0 Comments

Firmamız 17 yıldır Atakent bölgesinde kiralık vinç kiralık forkliftmakaslı platform kiralamasepetli vinç kiralama hizmetleri vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı prensibini ön planda tuttuğu için müşterilerinin fikirlerini benimseyip devamlılığını sürdürmektedir. Atakent kiralık vinç hizmetinizden sizler de yararlanmak istiyorsanız firma yetkilimiz ile iletişime geçebilir kiralanacak iş makinelerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilir yada sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış olan operatör arkadaşlarımız işlerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde bitirip tarafınıza teslim edecektir.

Atakent vinç kiralama hizmetlerimiz ile ;

 • Makine taşımacılığı ,
 • Oto kurtarma ,
 • Kulübe taşıma ,
 • Çelik konstrüksiyon taşıma ,
 • Cam montajı

Vb. Çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Atakent kiralık vinç hizmetimizden faydalanan firmalarımız inşaat sektöründe ve taşımacılık sektöründe işlerini daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak için firmamızı tercih etmektedir.

Atakent bölgesi firmamıza yakın olduğu için tarafınıza yapılacak olan çalışmamıza göndereceğiniz iş makinemiz en kısa sürede belirttiğiniz yerde olacaktır. Iş makinemizi kullanan operatör arkadaşımız size gerekli bilgileri aktardıktan sonra vincin kurulum işlemini tamamlayıp çalışmanızı yapmaya başlayacaktır.

Firmamız Atakent bölgesinde sadece vinç kiralama hizmeti değil aynı zamanda sepetli vinç kiralama hizmeti de vermektedir. Bilindiği üzere sepetli vinçler dorse veya kamyon üzerine hidrolik sistem çalışma prensibine göre monte edilen bom olarak adlandırılan mekanik kol ucunda bulunan sepet üzerinde taşıma yapılan vinçlerdir. Sepetli vinçler yük veya insan taşımak için dizayn edilmiş ağır iş makineleridir. Atakent sepetli vinçler ile ,

 • Dış cephe tadilat işlemleri,
 • Cam temizleme,
 • Reklam tabela asma – sökme
 • Klima montaj çalışmaları

Vb. Gibi çalışmalar yapılmaktadır.

Atakent bölgesinde yaptıracağınız Atakent vinç kiralamaAtakent sepetli vinç kiralamaAtakent kiralık forklift ve Atakent makaslı platform kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Operasyon biriminde yer alan arkadaşımız ile görüşme yapabilir işiniz ile ilgili olarak keşif yaptırabilir ve ekonomik fiyatlar ile bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Atakent vinç kiralama fiyatları

“Müşteri memnuniyeti” ilkesini esas alarak belirlenmiş olan firmamız taşımacılık alanında seri hareket edebilen şantiye ve inşaat alanlarının yanı sıra diğer alanlarda da kullanılması mümkün olan kiralık vinçlerimizi sizlere uygun fiyatlar ile tarafınıza sunacağımızı bilmenizi isteriz.

Atakent bölgesinde yaptıracağınız vinç kiralama ve Atakent kiralık vinç hizmetlerimizin size sağlayacağı avantajları dikkate alırsak şu şekilde sıralayabiliriz :

 • İşçi performansını %100’e kadar arttırma,
 • Tek seferde 5 tondan – 300 tona kadar kaldırma gücünün olması,
 • Seri hareket edebilme özelliği vb

Atakent Bölgesinde yapılacak ve kiralamanın avantajları nelerdir ?

Atakent bölgesi firmamıza çok yakın olduğu için istediğiniz araçlar size en kısa sürede Hatta dakikalar içerisinde belirtilen yerde olacaktır. Bilindiği üzere sepetli vinç kiralama hizmeti İnşaat alanları ve şantiyeler tarafından en çok tercih edilen araç konumuna gelmiştir. Sepetli vinçlerle ağır yüklerin kaldırılması ve sonuca hızlı şekilde Ulaşılması düşünüldüğü zaman ve ihtiyaç duyduğunuz her an sizler için is makinelerimiz ile ilgili sonuç almanıza ve Sizlerin de iş makinesinden yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

Canbey vinç kiralama firması olarak beykent sepetli vinç kiralama alanında 200 tondan 300 tona kadar kaldırma gücü ile beraber en temel olarak ele alınmış makinelerden birisini siz değerli müşterilerimizin kullanması için olanak tanımaktayız. Atakent bölgesi olarak sizde vinç kiralamak ve firmamızdan kesin sonuç almak isterseniz hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sepetli vinç kiralamanın avantajları arasında ;

 • 200 tondan 300 tona kadar kaldırma gücü ,
 • Taşımacılık işleminin yapılacağı her alanda kolayca kullanılabilir olması ,
 • Bakımının çok kolay yapılabilmesi ve çalışacak operatör ve işçi arkadaşlarımızın performansını yüzde yüze kadar arttırması

gibi yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip olan sepetli vinç kiralama işlemleri firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Atakent sepetli kiralık vinç hizmetimizin dışında Canbey vinç olarak sizlere forklift kiralama ve vinç kiralama gibi hizmetlerimizde sunmaktayız yapacağımız çalışmalarda bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde günlük haftalık aylık olarak sizlerin isteklerinize göre çalışma tabloları belirlenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts