0 Comments

İstanbul Avrupa ve Asya yakasında vinç kiralama hizmeti veren firmamız, bugüne kadar üstlenmiş olduğu tüm projeleri iş takvimlerine uygun olarak yerine getirmiştir. Büyük bir araç parkına sahip olan firmamızda büyük endüstriyel ürünlerin kaldırılmasın yanında, inşaat alanlarında malzeme kaldırılması ve yer değiştirilmesi hizmetlerinde de yoğun olarak görev yapmaktadır. Vinçlerimiz yapılacak işin kapasitesine göre belirlenmektedir. Bununla birlikte fabrikalarda, hastanelerde ve yüksek konutlarda dış yüzey temizliği konusunda uzun kollu ve sepetli kiralık vinç hizmetlerimizle güvenli çalışmalar sunulmaktadır.

Dernekler, partiler, sanatçılar ve daha birçok farklı konularda toplantılar, mitingler ve konserler düzenleyen kamu ve tüzel kişilerin alan seslendirmesinde hoparlörlerin ve kameraların yükseltilmesi gibi işlerde vinç kiralama hizmetimiz ile projelerinize destek veriyoruz.

Konser ve Miting Alanlarında Kamera Sistemleri İçin Vinç Hizmeti

Büyük alanların görüntülenmesi için gezici kameraların kalabalık üzerinde hareket edebilmesi ve en iyi çekim aksının yakalanması büyük önem taşımaktadır. Kameraların belirli bir yükseklikte ve insanların dikkatini çekmeden ve tehlike oluşturmadan dolaştırılması ve sabitlenebilmesi için kamera yükseltici vinç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Profesyonel çekimlerin yapılabilmesi ve canlı olarak büyük panolara yansıtılması işlerini yürüten teknik ekibe en iyi çözümleri üretiyoruz. Kamera yükseltici vinçlerimizde görev yapan operatörlerimiz konusunda uzman ve deneyimli personelden oluşmaktadır. Daha önce büyük alanlarda kamera çekimi yaparak büyük projelere imza atmış olan firmamız, her türlü kameranın taşınabilmesi için gerekli vinç aparatına sahip bulunmaktadır. Kameraların sabitlenmesi, gezici kollarla dolaştırılması veya yükseltilmesi için gerekli özelliklere sahip vinçlerimizi kiralayarak kullanabilirsiniz.

Konser ve Miting Alanlarında Ses Sistemleri İçin Vinç Hizmeti

Vinç hizmetleri artık sadece sanayi ve endüstriyel alanlarda değil, birçok farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Konserlerde, mitinglerde sık sık vinçler görülebilmektedir. Alanın seslendirilmesi amacıyla hoparlör gruplarının belirli yükseklikte tutulması kiralık vinç hizmeti ile yerine getirilmektedir. Büyük konser alanlarında da konser alanının düzenlenmesi, platformların yerleştirilmesi işlerinde müşterilerimiz vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Hangi büyüklükte ve tonajda vinç kiralanması gerektiği alanda kullanılacak malzeme ve ekipmanın büyüklüğüne ve ağırlığına göre değişmektedir. Daha önceden sahaya gelerek incelemelerde bulunan teknik ekibimiz, alan sorumluları ile gerekli ön görüşmeleri yaparak bir plan dahilinde ön çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Makine parkımızda bulunan her tür vinç araçlarımızdan uygun olan model, alan çalışması için tahsis edilecektir. Araçlarımız bakım ve onarımları firmamızca yapılan yeni ve teknolojik araçlardır. Çalışma sırasında herhangi bir olumsuz durumda yenisi ile yer değiştirebilme kabiliyetine sahibiz. Alanda öngörülemeyen arızalarda veya olumsuzluklarda teknik personelimiz müdahale edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Habibler Kiralık Vinç

Habibler Kiralık Vinç

0 Comments

Habibler Kiralık Vinç hizmeti başta olarak firmamız İstanbul Avrupa yakasında…