Çift Kırmalı Vinç Hizmetleri

0 Comments

Yükleme, boşaltma, indirme, oto kurtarma gibi amaçlarla kullanılan vinçler belli bir malzemeyi bir mesafeye, aynı zamanda belli bir yüksekliğe çıkarma için iş yapmaktadır. Bu noktada Canbey Vinç kiralama ve satış işlemlerinde kaliteli üretim ve doğru pazarlama sunmaktadır. Vermiş olduğu bu hizmetler neticesinde birçok firma tarafından taktir ve onay alan firmamız çift kırmalı vinç kiralama hizmeti de vermektedir. Bu vinçler sayesinde daha yüksek mesafelere kolayca malzeme taşınabilirken, yüksekliği fazla olan binalarda iş yapmak için imkan sunmaktadır. Firmamız kaliteli üretim ile üstün teknoloji makineleriyle sizlere hizmet vermekte zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır.

Çift Kırmalı Vinçlerin İşlevi

Tek kırma vinçler, tek kol ile iş yaparken, elzem durumlar söz konusu olduğunda ekstra kol eklenebilen vinçlere çift kırmalı vinç adı verilmektedir. Bazen farklı yönlere hareket kabiliyeti gerektiren işler ya da daha yüksek binalar için malzeme taşıma işlemleri olabilmektedir. Bu gibi durumlar için kullanılan çift kırmalı vinç kiralama hizmeti oldukça fazla talep görmektedir. Bu vinçlerde ikinci kol birinciden bağımsız olmakla birlikte vinç üzerinde katlanır vaziyette bekletilebilir. İkinci kırma aynı zamanda farklı yöne hareket etme kabiliyetine de sahiptir.

Güvenliği yüksek olan bu vinçlerin ikincisi kırması dilenirse yerinden sökülerek tek kırmalı hale getirilebilir. Böylece ikinci kırmaya gerek duyulmayan durumlarda aracın malzeme taşıma kapasitesi artırılmaktadır. Tercih edilebilirliği yüksek olan bu vinçler, sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde de sipariş verilmektedir. Vinç kiralama ve pazarlama hizmeti söz konusu olduğu zaman üretim ve pazarlama konusunda en iyisini hedefleyen Canbey Vinç, Alman teknolojisi ile üretilmiş olan makinelerimizle hizmetinizdedir. Çift kırmalı vinç kiralamak isteyen müşterilerimiz bizimle irtibata geçebilir, gerekli bilgileri edinebilirler.

Kaliteli Makineler ile Üstün Kalite Hizmet

Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet veren firmamız Alman Teknolojisi ile üretilmiş olan üstün kalite makineler kullanmaktadır. Pazarlama hizmeti de kalite standartları ölçüsünde gerçekleştirilmektedir. Makinelerin yedek parça temini firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Hizmetin en kalitelisini ayağınıza kadar getiren Canbey Vinç zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak kazancınızı iki katına çıkarmaktadır. Vinç kiralama hizmetimiz müşterinin talebine göre gerçekleştirilmektedir. Günlük, aylık ya da yıllık olarak kiralanan makinelerimiz için dilediğiniz zaman operatör teminini de gerçekleştirebiliyoruz.

Makineler ile ilgili yaşadığınız herhangi bir problem söz konusu olduğu zaman firmamızın canlı destek hattına ulaşarak kısa sürede teknik destek alabilirsiniz. Anında yedek parça temini ve makine bakımı gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir arıza durumunda da imdadınıza yetişmekte olan firmamız sizi araç muayene masrafından da kurtarmaktadır. Bu sebeple çift kırmalı vinç kiralama oldukça fazla oranda tercih edilmekte ve tavsiye edilmektedir.

Kiralama Hizmetleri Fiyatları

Kiralama hizmetlerimiz dönemsel olarak da yapılmaktadır. Kiralama hizmeti kazancınızı iki katına çıkarmaktadır. İhtiyacınız halinde ne kadar sürede hangi konuda ihtiyaç duyduğunuzu firma yetkilimiz ile görüşerek belirtmeniz yeterlidir. Sizin için en uygun fiyatlar verilmektedir. Uygun fiyat garantisi ile kaliteli hizmet veren Canbey Vinç hizmetlerinden siz de faydalanın. Dilerseniz günlük ve ya saatlik olarak da sipariş verme hakkına sahipsiniz. Bu durum ise vincin park sorununu engelleyen en önemli önlem niteliği taşımaktadır.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    Meta

    Sayfalar

    Önerilen Siteler