Hakkımızda

Avrupa yakası vinç kiralama hizmetlerimizde de bazı ilkelere uygun olarak sektörde varlığımızı idame ettirmekte olup mesleki yeterliliğimiz mesleki saygınlığımız ve mali yeterliliğimiz sorgulanamamaktadır. Mevcut imkanlarımızı daha yararlı bir şekilde kullanabilmek için taşıma sistemlerimizin ve birbirlerinin tamamlayıcısı olan ürün gruplarının ve ikame edilen malların da aynı biçimde sorumluluk ve yükümlülüklerinin tespitini eksiksiz profesyonel bakış açısıyla yerine getirmekteyizdir.

Canbey Vinç
Canbey Vinç

İstanbul Kiralık Vinç

Taşıma faaliyeti pek çok sektörde kendisine yer bulmaktadır. Küçük kütlelerle çalışılan alanlarda insan gücü ve çeşitli boyutlardaki forkliftler ile taşıma faaliyeti sürdürülmektedir. Bu gücün yeterli olmadığı alanlarda devreye vinç sistemleri girmektedir. Vinçler ise kendi aralarında iki sınıfta incelenmektedir. Bu sınıflar sabit vinçler ve hareketli vinçlerdir. Sabit vinç sistemleri her an taşıma yapılan alanlarda tahsis edilmektedir. Sınırlı bir hareket alanları vardır. Hareketli vinçler ise pek çok alanda kullanılabilen, hızlı hareket kabiliyetine sahip, genellikle kamyonların arkasında konumlandırılan vinçlerdir. Çok yönlülükleri sayesinde sektörlerde vazgeçilmez bir yere sahiptirler. İstanbul Kiralık Vinç alanında faaliyet gösteren Canbey Vinç, hareketli kamyon vinçler konusunda yılların getirdiği tecrübe ile profesyonel çözümler üretmektedir.

Filomuz Hakkında

Firmamız geniş kullanım alanlarına hitap etmek üzere her gün gelişen ve büyüyen bir filoya sahiptir. Çeşitli kapasite ve bum uzunluklarında farklı tipte vinçlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Vinçlerimize yakından bakacak olursak:

1) Sepetli Vinçler

Sepetli vinçler, taşıma bumunun üzerinde kabinli olarak imal edilmiş vinçlerdir. Temel amaçları yüksek çalışma alanlarına personelleri iletmektir. Bu sistemler, hacimce küçük malzemelerin taşınmasına da olanak vermektedir. İnşaat firmaları, elektrik bakım onarım firmaları, organizasyon firmaları ve siyasi partiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

2) Katlanabilir Bumlu Mobil Vinçler

Bu vinçler orta ölçekli ağırlıklarda çalışma imkânı sağlamaktadır. Bumları katlandığında kasaları tamamen yükleme alanı olarak kullanılmaktadır. Bu özellikleri ile çok yönlü vinçlerdir. Dışarıdan kendi üzerlerine yükleme yapabilirler. Yüklenen malzemeleri bumları vasıtası ile indirme olanakları da vardır. Hem vinç hem de kamyon olarak değerlendirmek isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedirler.

 3) Teleskopik Vinçler

Ağır tonajda yüklerin taşınması amacıyla üretilmiş vinçlerdir. Endüstriyel işlerde, büyük inşaat projelerinde ve tersanelerde kullanılmaktadırlar. Tek ve çift kırımlı versiyonları vardır. Tek kırımlı versiyonları tek eksende uzayıp kısalabilen teleskopik buma sahiptir. Çift kırımlı olanları ise iki adet teleskopik bumun arasında bir mafsal barındırırlar. Bu mafsal sayesinde bum ortasından dönme kabiliyeti kazanarak erişilmesi zor alanlarda çalışma imkânı tanımaktadır. Bu vinçler ile çalışmak, teknik donanım ve tecrübeli personel gerektirmektedir. İstanbul Kiralık Vinç alanında çalışan Canbey Vinç, bu vinçlerle çalışma yapacak donanım ve tecrübeye sahiptir.

Canbey Vinç Araç Filosu
Canbey Vinç Araç Filosu

Kiralama Öncesi Hizmetlerimiz

Vinçler, belirli alanlarda çalışmak üzere özelleştirilerek üretilmektedir. Bu bağlamda, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi hayati önem taşır. Firmamız uzman personeli ile müşterimize bazı sorular sormaktadır. Bu sorulardan bazıları: vincin ne maksatla kullanılacağı, taşınacak en ağır malzemenin tonajı, istenen bum uzunluğu, çalışılacak alanın erişilebilirliği ve taşınacak malzemenin cinsidir. Alınan yanıtlar eşliğinde müşterimize özel ihtiyaç analizler firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu analizin sonucunda tercih edilebilecek alternatif vinçler müşterimize önerilmekte ve doğru seçimi yapmasında rehberlik hizmeti verilmektedir.

İstanbul Kiralık Vinç hizmetleri üzerinde çalışan firmamızın, kiralama öncesindeki bir diğer hizmeti de kurulum alanı ekspertizidir. Vinç seçiminden önce ekiplerimiz işin yapılacağı alana gelerek incelemelerde bulunmaktadır. Alanda en rahat çalışacak vinç türü bu incelemeler sonucunda tespit edilmektedir. Ayrıca, alanda çalışılırken oluşabilecek iş ve işçi güvenliği tehditleri önceden tespit edilerek önlemler alınmaktadır. Vincin kurulacağı alan tespit edilerek operatörlerimiz bilgilendirilmektedir. Yükleme ve indirme planları yapılarak işin kusursuz yürümesi sağlanmaktadır.

Evren Mahallesi (Bağcılar) Kiralık Vinç
Evren Mahallesi (Bağcılar) Kiralık Vinç