0 Comments

Altunizade kiralık vinç, Altunizade kiralık sepetli vinç hizmetlerinizi bizimle gerçekleştirmek için firma yetkilisi ile irtibata geçebilirsiniz. Altunizade bölgesinde de vinç kiralama hizmetleri konusunda Altunizade bölgesinde akla gelen ve tercih edilen ilk firma Canbey Vinç kiralama firmamızdır. Konut inşaatları oteller ve rezidansların olduğu bölge olarak bilinmesi sebebiyle işlerin hızlı şekilde yapılması için uygun araç ve ekipmanları en çok ihtiyaç duyulan bölgedir.

Canbey vinç kiralama olarak Altunizade de yaptıracağınız  Altunizade İstanbul vinç kiralama olarak sizlere hizmet vermek için sektörün ihtiyaçlarını alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz ile istediğiniz gün ve saatte çalışma şartlarına uygun olarak ve gerekli bütün güvenlik tedbirlerini alarak makine parkurumuz da bulunan araçlarımızı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Altunizade Kiralık Sepetli Vinç Hizmeti

Sepetli vinçlerin kurulumunun kolay ve pratik olması seri hareket edebilme kabiliyetine olması işçi performansını arttırma su ve bunun yanı sıra güvenlik olarak yüksek seviyede olması ile günümüze çok önemli bir yere sahiptir. Altunizade İstanbul kiralık sepetli vinç olarak bütün sepetli vinç kiralama hizmetlerimizde en uygun fiyattan en kısa sürede ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Yapmanız gereken bize telefon ile ulaşıp yaptıracağınız işinizi bildirmektir. Size sunacağımız uygun çözümler ile işinizi sorunsuz şekilde bitirip size teslim etmektir. Altunizade sepetli vinç kiralama hizmetinizi size vermek için ihtiyacınız olduğu her an Canbey vinç kiralama olarak yanınızdayız.

Altunizade Kiralık Vinç Fiyatları

Taşımacılık unsurunun söz konusu olduğu yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Altunizade vinç kiralama bu aşamada sadece İnşaat değil makine taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, gemi yüklemeleri, depo yükleme, limana malzeme indirme ve kaldırma gibi alanlarda da çok önemli bir yere sahiptir. 5 tondan 80 tona kadar kaldırma gücünün olmasının yanında 360° dönebilme gibi özelliğe de sahip olan iş makinemiz de aşamalar bakımından genel nitelikli olarak oldukça önemli bir yeri gelmişlerdir. Siz de Altunizade İstanbul vinç kiralama hizmetimiz ile ilgili bizi arayabilirsiniz. Size sunduğumuz ücretsiz keşiflerden yararlanabilirsiniz. Firmamızın uzman ekibi ve zengin araç çeşitleri ile Altunizade sepetli vinç kiralama Altunizade kiralık vinç – Altunizade İstanbul vinç kiralama çalışmalarınızı sizlere sunmayı ihmal etmemekteyiz.

Altunizade Kiralık Vinç Çeşitleri

Kule Vinç: kule gibi yükselen bir gövdesi olduğundan bu şekilde isimlendirilmiştir. Gövde bölümü dışında bom adı verilen ağırlık taşıyan kolu vardır. Bu kolu dengelemek için bom’un arka ucunda denge taşları vardır. Kule Vinç genellikle şantiyelerde sabit ya da hareketli bir taşıyıcı üzerinde ağır yüklerin yatayda ve düşeyde taşınmasını sağlayan çelik yapılı bir iş makinesidir. Kule vinçler genel olarak yapı işlerinde kullanılmaktadır.

Tepe kuleli, Tepe kulesiz kendi kendini kurabilen tipleri vardır. Tepe Kuleli ve Tepe Kulesiz vinçlerin hidrolik tırmanma sistemi kullanılarak kendi kendini yükselebilen tipleri vardır.

Sabit vinçler: En çok kullanılan vinç çeşitlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Belli bir yere sabitlenerek kullanılmasından ötürü sabit vinç olarak adlandırılmaktadır. Sabit vinçler ile sadece yükleri kaldırma ve indirme faaliyeti gerçekleştirilmektedir. Sabit vinçler farklı farklı tekerlekli araçlarla öne ya da arkaya ilerleme hareketi kazanabilmektedirler. Genellikle fabrikalar ve limanlarda kullanılan sabit vinçler depolama işlemlerinde büyük işe yaramaktadır.

Teleskopik vinçler: teleskopik vinçler hem yatay hem de düzey bir biçimde hareket etmeleri sayesinde birçok yükün yerini kolay biçimde değiştirebilmektedir. Ağır yüklerin kaldırılması için ideal olan bu araçların 360 derece dönebilen versiyonları da bulunmaktadır.

Sizde Altunizade bölgesinde Altunizade kiralık vinç hizmetlerinizi firmamızdan almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek size sunduğumuz eşsiz avantajlarımızdan da yararlanarak bizden hizmet almanın keyfini çıkartabilirsiniz.

CANBEY VİNÇ ve FORKLİFT KİRALAMA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

32 Metre Kiralık Vinç

32 Metre Kiralık Vinç

0 Comments

32 metre vinç kiralama konusunda sektöründe bir marka haline gelen…

Kağıthane Vinç Kiralama

Kağıthane Kiralık Vinç

0 Comments

Kağıthane kiralık vinç hizmetlerimizde kiralama hizmetlerini sağlayan firmamız aynı zamanda…