üstün Kalite Hizmet

Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet veren firmamız Alman Teknolojisi ile üretilmiş olan üstün kalite makineler kullanmaktadır. Pazarlama hizmeti de kalite standartları ölçüsünde gerçekleştirilmektedir. Makinelerin yedek parça temini firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Hizmetin en kalitelisini ayağınıza kadar getiren Canbey Vinç zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak kazancınızı iki katına çıkarmaktadır. Vinç kiralama hizmetimiz müşterinin talebine göre gerçekleştirilmektedir. Günlük, aylık ya da yıllık olarak kiralanan makinelerimiz için dilediğiniz zaman operatör teminini de gerçekleştirebiliyoruz.

Makineler ile ilgili yaşadığınız herhangi bir problem söz konusu olduğu zaman firmamızın canlı destek hattına ulaşarak kısa sürede teknik destek alabilirsiniz. Anında yedek parça temini ve makine bakımı gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir arıza durumunda da imdadınıza yetişmekte olan firmamız sizi araç muayene masrafından da kurtarmaktadır. Bu sebeple çift kırmalı vinç kiralama oldukça fazla oranda tercih edilmekte ve tavsiye edilmektedir.

Kiralama Hizmetleri Fiyatları

Kiralama hizmetlerimiz dönemsel olarak da yapılmaktadır. Kiralama hizmeti kazancınızı iki katına çıkarmaktadır. İhtiyacınız halinde ne kadar sürede hangi konuda ihtiyaç duyduğunuzu firma yetkilimiz ile görüşerek belirtmeniz yeterlidir. Sizin için en uygun fiyatlar verilmektedir. Uygun fiyat garantisi ile kaliteli hizmet veren Canbey Vinç hizmetlerinden siz de faydalanın. Dilerseniz günlük ve ya saatlik olarak da sipariş verme hakkına sahipsiniz. Bu durum ise vincin park sorununu engelleyen en önemli önlem niteliği taşımaktadır.

Bebek Vinç Kiralama

Bebek Kiralık Vinç

Gelişen endüstri ve inşaat sektörlerinin vasıtası ile vinç hizmetlerine olan ihtiyaç günden güne artmaktadır. Vinç kiralama hizmeti, can ve mal emniyetine uygun olarak yerine getirilmesi gereken bir hizmettir. Konu can ve mal emniyeti olduğundan, alanında uzman firmalarla çalışılmalıdır. Çalışılmadan önce firmanın yetki belgeleri, operatör uzmanlıkları ve benzer işlerde tecrübeli olup olmadığı sorgulanmalıdır. Bebek kiralık vinç alanında faaliyetler yürüten Canbey Vinç firmamız, vinç kiralama işinin gerektirdiği sorumluluk bilincine ve teknik beceriye sahiptir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Vinçlerimiz, yasaların ve yönetmeliklerin istediği belgelere sahiptir.
  • Çeşitli bum uzunluğu, yükleme kapasitesi ve tiplerde geniş bir filomuz bulunmaktadır. Geniş filomuzun sağladığı avantajlar ile müşteriye özel hizmet çözümleri sunulmaktadır.
  • Operatör grubumuz; alanlarında eğitimli, sertifikalı ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.
  • Şirketimiz yükleme ve indirmesini yaptığı ürünler hakkında sigorta sağlamaktadır.
  • Alanında uzman firmamız, filomuzdaki vinçlerin bakımlarını aksatmadan yaptırmaktadır. Bununla da yetinmeyip, vinçlerimizin operatörlerimizce iş öncesi ve iş sonra kontrolleri yapılarak şirket merkezimize raporlanmaktadır.
  • Çalışanlarımız iş ve işçi güvenliği eğitimlerinden geçirilmektedir. Bu sayede iş kazaları minimize edilmektedir.
  • Operatörlerimiz, vinç kurulumu, malzeme yükleme ve boşaltma, malzeme cinsine göre taşıma çeşitleri alanında sürekli olarak eğitimlerden geçirilmektedir.

2002’den bu yana, Bebek kiralık vinç alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız kurumsal bir altyapı ile hizmet vermektedir. Yılların getirdiği tecrübeyi müşterilerimizin işlerine akılcı çözümler getirmek için kullanmaktadır. Vinç kiralama hizmetlerini köklü, tecrübeli ve kurumsal bir firmadan almak isteyen tüketiciler firmamızı tercih etmekte ve memnun kalmaktadır.

Kiralama Süreci ve Sağladığımız Hizmetler

Vinçler pek çok farklı amaca binaen pek çok farklı varyasyonda imal edilmektedir. Dolayısıyla her vinç her işi yapamamaktadır. Vinç kiralama işinin en önemli kısmı işe uygun vincin seçilmesidir. Bebek kiralık vinç üzerine çalışan Canbey Vinç, müşterilerinin ihtiyaçlarını dinleyerek analizler yapmaktadır. Bu analizlerin sonucuna müşterilere en doğru çözüm önerileri sunularak doğru hizmeti seçmelerine rehberlik edilmektedir.

Vinç seçiminin ardından işin ne zaman yapılacağı saptanarak randevu oluşturulmaktadır. Kiralama sürelerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda değişmektedir. Saatlik, günlük, haftalık ve uzun dönem kiralama seçeneklerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için sitemizin iletişim kısmındaki bilgiler vasıtası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Portföyümüz

Vinç hizmetlerine pek çok sektör içerisinde ihtiyaç duyulmaktadır. Bizleri tercih eden bazı sektörlerden bahsetmek gerekirse:

Taşımacılık Firmaları

Yükleme ve boşaltma alanlarında vinçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alandaki ihtiyaçlara cevap vermek için filomuz sürekli yenilenmektedir. Endüstriyel yüklerden depo yüklerine kadar geniş bir alanda hizmet sağlamaktayız. Çeşitli tonaj ve bum uzunluklarındaki filomuz bu alanda profesyonel çözümler üreterek müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

İnşaat Firmaları

Ülkemiz inşaat sektöründe dikine mimariyi benimsemiştir. Bunun doğal sonucu olarak kullanılacak yapı malzemelerinin yüksek bölgelere ulaştırılması sorunu oluşmuştur. Canbey Vinç, bu alanda profesyonel hizmetler sağlamaktadır. Operatörlerimiz inşaat sahalarında tecrübe sahibidir. Kalıp elemanlarının nakli, inşaat donatı çeliklerinin yerden alana ulaştırılması ve iş makinelerinin taşınması konularında hizmetlerimiz bulunmaktadır. Köprü, viyadük inşaatlarından konut inşaatlarına kadar geniş bir müşteri portföyümüz bulunmaktadır.

Film Setleri

Canbey Vinç, film setlerinde ışıklandırma sistemlerinin sabitlenmesi alanında da pek çok ajans ile çalışmaktadır. Işık yönetmenlerinin direktifleri doğrultusunda istenilen ışık operatörlerimizin yetkinliği sayesinde kolayca yakalanmaktadır.

Bağdat Caddesi Kiralık Vinç

Bağdat Caddesi Kiralık Vinç

Bazı iş gücünde insanların gücü yeterli gelmediği durumlarda taşınmasında zor olacak derece büyük ve ağır cisimlerin kolaylıkla bir yerden bir yere taşınması veya kaldırılmasında kullanılan bir iş makinesi olarak söyleyebiliriz. Bu gibi ağır iş makineleri, taşınacak yüklerin vinç ucuna bağlanıp ya da asansör modeli ile yerden yüksek başka bir yere aktarılmasını sağlar. Genel olarak bu iş makinelerine bakıldığında bütün vinçlerin çalışma özellikleri birbirine benziyor olsa da vinçler kullanılmakta olan alana ve iş koluna göre farklılık göstermekte. Vinçler de kendi içinde farklı modellere ve özelliklere sahiptirler. Bağdat caddesi kiralık vinç firmamız bünyesinde kullandığımız araçlar amacına göre farklılık göstermektedir.

Şirket Bünyemizde Bulunan Vinç Çeşitleri

Sepetli vinç hizmeti

Kullandığımız sepet vinçlerde, vincin uç kısmında sepet şeklinde bir platform bulunmakta. Erişilemeyen yerlerde kullanılmakta olup, taşınan eşyaların zaman açısından kaybını önler hem de rahat bir kullanım kolaylığı sağlar. Bundan dolayı itfaiyeciler ve enerji personellerinin rahatlıkla kullandığı ve en çok tercih edilen iş makinesidir. Sokak lambaları veya enerji iletim hatlarının bakım onarım işlerinde kullanılan vinçler sepetli vinçlere örnek teşkil eder.

Mobil Vinç Hizmeti

Gayet kolay kullanım sunan ve tekerlekli bir yapıda olan bu vinç modeli ile istediğiniz her yere seyyar bir şekilde rahatlıkla gidebilir. Görünümü tır ya da iş makinesi gibi olan vinç modeline mobil vinç adı verilmektedir. Adından da anlaşıldığı üzere seyyar şeklindedir. Yerinde sabit olmayan tamamen hareket eden vinç modelidir. Bu sebeple vincin kendi ağırlığına kadar olan bir malzemeyi başka bir yerden taşınacak yere kadar taşıyarak işinizi kolaylaştırabilir. Bu anlamda mobil vinç edinmek için muhakkak işi bilen ve deneyimli iş makineleri kullanımında uzman firmalarla anlaşılmalıdır. Bu sayede gözünüz arkada kalmamış olur.

Verilen Hizmetin Kalitesi

Şirketimiz olarak tamamen iş ahlakına uygun ve deneyimli personellerimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bağdat caddesi kiralık vinç konusunda tecrübeli müşteri temsilcimiz 7 gün 24 saat soru ve görüşleriniz için her zaman hazır olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız vizyon ve misyon çerçevesi içinde müşterilerimizi memnun etmek adına daima ilk önceliğimiz olmuştur. Bize ihtiyaç duyulduğunda müşterinin ne istediğini anlayan ve yardım odaklı kadromuz ile bizden istenilen ne olursa olsun tamamen profesyonel ekipten oluşan yardım hizmeti oluşturarak kalite standartları içerisinde uygun makineler üretiyoruz. Ayrıca verdiğimiz hizmet içi mobil vinç ile taşıma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşılamayacağının teminatını işin başında vermekteyiz.

İş bitiminde müşteri temsilci personelimiz sizlerle iletişime geçerek sizden geri bildirim almak için arama yaparak görüşlerinizi almaktadır. Müşterilerimiz, bağdat caddesi kiralık vinç olarak bizi aradığı takdir de ihtiyacını tarafımıza iletmesi durumunda firma yetkilimiz ile yaptığı görüşmelerde verilecek hizmet hakkında detaylı bilgi alabilmektedir. Müşterinin ihtiyacına uygun sepetli, lastik tekerlekli mobil vinç ya da paletli vinç modellerinden biri gönderilmektedir. Kullandığımız makineler oldukça güvenlikli olmasının yanında iş yapma kapasite gücü de yüksektir.

Tamamen son teknolojik özelliklere sahip ve yeterli donanıma sahip olan araçlarımızın bakım ve muayenesi sürekli yapılmaktadır. Kalite standartları gereğince uygunluk belgelerine sahiptir. İşini severek yapan ve tamamen profesyonel anlamda ivme kazanmış olan şirketimiz müşteri görüşlerine oldukça değer vermekte olup, vinç kiralama ücretlerimiz de müşteri odaklı ve uygundur.

İstanbul Havalimanı Kiralık Vinç

İstanbul Havalimanı Kiralık Vinç

Vinç dünyası, ağır sanayi hamlesinin başladığı 19. yy itibariyle taşıma işlemlerinde en çok tercih edilen sektör haline geldi. Onlarca ton ağırlığındaki ağırlıkları kolaylıkla kaldıran vinçler, günümüzde sanayinin gelişmesinde önemli bir yere sahip olmuştur. İstanbul havalimanı kiralık vinç kategorisinde, etkili araçlarımızı kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

Vinç Seçenekleri

Kullanım alanı bakımından farklı özelliklere sahip olan vinç seçenekleri, özellik bakımından sınıflandırılmaktadır. Mobil vinçler, araç üzerine monte edilmiş vinçlerdir. Kendinden lastikli olan modeller, yükü istenilen yere bırakma özelliğine sahiptir. İki sabit nokta arasında taşıma işlemleri için monaray yani raylı özelliklere sahip vinçler tercih edilmektedir. Kule veya teleskopik vinç seçenekleri, inşaat sektöründe altmış ile seksen tona kadar taşıma kapasitesiyle, bu sektörün gelişmesinde etkili rol oynamaktadır. Firmamız, istediğiniz zaman bu ürünleri kiraya verebilmektedir. İşin ehli elemanlarla kısa zamanda adresinize ulaşan ekiplerimiz, taşıma işlemleri için etkili yöntemleri tercih etmektedir.

Profesyonel Hizmet Kalitesi

Vinçlerin kullanım işlemlerinde can ve mal kaybının meydana gelmesi nedeniyle, bu kategorideki güvenlik önlemleri, oldukça önemlidir. Her model için ayrı ayrı ehliyet alınması gerekir. Sepetli vinçler, kullanım alanı en geniş olan vinçlerdir. Firmamız, ehliyetli eleman seçeneklerinin yanı sıra, aracın bakımı ve aracın vergileri konusunda da etkili çözümler sunuyor. Sanayi bakımları ve aracın sigortası firmamıza aittir. Yaptığı işe göre oldukça makul fiyatlarda kiralanabilen bu araçlar, çok zor olan ve taşınması imkansız gibi görünen bütün yükleri istediğiniz gibi taşıma imkanı sunuyor. Günümüz ağır sanayinin kalbi olan İstanbul havalimanı kiralık vinç hizmetleri, güncel çözümlerle adresinize taşınıyor.

Taşıma İşlemlerinde Etkili Yöntemler Tercih Ediliyor

Pratik, etkili ve konusunda deneyimli eleman kadrosu ile çözüm üretmeye devam eden firmamız, otomobil, tren, gemi ve benzeri bir çok ağır sanayi kategorisinde taşıma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Et kombinelerinde, parça imalat işlerinde ve fabrikasyon kategorisinde monaray vinçler, seri üretim gerçekleştiriyor. Tabela, klima, dış cephe temizliği, dış cephe boya işleri, çatı tamiri, branda asma işleri, kurtarma işlemleri ve benzeri birçok işte kullanılan sepetli vinçler, bu kategorinin en çok tercih edilen modelidir. Vinç kiralama işlemleri kategorisinde güncel fiyat seçenekleriyle hizmet veren firmamız, her sektör için farklı vinç modellerini kapınıza getiriyor. Hizmet kategorimizde, resmi prosedüre göre gerekli bütün güvenlik önlemleri alınmaktadır. Yükün taşınmasında tercih edilecek etkili yöntemler, taşıma işleminde alınacak tedbirler ve taşıma işleminin kısa sürede bitirilmesi, gibi konularda güncel çözümleri tercih ediyoruz.