Beylikdüzü Kiralık Sepetli Vinç

0 Comments

Beylikdüzü Kiralık Sepetli Vinç

Firmamızın sunduğu hizmetlerimizden Beylikdüzü’nde bulunan birçok firma imkanlarımızdan yararlanmaktadır. Beylikdüzü kiralık sepetli vinç hizmetimizi de yapılacak olan işlerinizde güvenli ve kaliteli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Canbey kiralık vinç değişen araç filosu ve değişmeyen kalite politikası ile sizlere İstanbul’un her bölgesinde kiralık vinç hizmeti vermektedir. Canbey kiralık vinç hizmetlerimiz Beylikdüzü bölgesinde 2002 yılından itibaren kurucusu ve yöneticisi Oktay Can tarafından İstanbul’un tüm ilçelerine her türlü taşıma yükleme boşaltma konusunda hizmet vermektedir. Firmamız Beylikdüzü bölgesinde saatlik, haftalık, aylık olmak üzere İstanbul kiralık sepetli vinç sektöründe öncü firmaların en başında gelmektedir. Siz de Beylikdüzü sepetli vinç kiralama hizmetlerinizi bizden almak için ve Beylikdüzü vinç kiralama hizmetleri hakkında her türlü bilgiye sahip olmak için müşteri temsilcilerimiz ile telefon veya mail yoluyla iletişim kurup işiniz ile ilgili olarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Beylikdüzü Kiralık Sepetli Vinç Hizmetleri

Kiralık sepetli vinç hizmetlerimizde kiralama hizmetlerini sağlayan firmamız aynı zamanda iş makinelerimizin kiralama şirketi olduğundan dolayı daha geniş kapsamlı ve daha geniş alanlarda hizmetlerimizi vermeyi amaçlıyoruz. Bu durumda Beylikdüzü kiralık sepetli vinç hizmetlerimizde Hiçbir sınır tanımıyoruz. Beylikdüzü kiralık sepetli vinç hizmetimiz kapsamında yapmış olduğumuz çalışmalar arasında montaj işleri dış cephe tadilat işlemleri ve boya işlemlerinizde içinde kullanılmaktadır. Beylikdüzü kiralık sepetli vinç hizmetlerimizi sizlere sunmak için her zaman yanınızdayız. Tam zamanında ve beklentilerinizi karşılayabilmek için Canbey vinç olarak ve tüm kadromuza dahil olmak üzere 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızı tercih etmeniz ve bizleri bu konuda öncelikli olarak görüp güvenmeniz firmamızda daha da ileriye taşımaktadır. Bunun yerine gelmesi sonucunda Beylikdüzü sepetli vinç kiralama hizmetlerinizi firmamızdan alabilirsiniz.

Beylikdüzü Vinç Kiralama

Beylikdüzü kiralık sepetli vinç olarak tanımadığımız iş makinelerimiz yükleri kaldırarak başka bir noktayı bırakmanıza sağlar. Basit kollu olan makinelerimiz bumba adı verilen eğik ve uzun bir kol ile bu kolu taşıyabilen ve seren adı verilen kule ya da direkten oluşmaktadır. Gerginin uzunluk seviyesi değişiklik gösterebilmektedir. Yüklerinizin kaldırılması ise makineler tarafından dolanan tel halatın tambura sarılması sonucunda elde edilmektedir. Makine kolunun tepesinde de bir makara bulunmaktadır. Tamburdan uzanan tel halat da bu makinenin üzerinden geçmektedir. Altta yer alan makaranın çevresinden dolaşmaktadır.

Beylikdüzü kiralık vinç hizmetlerimizde kullandığımız iş makinelerimizin altında yer alan makaralar yüklerin takılı bulunduğu kancayı taşımaktadır. Bu makaralar halatın kıvrıma oturmuş şeklidir. Halatta mevcut olan çekme kuvveti birini bir yönde diğer yöndekinden çok daha büyükse eğer halat hareket etmeye başlar. Beylikdüzü vinç kiralama alanında kullandığımız vinçlerimizin çalışma şekli bu doğrultudadır. Beylikdüzü kiralık sepetli vinçler de yüklerin iki buçuk santim kadar kaldırılması için serbest olan ucunun ise 5 cm düzeyinde çekilmesi gerekmektedir. Beylikdüzü vinç kiralama hizmetimiz kapsamında kullandığımız makinelerimizin altında yer alan makaralar yüklerin takılı bulunduğu kancayı taşımaktadır.

Beylikdüzü kiralık vinç hizmetimizde kullandığımız vincimizi çalıştırmak için iki kişiye ihtiyaç duyuyoruz. Bu personellerimizden yerde duran ve makine operatör yardımcı olarak tanımlananı kancayı yüklere takar ve yüklerin kaldırılırken sallanmaması için gerekli koşulları oluşturur. Beylikdüzü vinç kiralama hizmetimizde ki operatör arkadaşlarımız yükleri ne zaman kaldıracağını ve ne zaman duracağını da yardımcı personelimizin yaptığı ifadelere göre belirlemektedir. Beylikdüzü kiralık vinç hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunarken başka firma yetkilimiz ve personellerimiz olmak üzere tüm ekibimiz işiniz ile ilgili olarak bilinçli bir şekilde hareket etmektedir. Bu sayede Sizlerde hem kusursuz hem de güvenli olarak kiralık vinç hizmetimizi almış bulunmaktasınız.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    Meta

    Sayfalar

    Önerilen Siteler