Bağcılar Kiralık Vinç – Canbey Vinç

0 Comments

İnsanlık, tarihin başlangıcından beri kaldırma ve taşıma faaliyetleri yürütmektedir. Eski insanlar bu işleri kas gücü ile gerçekleştirirken, kaldırılacak nesnelerin ağırlığı günden güne artmıştır. Ağırlaşan nesneler insan gücünün taşıma kabiliyetinin üzerine çıkınca, bu işi kolayca yapan vinçler üretilerek insanlığın hizmetine sunulmuştur. Canbey vinç, Bağcılar kiralık vinç hizmetleri alanında 2002 tarihinden beri profesyonel hizmetler vermektedir.

Müşteri Profillerimiz

Vinç sistemlerine, pek çok farklı iş kolunda ihtiyaç duyulmaktadır. Bizleri tercih eden müşterilerimizin profillerinden bahsetmek gerekirse:

İnşaat Firmaları

Şantiyelerde pek çok ağır nesnenin taşınması gerekmektedir. Bunlar, kalıp sistemlerini oluşturan elemanlar, inşaat donatı çelikleri ve iş makineleridir. İnşaatlarda vincin işlevsel olarak görev yapabilmesi için tek ve çift kırmalı modellerimizi ihtiyaca göre görevlendirerek müşterilerimizin işlerini zorlanmadan yapmalarına yardımcı olmaktayız. Tek kırmalı vinçlerimiz tek eksende uzayan teleskopik açılır buma sahipken, çift kırmalı vinçlerimiz iki adet teleskopik bum içermektedir. Bu bumlar ortada hareket edebilir bir mafsalla birbirine bağlanmıştır. Bu hareket mekanizması, ulaşılması zor alanlarda müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca, sepetli vinç hizmetimiz de saha içerisinde yüksek bölgelere işçi sevki maksadıyla sıklıkla tercih edilmektedir. İşçilerin ulaşacakları alana güvenle transferi sağlanmaktadır.

Taşımacılık Firmaları

Pek çok taşımacılık firması, ürün yükleme ve indirme işlerinde firmamızı tercih etmektedir. Pek çok tonaj alanında geniş seçenekler sunan Canbey vinç, uzman personeli ile başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Yükleme ve indirmesini yaptığımız ürünler firmamızın garantisi altındadır.

Film Setleri

Firmamız film setleri tarafından ışık ünitelerinin sabitlenmesi maksadıyla tercih edilmektedir. Çekilecek sahnenin gerektirdiği ışık, görüntü yönetmenlerinin talimatları ile profesyonel operatörlerimiz tarafından olması gerektiği noktaya sabitlenmektedir.

Bireysel Müşterilerimiz

Firmamız sadece kurumsal müşterilerle değil bireysel müşterilerle de çalışmaktadır. Kaldırma, yükleme ve boşaltma işlerinde, Bağcılar kiralık vinç hizmeti veren Canbey Vinç olarak; bireysel müşterilerimizin taleplerine uygun vinçlerimiz ile de hizmetinizdeyiz.

Vinç Kiralama Sürecimiz

Firmamız çeşitli yük kapasiteleri, çeşitli bum uzunlukları ve çeşitli vinç tipleri ile müşterilerimize özel çözümler üretecek bir filoya sahiptir. Vinç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz iletişim bilgilerimizden bize ulaşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacını analiz etmek için bazı sorular sorulmaktadır. Vincin ne maksatla kullanılacağı, kaldırılacak malzeme için gereken bum uzunluğu, erişimi zor bir alanda çalışılıp çalışılmayacağı ve taşınacak maddenin ağırlığıdır.

Bu bilgileri müşterimizden alan uzman ekibimiz müşterimizin ihtiyacı doğrultusunda alternatif vinç tipleri önermektedir. Önerilen alternatiflerin avantaj ve dezavantajları müşterilerimize aktarılmaktadır. Talep edilen işte, işi emniyetli ve hızlı yapabilecek vinçleri seçmeleri konusunda müşterilerimize rehberlik hizmeti de vermekteyiz. Anlaşma sağlanması durumunda işin yapılacağı döneme dair randevu işlemleri planlanmaktadır. Hizmetlerimiz saatlik, günlük, haftalık veya uzun dönem olarak sunulmaktadır.

Vinç Filomuz

Bağcılar kiralık vinç hizmetleri üzerine faaliyetlerini sürdüren Canbey Vinç, sepetli, mobil ve teleskopik vinçleri ile hizmet vermektedir. Sepetli vinçlerimiz, kaldırıcı bumun önünde insan naklini güvenle sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mobil vinçlerimiz çeşitli tonaj ve bum uzunluklarında katlanır vinçlerden oluşmaktadır. Katlanır özellikleri sayesinde araç sadece vinç hizmeti vermemektedir. Bumun katlanması durumunda kamyonun kasasında işlevsel bir taşıma alanı oluşmaktadır. Teleskopik vinçlerimiz, ağır tonajlarda başarılı işler sergilemek üzere donanımlandırılmıştır. Tek ve çift kırımlı modellerimi ile hizmetinizdeyiz. Vinçlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ihtiyaçlarınıza uygun vinçleri size yönlendirebilmemiz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    Meta

    Sayfalar

    Önerilen Siteler