Kemerburgaz Kiralık Vinç Hizmetleri

Kemerburgaz Kiralık Vinç Hizmetleri

Kullanım alanına bakıldığında; inşaattan taşımaya, onarımdan kurtarmaya kadar pek çok alanda vinçler kullanılmaktadır. Vinçler ve özellikleri sayesinde; insan gücü ya da basit ekipmanla yapılamayacak kadar büyük ve ağır işler kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu nedenle, şehir, açık alan, sanayi ve üretim bölgeleri gibi pek çok noktada vinçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Vinç alım maliyetlerinin yüksekliği nedeniyle; sürekliliği olmayan ya da kısa süreli işler için vinç kiralama en akılcı yöntemdir. Ayrıca, her farklı iş için faklı bir vinç almak yerine, vinç servisi sunan uzman kuruluşlardan kiralık vinç hizmeti almak; yapılacak işin maliyetini ciddi oranda düşüren bir unsurdur.

En Çok Talep Edilen Vinçler Nelerdir?

Farklı model ve kullanım amaçlarına özel üretilmiş vinç çeşitleri olduğundan, yapılacak iş için; en uygun vinç modelini seçmek ve kullanmak gerekmektedir. Tercih edilen başlıca vinç modelleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Sepetli vinçler
 • Teleskopik vinçler
 • Mobil vinçler
 • Sabit vinçler

Vinçlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Oldukça geniş çaplı kullanım alanına sahip olan vinçler, çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir;

 • Ağır ya da hacimsel büyüklüğe sahip ekipman, materyal, fabrika malzemesi ve benzerlerinin taşınması ya da yer değişikli,
 • Depolama tesisleri ya da limanlarda konteyner nakli ve yerleştirilmesi,
 • Yol, elektrik hatları, köprü ve bina yapım inşaatları,
 • Doğal afet ya da kaza sonucu kurtarma operasyonları,
 • Yüksek ya da erişimi kolay olmayan noktalarda çalışma yapılması gereken durumlar olarak sıralanabilir.

CanBey firması olarak da; İstanbul ve yakın civarına, ihtiyaç duyulan her özellikte vinç kiralama ve forklift hizmetini uzman operatörlerimizle vermekteyiz. Firmamız aracılığı ile sunulmakta olan kiralık vinç servisiyle pek çok avantaj elde edebilirsiniz.

Kemerburgaz Kiralık Vinç Hizmetlerinin Sağlayacağı Avantajlar

 • Talebinize ve işin özelliğine en uygun vinç tipinin seçilmesi.
 • Uzman operatörlerimiz sayesinde vinçin en etkin kullanımı ve işin olması gerektiği gibi sonuçlandırılması.
 • İşlerin en etkin ve hızlı şekilde tamamlanması sayesinde zamandan tasarruf.
 • Ekonomik servis ve kiralama alternatiflerimizle, maliyetlerinizin azalması.

Tüm bu hizmetleri eksiksiz sunabilmek için önem verdiğimiz konular;

 • Takım çalışmasının uyumlu olması. Bunun için tüm operatör ve uygulama alanında görev alanlar; sertifikalı ve deneyimli personelden oluşmaktadır.
 • Teknoloji ve gelişimlerin takip edilmesi. Vinç modelleri, ihtiyaca göre yenilenirken sektöre özel gelişmeler yakından takip edilir.
 • Planlamaya önem verme. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun planlama ve süreçler en iyi şekilde yönetilmekte, talepler en kısa zamanda yerine getirilmektedir.

CanBey Firması olarak, İstanbul ve yakın bölgesine sunduğumuz hizmetler; müşteri memnuniyeti esasına göre sürdürülmekte ve geliştirilmektedir.

Kemerburgaz Kiralık Vinç

Kemerburgaz Kiralık Vinç

Kemerburgaz kiralık vinç hizmetimiz her geçen gün kendi aralarında daha fazla kitleler tarafından tercih edilmektedir. Siz de Canbey kiralık vinçleri ile her türlü taşımacılık işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Tarafınıza sunduğumuz hizmetlerden de uzun zamanlar boyunca faydalanma olanaklarını sahip olabilirsiniz. Canbey vinç kiralama olarak Kemerburgaz kiralık vinç hizmetlerinizi bizden almak ve sizlere sunduğumuz avantajlarımızdan yararlanmak için hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Kemerburgaz vinç kiralama hizmetlerini bizden gün, hafta ve aylık olarak bizden alabilirsiniz. Kiralık vinçlerimiz 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 ton kaldırma kapasitesi ne kadar olan bütün yükleri 360 derece dönme özelliğine sahip olması nedeniyle sorunsuz şekilde bir yerden başka bir yere bırakmaktadır.

Kemerburgaz vinç kiralama hizmetlerimizde kiralama hizmetlerini sağlayan firmamız aynı zamanda iş makinelerimiz kiralama şirketi olduğundan dolayı daha geniş kapsamlı ve daha geniş alanlarda hizmetlerimizi vermeyi amaçlıyoruz. Bu durumda Kemerburgaz kiralık vinç hizmetlerimizde hiçbir sınır tanımıyoruz. Kemerburgaz vinç kiralama hizmetimiz kapsamında yapmış olduğumuz çalışmalar arasında araç kurtarma, konteyner taşıma işlemleri de bulunmaktadır. Tam zamanında ve beklentilerinizi karşılayabilmek için Canbey vinç olarak tüm kadromuz dahil olmak üzere 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz.

İnşaat alanında ve taşımacılık alanında doğru bir iş makinesi kullanımı söz konusu olduğu zaman doğru performans alma durumu ortaya çıkmaktadır. Bu vadede ise sizlere kaliteli iş makineleri ile buluşturma konusunda ciddi çalışmalar yapan firmamız yüksek ağırlıkların tamamını kaldırabilme ve sorunsuz şekilde taşıyabilme konusunda en iyi çözüm önerilerini sunmaktadır. Taşımacılık unsurunu söz konusu olduğu her yerde rahatlıkla kullanılan Kemerburgaz kiralık vinç, bu aşamada sadece İnşaat değil gemi yüklemeleri, kargo firmaları, depo gibi alanlarda makine yükleme araç kurtarma gibi alanlarda da çok önemli yaptırımları uygulamaktadır.

Kemerburgaz kiralık vinç hizmeti

 

Alanında profesyonel olan ekibimiz kemerburgaz kiralık vinç hizmetini siz değerli müşterilerine sunan firmamız bu konuda sizlere daha güvenilir ve daha kaliteli hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Kemerburgaz kiralık vinç hizmetimizde kalite standartları ve uygun fiyatlarımızı sizlere sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz de siz değerli müşterilerimizin hem işlerini kolaylaştırmayı, hem de işçi performansınızı %100 arttırmayı hedeflemekteyiz. Canbey vinç kiralama olarak Kemerburgaz vinç kiralama hizmetlerimiz de sizlere profesyonel ve işinde uzman çalışanlarımız ile güvenlik tedbirleri alınarak işlerinizi en kısa sürede sizlere teslim etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı ilkemiz ile Kemerburgaz vinç kiralama ile ilgili olarak bütün detayları müşteri temsilcimizden alabilir ve kaliteli hizmetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Kemerburgaz bölgesinde yaptıracağınız kemerburgaz kiralık vinç hizmetimizin en önemli özelliği kaldıracakları malzemeleri makineleri araçları ve yükleri kendi kasalarının içerisinde taşımasıdır. Taşımalarında bu kiralık vincimizi baz alırsak yüksek performansı bulunmasa dahi alanında manevra yeteneği ile inşaat sektörlerinin en çok tercih edilen iş makinelerinin arasında yer almaktadır. Kemerburgaz kiralık vinçleri diğer iş makinelerimizden farkı, daha hızlı olmaları ve katlanarak yük içerisinde bom sürme özelliğinin olmasıdır. Öbür yandan ele alacak olursak kiralık vinç hizmetlerimizde hem dikey olarak hem de yatay olarak çalışmalarınızı sürdürebilir kapalı alanlar içerisinde aynı şekilde verim alabilirsiniz.

Canbey vinç firması olarak hizmetlerimizi sizlere sunarken güvenlik önlemlerini ve uygun çalışma koşullarını en ön planda tutmaktayız. Kemerburgaz bölgesinde yaptıracağınız Kemerburgaz kiralık sepetli vinç, Kemerburgaz kiralık vinç işlemlerinizde çalışma koşullarımızı gören siz değerli müşterilerimizin bizlere vermiş olduğu destekler firmamızın çalışmalarını daha da ileriye taşımasına ve size daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır.

SAYGILARIMIZLA

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA