0 Comments

Gelişen endüstri ve inşaat sektörlerinin vasıtası ile vinç hizmetlerine olan ihtiyaç günden güne artmaktadır. Vinç kiralama hizmeti, can ve mal emniyetine uygun olarak yerine getirilmesi gereken bir hizmettir. Konu can ve mal emniyeti olduğundan, alanında uzman firmalarla çalışılmalıdır. Çalışılmadan önce firmanın yetki belgeleri, operatör uzmanlıkları ve benzer işlerde tecrübeli olup olmadığı sorgulanmalıdır. Bebek kiralık vinç alanında faaliyetler yürüten Canbey Vinç firmamız, vinç kiralama işinin gerektirdiği sorumluluk bilincine ve teknik beceriye sahiptir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Vinçlerimiz, yasaların ve yönetmeliklerin istediği belgelere sahiptir.
  • Çeşitli bum uzunluğu, yükleme kapasitesi ve tiplerde geniş bir filomuz bulunmaktadır. Geniş filomuzun sağladığı avantajlar ile müşteriye özel hizmet çözümleri sunulmaktadır.
  • Operatör grubumuz; alanlarında eğitimli, sertifikalı ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.
  • Şirketimiz yükleme ve indirmesini yaptığı ürünler hakkında sigorta sağlamaktadır.
  • Alanında uzman firmamız, filomuzdaki vinçlerin bakımlarını aksatmadan yaptırmaktadır. Bununla da yetinmeyip, vinçlerimizin operatörlerimizce iş öncesi ve iş sonra kontrolleri yapılarak şirket merkezimize raporlanmaktadır.
  • Çalışanlarımız iş ve işçi güvenliği eğitimlerinden geçirilmektedir. Bu sayede iş kazaları minimize edilmektedir.
  • Operatörlerimiz, vinç kurulumu, malzeme yükleme ve boşaltma, malzeme cinsine göre taşıma çeşitleri alanında sürekli olarak eğitimlerden geçirilmektedir.

2002’den bu yana, Bebek kiralık vinç alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız kurumsal bir altyapı ile hizmet vermektedir. Yılların getirdiği tecrübeyi müşterilerimizin işlerine akılcı çözümler getirmek için kullanmaktadır. Vinç kiralama hizmetlerini köklü, tecrübeli ve kurumsal bir firmadan almak isteyen tüketiciler firmamızı tercih etmekte ve memnun kalmaktadır.

Kiralama Süreci ve Sağladığımız Hizmetler

Vinçler pek çok farklı amaca binaen pek çok farklı varyasyonda imal edilmektedir. Dolayısıyla her vinç her işi yapamamaktadır. Vinç kiralama işinin en önemli kısmı işe uygun vincin seçilmesidir. Bebek kiralık vinç üzerine çalışan Canbey Vinç, müşterilerinin ihtiyaçlarını dinleyerek analizler yapmaktadır. Bu analizlerin sonucuna müşterilere en doğru çözüm önerileri sunularak doğru hizmeti seçmelerine rehberlik edilmektedir.

Vinç seçiminin ardından işin ne zaman yapılacağı saptanarak randevu oluşturulmaktadır. Kiralama sürelerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda değişmektedir. Saatlik, günlük, haftalık ve uzun dönem kiralama seçeneklerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için sitemizin iletişim kısmındaki bilgiler vasıtası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Portföyümüz

Vinç hizmetlerine pek çok sektör içerisinde ihtiyaç duyulmaktadır. Bizleri tercih eden bazı sektörlerden bahsetmek gerekirse:

Taşımacılık Firmaları

Yükleme ve boşaltma alanlarında vinçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alandaki ihtiyaçlara cevap vermek için filomuz sürekli yenilenmektedir. Endüstriyel yüklerden depo yüklerine kadar geniş bir alanda hizmet sağlamaktayız. Çeşitli tonaj ve bum uzunluklarındaki filomuz bu alanda profesyonel çözümler üreterek müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

İnşaat Firmaları

Ülkemiz inşaat sektöründe dikine mimariyi benimsemiştir. Bunun doğal sonucu olarak kullanılacak yapı malzemelerinin yüksek bölgelere ulaştırılması sorunu oluşmuştur. Canbey Vinç, bu alanda profesyonel hizmetler sağlamaktadır. Operatörlerimiz inşaat sahalarında tecrübe sahibidir. Kalıp elemanlarının nakli, inşaat donatı çeliklerinin yerden alana ulaştırılması ve iş makinelerinin taşınması konularında hizmetlerimiz bulunmaktadır. Köprü, viyadük inşaatlarından konut inşaatlarına kadar geniş bir müşteri portföyümüz bulunmaktadır.

Film Setleri

Canbey Vinç, film setlerinde ışıklandırma sistemlerinin sabitlenmesi alanında da pek çok ajans ile çalışmaktadır. Işık yönetmenlerinin direktifleri doğrultusunda istenilen ışık operatörlerimizin yetkinliği sayesinde kolayca yakalanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts