İŞİNİN EHLİ EKİBİMİZ İLE KALİTELİ HİZMETLER

Avrupa yakası vinç kiralama hizmetlerimizde de bazı ilkelere uygun olarak sektörde varlığımızı idame ettirmekte olup mesleki yeterliliğimiz mesleki saygınlığımız ve mali yeterliliğimiz sorgulanamamaktadır.

Mevcut imkanlarımızı daha yararlı bir şekilde kullanabilmek için taşıma sistemlerimizin ve birbirlerinin tamamlayıcısı olan ürün gruplarının ve ikame edilen malların da aynı biçimde sorumluluk ve yükümlülüklerinin tespitini eksiksiz profesyonel bakış açısıyla yerine getirmekteyizdir.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Canbey vinç kiralama İstanbul sektörün önde gelen seçkin, saygın ve güvenilir firmalarındandır. Lokasyon olarak İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde bulunmaktadır. Siz vizyon sahibi müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda İstanbul kiralık vinç, forklift ve bilumum geniş iş makinesi ağına sahip olup çok fonksiyonlu araçlar temin edilmektedirler.
Müşterimiz olarak sizin yapmanız gereken bize ulaşmaktır. İşleriniz ve istekleriniz doğrultusunda bulunduğunuz sektörde çok amaçlı iş makinelerimizi sizin hizmetinize sunmak da bizim misyonumuzdur. Sürekli yenildiğimiz ve geliştirdiğimiz kiralık vinç İstanbul merkezli ekipmanlarımızla müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye ve uygun fiyat politikalarımızla sizlere güvence ve garanti sağlamaya odaklanmaktayız.
Canbey vinç kiralama İstanbul firması olarak prensiplerimiz kanunlar çerçevesinde yürütülmekte ve en son mevzuatlar baz alınarak oluşturulmaktadır. Amaçlarımız faaliyet raporlarımızı ülkemizin ekonomisine göre şekillendirmekte gerekliliklerimizi, önceliklerimizi bu kıstaslara paralel bir şablonda düzenlemekteyizdir. Birincil derecede firmamızın işlerinde nizam ve güvenlik hat safhada olup sizin de maksimum fayda ve verim sağlamanız için şirketimizin yetkilileri son derece özenli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedirler. Size hizmetlerimizi sunarken de istihdam edilen Canbey vinç kiralama İstanbul taşımacılık işleri organizatörlerinde kullanılan taşıtlarımızın yani vinçlerimizin forkliftlerimizin niteliklerini belirlemede üzerimize düşen sorumluluğu titizlikle yerine getirdiğinden şüpheniz olmamaktadır.

0

tamamlanan proje

0

mutlu müşteriler

0

uzman kullanıcı

0

operasyon merkezi
Deneyimli Çalışanlar

BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTILAR!

Oktay Can
Genel Müdür

Canbey Vinç ve Forklift firmamızda her müşterimize yirmi dört saat kişiselleştirilmiş hizmet sunuyoruz. Canbey Vinç işinizi hızlı ve güvenli bir şekilde ekonomik fiyatlarla yapmanıza yardımcı olur.

Metin Akcan
Operasyon Müdürü

Canbey Vinç şirketimiz İstanbul’da konuşlanmıştır ve vinç projeniz üzerinde çalışmak üzere İstanbul’un her yerine hizmetlerini ulaştırır.

Fatih Sultan
Mali İşler

Daha çok değil daha zekice çalış. Vinçlerimiz, tüm ağır makine ve malzemelerinizi kaldıracak güçtedir. Yüksek ve çok katlı sitelerde bulunan yüklerinizi taşıyor ve yüksek yerlere yüklerinizi yerleştirmenize yardımcı oluyoruz.