0 Comments

Canbey Vinç, 2002 senesinden beri müşterileri için profesyonel vinç hizmetleri sunmaktadır. Gelişen endüstri ve inşaat sektörlerinin neticesinde vinçlere olan talep günden güne artmaktadır. Güngören kiralık vinç alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız filosunu her geçen gün genişleterek oluşan taleplere uzman çözümler yaratmaktadır.

Operatörlerimiz Hakkında

Firmamız, gerekli yetki belgelerine sahip, vinç operatörlüğü alanında tecrübe sahibi çalışanlarla hizmet vermektedir. Canbey Vinç, operatörlerine iş güvenliği alanında sürekli olarak eğitimler vermektedir. Bu eğitimler sayesinde, hizmet sırasında oluşabilecek kaza riski bertaraf edilmektedir. Operatörlerimiz mesleki alanlarda da eğitimler almaktadır. Bunlardan bazıları: vinç kurulumu, yükleme ve boşaltma teknikleri, malzeme tiplerine göre taşıma talimatlarından oluşmaktadır.

Filomuz Hakkında

Güngören kiralık vinç üzerine çalışmalar yapan firmamız filosunu devamlı olarak güncellemektedir. Bu sayede değişen ihtiyaçlara optimum çözümler sağlanabilmektedir. Filomuzdaki makinelerimizin bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Vinçlerimizin kontrolü, müşterilerimize ulaşmadan önce uzman personelimizce yapılmaktadır. Geniş bir filo ağı ile hizmet veren Canbey Vinç, geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Bu kitleyi inşaat firmaları, taşımacılık üzerine çalışan firmalar, film setleri, sinevizyon ve organizasyon firmaları, siyasi partiler ve bireysel müşteriler oluşturmaktadır. Filomuza yakından bakmak gerekirse:

1) Sepetli Vinçlerimiz

Teleskopik açılır bumun üzerinde kabin barındıran sistemlerdir. Bu vinçler, yüksek alanlara personel ve hacimce küçük malzemelerin taşınması maksadıyla kullanılmaktadır. Vinçlerimiz personeller güvenle taşıyacak şekilde dizayn edilmiştir. Sepetli vinçlerimiz; inşaat firmalarınca viyadük ayakları gibi yüksek bölgelere işçi taşımak maksadıyla, siyasi partiler ve organizasyon firmalarınca alan süsleme etkinlikleri için, fabrikalar tarafından yüksekte bulunan bazı makinelerin tamir ve bakımı için sıklıkla tercih edilmektedir.

2) Mobil Vinçlerimiz

Bu vinçlerimiz katlanır bum sistemine sahiptir. Bumları katlandıktan sonra çok küçük alanlar kaplayarak kamyon kasasını kullanılabilir kılmaktadır. Bu özelliği ile sadece yükleme ve indirme işlerini değil taşıma işlerini de yapabilmektedir. Ayrıca, taşıdığı malları kasasına kendi imkânları ile yükleyip boşaltabilmektedir. Çok amaçlı olduklarından dolayı çoğu firma tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

3) Teleskopik Vinçlerimiz

Ağır yükler için tasarlanmışlardır. Kamyon kasasında yükleme alanı bulundurmamaktadırlar. Bu nedenle sadece indirme ve yükleme işlemleri için tercih edilirler. Firmamız pek çok tonajda ve bum uzunluğunda teleskopik vinçler bulundurmaktadır. Ağır yüklerin kaldırıldığı endüstriyel alanlarda ve inşaat sahalarında tercih edilmektedirler. Örneğin, viyadüklerin ayaklarının arasındaki ön germeli kirişler bu vinçlerin vasıtasıyla yerleştirilmektedir. Kullanımları yetişmiş teknik eleman ve tecrübe gerektirmektedir. Güngören kiralık vinç alanında çalışan firmamız bu işin gerektirdiği donanıma sahiptir.

Kiralama Süreci ve Bu Süreçteki Hizmetlerimiz

Farklı işler için farklı vinçler tercih edilmektedir. Firmamız öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemek için çalışmaktadır. Bu iş için özel olarak görevlendirilmiş uzman personelimiz müşterimizi dinleyerek ihtiyaç analizi yapmaktadır. İhtiyaç analizinin sonucunda müşterimize bazı alternatifler önerilerek tavsiyelerde bulunulmaktadır. Canbey Vinç tarafından, müşterimizin en doğru kararı vermesi için rehberlik hizmeti verilmektedir.

Vinç seçiminin ardından vincin kurulacağı alanda ekspertiz çalışmaları yürütülmektedir. Kurulum esnasında yaşanabilecek sorunlar önceden belirlenerek sürecin sorunsuz olarak yürütülmesi sağlanmaktadır. Bu kapsamda, vincin kurulacağı alanın vinç ayakları için yeterli taşıma gücü sağlayıp sağlamadığı tahlil edilmektedir. Taşımaması durumunda ayak alanını büyüten plakalar kullanılarak iş ve işçi güvenliğine uygunluğu sağlanmaktadır. Vincin kurulumu ve çalışması sırasında risk teşkil eden her hangi bir elektrik veya telefon hattı olup olmadığı da incelenmektedir. En uygun kurulum yeri belirlendikten sonra müşterilerimize randevu verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Kiralık Vinç Avcılar

Kiralık Vinç Avcılar

0 Comments

Kiralık vinç Avcılar ilçesinde de diğer tüm İstanbul Avrupa Yakası…

Eminönü Vinç Kiralama

Eminönü Vinç Kiralama

0 Comments

Eminönü ilçesinin tarihi eserler niteliğinde bir yaşam içerisinde olması var…