0 Comments

Vinç kiralama – forklift kiralama – sepetli platform kiralama – makaslı platform kiralama sektöründe 2002 yılından beri üstün performans göstererek çalışmalarına devam etmekte olan firmamız Güneşli bölgesinde de kiralık vinç hizmetleri vermeye devam etmektedir. Kiralık vinç hizmetlerimizi sadece Güneşli bölgesi ile sınırlı tutmuyoruz. Aynı zamanda İstanbul Avrupa yakasında bulunmakta olan bütün ilçelere de aynı zamanda kiralama hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz. Güneşli bölgesinde yaptıracağınız vinç kiralama çalışmalarınızda profesyonel ekibe sahibiz. Sorunsuz iş teslim etme – bakımlarının tam bir şekilde yapılmış olan iş makinelerimiz ile ve uzaktan takip desteği göstermekte olan firma yetkilimiz ile kusursuz hizmet alabilirsiniz. İşlerinizde işçi performansınızı da artırarak çalışmalarınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kurucusunun ve yöneticisinin Oktay CAN olduğu firma yetkilimiz 17 yıl önce sektöre forklift kiralama hizmeti ile girmiştir. Zaman geçtikçe makine parkurunda bulunan iş makinelerini artırmış ve yeni iş makineleri ile Güneşli bölgesi de dahil olmak üzere kiralama hizmetlerini vermeye devam etmiştir. ‘’Müşteri memnuniyeti ‘’ ilkesini benimsemiş olan firmamız alanında uzman ve profesyonel bir ekibe sahiptir. Bu anlamda siz değerli müşterilerimizin sorularına 7 gün 24 saat boyunca cevap verip işlerinizi kusursuz ve en hızlı şekilde tarafınıza teslim edecektir. Siz de Güneşli kiralık vinç hizmetlerinizi firmamızdan almak istiyorsanız müşteri temsilcimiz veya operasyon sorumlumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret edebilir veya Güneşli bölgesine çok yakın olan ofisimizi ziyaret ederek kiralama yapmak istediğiniz araçlarımızı yakından görebilir ve her türlü sorularınıza cevaplar alabilirsiniz .

Güneşli Bölgesinde Kiralık Vinç Hizmetleri

Güneşli bölgesinden firmamızdan alacağınız Güneşli kiralık vinçlerimiz 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 ton kaldırma kapasitesine sahip olan hiap vinçlerimiz ile 80 ton kaldırma kapasitesinden 350 ton kaldırma kapasitesine sahip olan teleskopik chip bomlu vinçlerimiz ile yine Güneşli sepetli vinçlerimiz kendi alanlarında 25 metre yükseklikten 75 metre yüksekliğe kadar ulaşabilme ve alanında 360 derece dönebilme kapasitesine sahiptir. Genellikle montaj ve dış cephe işlemlerinde kullanılan Güneşli kiralık sepetli vinçler saatlik – günlük ve haftalık olarak kiralanabilmektedir.

Zaman zaman vinçlerin bakımları zamanında yapılsa dahi yedek parça ve teknik destek ihtiyacına sahip olabilir. İşte bu gibi durumlarda hızlı bir biçimde destek vererek çalışmaların hız kesmeden devam etmesi için gerekli olan hizmeti sürdürüyoruz. Her hizmetinin arkasında bulunan firmamız deneyimli bir ekip ile yola devam etmektedir. Bu da verdiği hizmetlerindeki kalitenin belirleyicisi oluyor. Ne istediğini bilen müşteriler ile her daim başarılı hizmetlere imza atan bir firma olarak kiralık vinç Güneşli gibi daha pek çok ilçede hizmetlerimizi sürdürüyoruz.Başarılı bir firma olarak bizler bu başarıyı sizin işlerinize de taşımaktan gurur duyuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamız kiralık vinç Güneşli ve civarında sizlerin yanında bulunacaktır. Firmamızdan aldığınız desteği sektöre nazaran uygun fiyat listesi ile ulaşabilirsiniz.

Güneşli kiralık vinçler; bilindiği üzere yapı işlerinde, limanlarda, şantiyelerde ağır yükleri, malzemeleri, makineleri kaldırmakta kullanılan, boyutları ve kaldırma kapasiteleri çeşitlerine göre değişebilen motor gücüyle çalışan iş makinesi türlerindendir. Bu iş makinesi insan gücünün yetersiz kaldığı alanlarda ve tehlikeli durumlarda kolaylıkla işlemi yapan ve oluşacak sorunu ortadan kaldıran firmalara zamandan tasarruf kazandıran makinemizdir. Güneşli vinç kiralama hizmetinizi firmamızdan alırken tarafınıza yapılacak keşifler ile birlikte size en uygun olan ve işinizi en iyi şekilde yapacak olan kiralık vincimizi belirleyip tarafınıza göndereceğiz  ve işlerinizi n hızlı en güvenilir bir şekilde yapıp tarafınıza teslim edeceğiz.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Haznedar Kiralık Vinç

Haznedar Kiralık Vinç

0 Comments

Firmamız Haznedar bölgesinde 5 tondan 300 tona kadar ulaşabilecek işleriniz…

Kayabaşı Kiralık Vinç

Kayabaşı Kiralık Vinç

0 Comments

Kayabaşı bölgemize de vinç kiralama işlemleri sürekli olarak artış göstermektedir.…