Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama hizmetlerimizi İstanbul ve tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sizlere her anlamda kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen firmamız bu konuda gerekli olan bütün önlemleri almış bulunmaktadır. İstanbul vinç kiralama konusunda başta İstanbul bölgesi olmak üzere diğer bölgelerimizde de kiralık vinç hizmetlerimizden uygun fiyat politikamız ile birlikte yararlanılmaktadır. Siz de vinç kiralama hizmetinizi bizden olmak istiyorsanız sizlere 7/24 hizmet veren şirket yetkilimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Kiralık Sepetli Vinç

İstanbul kiralık sepetli vinç hizmetlerimizi sizlere sunmaktan son derece mutluyuz. Bilindiği üzere sepetli vinçlere karşı ilgi ve ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Gerek bireysel gerekse kurumsal olan firmalar taşımacılık işleri için tercih ettiği kiralık sepetli vinçler ile beraber işçi performanslarını yüzde 100’e kadar arttırdığı gibi zamandan da tasarruf etmektedirler.

Canbey vinç ailesi olarak İstanbul kiralık sepetli vinç hizmetlerini sizlere sunmaktan geri kalmıyor daima filomuzu ve makine parkurumuzu genişleterek en kaliteli hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Alanında profesyonel olan teknik kadromuz bu kapsamda sizlere hizmet verebilmek adına bir telefon kadar uzağınızdadır.

Bizleri aradıktan sonra günlük, haftalık veya belirlediğiniz periyotlar üzerinde kiralamalar yapabilir ve iş makinelerimizden sorunsuz şekilde yararlanabilirsiniz. 20 metre yükseklikten 75 metre yüksekliğe kadar çıkma kapasitesine sahip olan kiralık sepetli vinçlerimiz ile çalışmalarınızı gerçekleştireceğiz. Firmamız sepetli vinç hizmetlerine verirken sadece İstanbul bölgesi ile sınırlı tutmuyor diğer tüm ilçe ve semtlere de yayarak en kaliteli şekilde hizmet alacağınız ortamı oluşturuyoruz. Sizler de hemen web sitemize giriş yapabilir ve kiralamak istediğiniz iş makineleri ile alakalı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Kiralık sepetli vinçlerimiz taşımacılık unsurunun bulunduğu her alanda tercih edilebilir bu sayede pek çok kişi artık işlerini kolaylıkla yapabiliyor İşçi performansını da üst sınırlara taşıyabiliyor.

İstanbul Kiralık Vinç

İstanbul kiralık vinç hizmetimiz kendi alanında 5 tondan 80 tona kadar kaldırma gücüne sahip olan ender iş makinelerimizdendir. Sadece inşaat alanında değil birçok alanda da kullanılmaktadır. Vinç kiralama hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktan geri kalmıyoruz. Bu aşamada ise en kolay çalışma alanları yaratılıyor ve sistem çok daha kullanışlı bir şekilde sizlere iletiliyor.

Kiralık sepetli vinçlerimizin özellikleri :

  • 20 metre yükseklikten 70 metre yüksekliğe kadar çıkabilme özelliği
  • Seri hareket edebilme özelliği
  • Operatörler tarafından kolaylıkla kullanılabilme özelliği vb.

Bu temel özellikleri sayesinde İstanbul kiralık vinç hizmetimiz çok kullanışlı bir hale gelmiştir.

Canbey vinç kiralama olarak bizlere yaptıracağınız çalışmalarınızda hem iş makinelerimizin hem de iş güvenliği ve işlerinizin hızlı şekilde yapılması son derece önemlidir. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınması şartı ile ve iş makinesi ile çalışan operatörün tamamen işine odaklanması ile gerekli olan bütün tedbirlerimiz alınmış olacaktır.

Vinç Kiralama Fiyatları

Günümüz şartları düşünüldüğü zaman iş makinelerine dair pek çok kişi tarafından tercih edilen durum söz konusudur. Bu yüzden kiralık vinçlerimiz  tek seferde tonlarca ağırlık kaldıran iş makinelerine yönelerek piyasa şartlarını da göz önünde bulundurarak sizlere en uygun fiyatları verecek olup kaliteli hizmet almanızın keyfini sürmenizi hedeflemekteyiz.

Siz de İstanbul bölgesinde kiralık vinç ve sepetli vinç kiralama hizmetlerinizi firmamızdan en uygun şekilde ve sorunsuz hizmet ile birlikte almak istiyorsanız hemen şirket yetkilimiz ile irtibata geçerek çalışma yapmak istediğiniz iş makinemizi kiralayabilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Canbey Vinç Kiralama Limited Şirketi ailesi olarak her zaman çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile birlikte yanınızda olacağız.