Hizmetlerimiz

İstanbul  Kiralık Vinç

İstanbul’da her geçen gün nüfus yoğunluğu çok hızlı bir şekilde artmakta ve bu artan nüfusun getirdiği ihtiyaçlarda hızla artmaktadır. İnsanlar çeşitli amaçlar için günümüzde pek çok işte büyük kolaylıklar sağlayan vinçlere de artık oldukça fazla ihtiyaç duymaya başlamıştır. Taşınmak için, ağır bir malzemeyi yüksek bir yara çıkarmak veya indirmek için gibi zorunlu konularda vinç kullanımı artık bir lüksten öteye zorunluluk haline gelmeye başlamıştır. Eskiden büyük ve ağır cihazlar veya mobilyalar bir yere taşınırken, vinç bulunamadığı için ancak parçalanarak ve tekrar birleştirerek taşınabiliyordu. Fakat günümüzde her türlü kullanım alanına uygun modern vinçlerle bu sorun pratik bir şekilde çözümlenebilmektedir.

Verilen Hizmetler

En çok tercih edilen vinç modellerinden birisi olan sepetli vinçlerde, bireysel ve kurumsal bazda taşıma işlemlerini Canbey İstanbul Kiralık Vinç firması olarak büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Bu tarz vinçlerin kullanılmasıyla beraber taşıma işlemlerindeki pek çok sıkıntı rahatlıkla çözümlenebilmekte ve ayrıca insan gücünden yapılan tasarruf, hem maddi hem de vakit anlamında müşterilere büyük avantajlar sağlamaktadır.

Canbey İstanbul  Kiralık Vinç filosu her geçen gün büyümekte olup, mevcut filomuz son derece modern ve bakımlı araçlardan oluştuğu için taşıma sırasında meydana gelebilecek problemler ortadan kaldırılmıştır. Bu yüzden müşterilere güvenli ve sağlam bir taşıma hizmeti sağlanmaktadır.

Modern vinç filosunun yanı sıra, ekibimiz içerinde yer alan alanında uzun yıllar çalışmış, profesyonel ve teknik personelimizle hızlı ve teknik çözümlerle iş bitirici ve kaliteli bir hizmeti müşterilerimize her zaman sunabilmekteyiz. Bunun için firmamızın internet sitesinden veya telefonla yetkili personelimiz ile yapacağınız görüşmelerle bir randevu almanız yeterlidir. Ekibimiz en kısa zamanda size ulaşarak size en uygun kesin çözümü size sunarak, işinizi en kısa zamanda halletmenizi sağlayacaktır.

İstanbul Kiralık Vinç firmamız iletişime geçtikten sonra istenilen periyotlarda ve niteliklerde vinç kiralamaları yapabilir ve makinelerimizden istediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Vinç hizmetlerimiz 5 ton ile 80 tona kadar taşıma gücüne sahip olan araç filomuz ile gerçekleşmektedir. İnşaat alanı dahil birçok alanda bu hizmetten faydalanabilinmektedir.

Vinçlerin özellikleri

Vinçlerimiz 20 metre ile 70 metre yükseklik arasında, 80 tona kadar taşıma kapasite ile hizmet vermektedir. Seri bir şekilde hareket edebilme özelliğine sahip vinçlerimiz, deneyimli ve işinde uzman operatörlerimiz sayesinde, güvenli ve hızlı iş yapabilme kabiliyetine sahiptir. Firmamızda bu alanda iş güvenliği konusunda sektöründe lider firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Taşıma esnasında alınan önemli güvenlik önlemleri sayesinde müşterilerimize güven ve rahatlık sağlamaktadır.

Vinç Kiralama Fiyatları

Mevcut olan araç filosunun fazla olması ve personel sayısının yeterli olması sayesinde, günden güne artan vinç kiralama talepleri firmamız tarafından artan müşteri memnuniyeti ile karşılanmaya devam etmektedir. Firmamız bu sebeplerden dolayı sürekli olarak kendini geliştirmeyi sürdürmüş ve bu sebeplerden dolayı piyasanın altında kiralama hizmetini değerli müşterilerine sunabilmiştir.

Yapılacak hizmetin türüne göre farklı farklı fiyatlar olduğundan dolayı, fiyat analizi için firmamız ile iletişime geçilmesi, en doğru ve net fiyata ulaşılması açısından önemlidir. Yaptığımız işlerde ve verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetine ilişkin yaptığımız araştırmalarda, müşterilerimiz vinç kiralaması konusunda en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyatı firmamızdan aldıkları konusunda her zaman hem fikir olmuşlardır.