0 Comments

Bağcılar bölgesinin ne kadar sıkıntılı bir bölge olduğunu sanırım anlatmamıza gerek yoktur. Birçok Anadolu’dan gelen vatandaşımızın yerleştiği bölge olarak Bağcılar semti, genellikle İstanbul ortasında Anadolu kültürünün yaşatıldığı yer olarak günümüze kadar gelmiştir. Bu bölgenin genel karakteristiğine baktığımız zaman birçok vatandaşımızın bu bölgede yaşadığını hatta Anadolu kültüründen daha fazla Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu kültürümüzün yaşatıldığını görebilirsiniz.

Böyle bir bölgede ev ve ev mimarisinin diğer bölgelerden farklı olarak çok daha değişik ve çok daha milli bir yapıya kavuşması, hiçte yanlış olmayacaktır. Çünkü bölgede yaşayan vatandaşlarımız kesinlikle ve kesinlikle öz kültürlerine bağlı olan bir Anadolu insanı olarak, bölgedeki tüm milli değerleri inşaat ve ev nakliye sektörüne oldukça fazla yansıtacaktır. Bu konuda birçok müşterinin bölgedeki şirketlerle çalışmaktan oldukça fazla memnun olduklarını düşünmekteyiz. Bu sebeple bölgedeki birçok inşaat şirketi son yıllarda ekonomik kriz ve problemlere rağmen oldukça fazla kar etmiştir. Bunun sebebini soran bazı haber siteleri, aldıkları cevaplar karşısında şoka uğramışlardır.

Bağcılar bölgesindeki inşaat şirketlerinin iş almasının en büyük sebebinin milli değerlere bağlı olan şirketlerden oluştuğunu, bu sebeple bölgedeki birçok şirketinde milli değerlere bağlı bir şekilde iş yaptığını bu yaptığı işler sonucunda da birçok vatandaş tarafından oldukça sevilen bir yapıda olmalarını örnek göstermiştir. Bu sebeple birçok vatandaşın ve şirketin bölgedeki firmalarla çalışması çok da tesadüf olmamaktadır.

BAĞCILAR SEMTİNE KİRALIK VİNÇ FİYATLARI

İşte tam da bu yüzden İstanbul Bağcılar da bulunan birçok şirket vatandaşın gözdesi olmuş durumdadır. Aslında bakılacak olursa birçok vatandaş, Bağcılar bölgesindeki bu milli ve yerli duruştan oldukça fazla etkilenmiştir. Bölgedeki birçok vinç ve nakliye şirketleri vatandaşlara oldukça büyük kolaylıklar sağlamalarından ötürü çok fazla sevilmektedirler. Bu sevilmenin en temel sebebi de kendi insanlarına verdikleri değerler olup, bu değerlere sahip çıkan insanlardan olmalarıdır.

Bu bölgedeki birçok Bağcılar kiralık vinç şirketi, Türk vatandaşlarına kolaylık sağlayıp onların evlerine taşımalarında farklı ve ucuz fiyat tarifeleri uygulamaktadırlar. Bu fiyat tarifesini çoğu kez insanlar kalkıp yanlış anlasalar da, hatta çok fahiş fiyat çekeceklerini düşünseler de, gerçek hiçbir zaman öyle değildir. Bu bölgedeki çoğu vinç şirketi sahibi müşterilerine oldukça uygun fiyatlar vermekte ve müşterilerini asla ve asla mağdur etmemektedir. Bu konuda birçok olumlu geri dönüş aldığımızı da, siz sitemizi ziyaret eden vatandaşlara söylemekle yükümlüyüz. Çünkü gerçek çamur ile örtülemez felsefesi ile yaşayan bizlerin sizler için güzel hizmetler veren şirketlerin doğru bilgilerini sizlerden saklamamız hiçbir şekilde ahlak ve etik değerlere karşı iyi bir hamle olmayacaktır. Hatta ecdadımız Osmanlılar gibi düşündüğümüz zaman, bu durumun çok daha farklı ve çok daha ahlaksızca bir yöntem olduğunu düşünebiliriz. İşte tam da bu yüzden bizler sizlere gerçeği sonuna kadar söylemekle yükümlü olan insanlarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts