0 Comments

Elektrikli vinç, hareket enerjisini manuel harekete ettirilen şanzıman kısmından alır. Motor kısmından uzanan şavt ile şanzıman hareket ettirilir. Motor kısmı ise elektrikle hareket eder. Elektrik enerjisinin motoru hareket ettirmesi, motorun da şanzımanı hareket ettirmesi ve şanzımanında dikey hareket eden halatı hareket ettirmesiyle, vinç çalışır. Raylı bir güzergah üzerinde taşıma iş yapan elektrikli vinç çeşitleri bulunurken, aynı zamanda ağır eşyaları kaldırma işi yapan çeşitleri de bulunmaktadır.

Fabrika içinde, imalathanelerde ve kesim hanelerde, belli bir ray sistemi üzerinde taşıma işi yapan vinçler, elektrikli vinç kategorisindedir. İnşaat, gemi, santraller ve benzeri birçok alanda elektrikli vinç seçenekleri kullanılmaktadır.

Her Vincin Taşıma Kapasitesi Vardır

Bu Vinçlerin taşıma kapasitesi değişkenlik göstermektedir. Vinçlerin üzerinde taşıma kapasitesi bulunur. 10 bin kilogram taşıyan bir vinç, 10100 kg taşıyacak şekilde imal edilmektedir. Bunun amacı taşıma emniyetini oluşturmaktadır. İnsana verilen akıl, yeni ve etkili mühendislik dehasıyla, etkili elektrikli vinç ürünlerini üretmeye devam ediyor. Firma olarak yeni vinçlerle filomozu yenilemeye devam ediyoruz.

Bakım ve Onarım

Vinçlerin arızalı kullanılması, bakımının yapılmaması, gerekli parçalarının değiştirilmemesi, ciddi kazalara davetiye çıkarır. Bakım işlemleri yetkili mühendisler ve teknikerler tarafından yapılmalıdır. Onaylı bakım işlemleriyle, elektrikli vinç konusunda meydana gelecek kazalar önlenebilir.

Güvenlik Hizmeti

Ağır eşyaların taşınması ile ilgili konularda resmiyette belli bir güvenlik prosedürü meydana getirilmiştir. Bu güvenlik prosedüründe, vinçlerin kaldırma kapasitesinin aşılmaması, baretli çalışma, gerekli güvenlik kemerlerinin kullanılması, taşıma kapasitesinin aşılmaması, çalışılan alanda diğer işçilerin güvenliği, arıza anında çalışmanın durdurulması, indirme ve kaldırma tekniklerinin takip edilmesi, elektrikli vinç hizmetlerinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için önemli konular arasında zikredilmektedir. Teknik özellikleriyle göz kamaştırıcı çözüm yöntemlerini tercih eden firmamız, bu etkili vinç çözümlemelerini pratik bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Sektörel Çözüm

Günümüzün en önemli vinç problemi, işe göre modellerin tercih edilmemesidir. Model tercihinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi için, sektörel seçim işlemlerini, firmamız sizin için pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hizmet anlayışı kategorisindeki çözüm yöntemlerini sürekli bir şekilde gerçekleştirmeye devam eden şirketimizle, sorunsuz elektrikli vinç işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Elektrikli vinç seçeneklerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesi gerekir.

Eleman Farkı

Bu sektörde eleman kategorisi en önemli konulardan biridir. Güvenli elektrikli vinç hizmeti ve tonaja göre vinç seçimi, oldukça önemlidir. Ancak vinci kullanacak kişinin ehliyetli olması ve tecrübeli olması, güvenli bir hizmet için en önemli konu olarak değerlendirilmektedir. Kazaların nedenleri arasında ehliyetsiz kişilerin vinç kullanması, tecrübesi olmayanlara vinç emanet edilmesi, büyük işler için küçük vinçlerin kullanılması ve çevrede çalışan diğer işçilere dikkat edilmemesi bulunmaktadır. Hizmet kategorisindeki en önemli unsur olan güncel çalışma teknikleri, oldukça kaliteli çözüm yöntemlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli vinç kiralama işlemlerinde, kullanacağınız işe göre hazırlık yapılmaktadır. Bu konuda tecrübeli ekiplerimiz bu hizmeti pratik ve kolay bir şekilde adresinize getirmektedir. Elektrikli vinç araçlarında, parça temini ve benzeri önemli konular, sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır. Elemanların maaşları, sigortaları, vinçlerin parça masrafı, sanayi bakım işlemleri, vergileri, sigorta işlemleri ve benzeri birçok işlem, firmamıza aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts