Sepetli Vinç Kiralama
Canbey Vinç Çatı Çalışması
Canbey Vinç Çatı Çalışması
Sepetli Vinç Kiralama
Canbey Vinç Çatı Çalışması
Canbey Vinç Çatı Çalışması
Rate this post

SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

Kiralık sepetli vinç talebinde bulunan en önemli sektörler endüstri firmalarıdır. Özellikle ağır olan makinelerin taşınmasında insan gücü yetersiz kalacağı için sepetli vincin kaldırma kuvvetinden istifade edilmektedir.

Ağır olan şeylerin kaldırılması için vinç dediğimiz cihazlar kullanılmaktadır. Modern teknoloji ile beraber vinçler de çeşitlilik kazanmıştır. Mobilize olabilen vinçler olduğu gibi sabit olarak kullanılan vinç türleri de bulunmaktadır. Ayrıca sahada uygulama imkanına da girmekte olan pek çok vinç çeşidi de yer almaktadır.

SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA KOLAYLIĞI

Vinçler oldukça kaliteli cihazlar olduğu için son derece pahalıdır. Pahalı olduğundan dolayı birçok sektör kurum ve bireysel müşteri vinç satın almak yerine sepetli vinç kiralama gibi çözümlere yönelmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan Canbey Vinç firması oldukça kaliteli bir şekilde vinç kiralama hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Son derece nitelikli bir uygulama olan sepetli vinç araç üstü vinç sınıfına girmektedir.

Sepetli vinçler üstünde görevlinin bulunabileceği taşıma işlerinde devreye girmektedir. İnsanın bedenen ulaşmasının çok zor olduğu yerlerde de kullanılmakta olan sepetli vinçler özellikle yüksek yapılar için en ideal çözümlerdir. Böylece sepetli vinç kiralama uygulamasından istifade edildiğinde en yüksek yapılarda bile erişim sorunu ortadan kalkmaktadır. Aynı zamanda sepet bulunduğu için personelin güvenliği de sağlanmaktadır. Metal sepet sayesinde düşme meydana gelmeden en yüksek yerlerde işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Sepetli Vinç Kullanım Alanları Nerelerdir?

Sepetli vinç kiralama uygulaması özellikle çelik konstrüksiyondan oluşturulmakta olan yüksek yapılı binalarda montaj işlemi sırasında personelin istifade ettiği bir uygulamadır. Günümüzde şehir hayatının içerisinde giderek yaygınlaşmakta olan prefabrik yapıların mobilizasyonunda da yine sepetli vinç devreye girmektedir. Gerek prefabrik gerekse çelik konstrüksiyondan oluşturulmuş de monte olan yaşam alanlarının taşınması sırasında sepetli vinç kiralama oldukça yaygınlaşmaktadır. Kaldırma gücü çok yüksek olan sepetli vinçler bu yönüyle en ağır unsurların dahi taşınmasında devreye girebilmektedir.

Endüstriyel Kullanım İçin Sepetli Vinç

Fabrikalardaki pek çok ağır unsur dış alana taşınırken sepetli vinç devreye girmektedir. Ayrıca çok katlı binaların inşaatı sırasında dışarıda hazırlanmış olan beton veya metal olan kirişler genellikle kiralık sepetli vinç yardımıyla istenen yere konuşlandırılabilmektedir. Sıcak yaz günlerinde kullanılmakta olan klimaların yüksek binalara ve katlı yapılara entegrasyonunda da sepetli vinç nitelikli bir çözüm sunmaktadır. İmalat sanayi tarafından da oldukça talep edilmekte olan sepetli vinç kiralama çeşitli araçların üretiminde kullanılabilmektedir. Limanlarda ve tersanelerde üretilmiş olan teknelerin başka bir yere taşınacağı sırada araçlara yükleme işleminde sepetli vincin aparatları kullanılmaktadır. Farklı tonajlarda üretilen sepetli vinçler gerek sanayi firmalarında gerekse şehir hayatının doğal taleplerinde ön plana çıkmaktadır.

Kiralık sepetli vinç taleplerinin bu kadar çok olmasının en önemli nedenlerinden birisi de sepetli vincin çok kolay bir şekilde mobilizasyonunun sağlanmasıdır. Böylece en kalabalık caddelerde yoğun trafiğin olduğu yerlerde bile kolaylıkla erişim sağlanarak sepetli vincin taşıma opsiyonlarından faydalanılmaktadır. Farklı büyüklüklerde üretilmekte olan sepetli vinçler yine farklı genişlikteki araçlara yerleştirilmektedir. Oldukça uygun fiyatlarla kiralık sepetli vinç uygulamalarından istifade edebilmek için Canbey Vinç firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Telefon vasıtasıyla iletişime geçerek rezervasyonunuzu yaptırarak hangi sahada kullanacaksanız ve ne şekilde bir sepetli vince ihtiyacınız varsa firmanın kaliteli teknik ekibi tarafından size hizmet sunulacaktır.

PROJELERİMİZ