0 Comments

Küçükçekmece bölgesinin Sefaköy semtine bağlı olan Kartaltepe mahallesinde de vinç kiralama hizmetimizi vermekteyiz. Firmamız konut inşaatları – şantiyeler – palet taşıma – makine taşımacılığı – araç kurtarma – dış cephe işlemlerinde kullanılmak üzere kiralık vinçsepetli platform kiralamakiralık forkliftmakaslı platform kiralama vb. hizmetleri vermektedir. Küçükçekmece bölgesinde bulunan Sefaköy semtindeki firmalar kiralık vinç hizmetlerini tarafımızdan almaktadır.

Kiralık vinçler; bilindiği üzere yapı işlerinde, limanlarda, şantiyelerde vb. Yerlerde ağır yükleri, malzemeleri, makineleri kaldırmakta kullanılan, boyutları ve kaldırma kapasiteleri çeşitlerine göre değişebilen, motor gücüyle çalışan iş makinesi türlerindendir. Bu iş makineleri insan gücünün yetersiz kaldığı alanlarda ve tehlikeli durumlarda kolaylıkla işlemi yapan ve oluşacak sorunu ortadan kaldıran firmalara zamandan tasarruf kazandıran makinelerimizdendir.

Kartaltepe (sefaköy) vinç kiralama hizmetinizi firmamızdan alırken tarafınıza yapılacak keşifler ile birlikte size en uygun olan ve işinizi en iyi şekilde yapacak olan kiralık vincimiz belirlenip operatör arkadaşımız ile birlikte tarafınıza yönlendirilmektedir. Kartaltepe kiralık vinç hizmetlerimiz 5 tondan 80 tona kadar olan ağırlık vinçlerimiz, 80 tondan – 350 tona kadar ulaşan mobil vinçlerimiz ile işlerimiz kusursuz şekilde tarafınıza teslim edilir.

Kartaltepe vinç kiralama hizmetimizi size verirken vincin kurulacağı zeminin sert olması gerekmektedir . Aksi takdirde vinç ağır bir iş makinesi olduğundan zeminin yumuşak olması makinenin çökmesine ve işinize zarar vermesine neden olabilir.

Kartaltepe (Sefaköy) vinç kiralama avantajları

  • Bakımının kolay bir şekilde yapılmakta olması ,
  • Usta operatörler tarafından kullanılıyor olması ,
  • Firmalara zamandan tasarruf kazandırması ve işçi performansını arttırması ,
  • Oluşabilecek kazaları alınan güvenlik önlemleri ile engellemek vb.

Kartaltepe (Sefaköy) vinç kiralama hizmetleriniz de iş güvenliği açısından herhangi bir sorun yaşamadan ağır yüklerinizi bir yerden başka bir yere taşımakta sizlere yardımcı olacağız. Makine parkurumuzda bulunan 80 ton – 350 tonluk mobil vinçlerimiz, kullanım alanı açısından sabit vinçlere nazaran daha kullanışlıdır. Lastik tekerlekli kamyonlara monte edilmeleri ile birlikte bir alandan diğer alana hızlı bir şekilde giderek zamandan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Kartaltepe kiralık mobil vinçlerimiz ile güvenli bir şekilde çalışabilmek için vinci kullanacak olan operatörün mobil vincin teknik özelliklerini bilmesi gerekmektedir.

Mobil vinçler 54 metre kaldırma yüksekliğine 100 ton kaldırma kapasitesine sahiptir . Kiralık mobil vinçler yüksekte yapılan ve ağır yüklerin trafo yükleme trafo indirme metro istasyon – inşaat alanlarındaki ağır yüklerin taşındığı tüm çalışmalar için sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. İstanbul Avrupa bölgesinde 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte olan firmamız Kartaltepe bölgesinde alacağınız vinç kiralama hizmetleri için sizlere yardımcı olmaktan geri kalmayacaktır.

Kartaltepe (Sefaköy) bölgesindeki firmalar iş makinesi kiralamaya ihtiyaç duyduğu Hatta iş makinesi kiralama zorunlu hale geldiği bölgedir. Kartaltepe kiralık  vinç hizmeti verdiğimiz başlıca bölgeler arasında olup bölgemize de en hızlı şekilde sepetli vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Yüksek binaların dış cepheleri ile ilgili yapacağınız bütün işlemlerde Canbey vinç olarak kiralık sepetli vinçlerimiz hem güvenli hem de hızlı bir şekilde işlerinizi bitirmenizi de sağlayacaktır. Kartaltepe (Sefaköy) bölgesinde yapılacak çalışmalara verilecek hizmetlerden çok tercih edilen sepetli vinçler de belirttiğimiz gibi İnşaat alanlarının –  yüksek katlı binaların- Plazaların- şantiyelerin olması iş makinelerine olan ihtiyacı artırmaktadır. Özellikle kiralık vinçler binaların dış cephelerindeki montaj işlerinde tadilat işlerinde makine taşıma işlemlerinde oto kurtarma işlemlerinde cam taşıma işlerinde Kartaltepe (Sefaköy) kiralık vinçlerin kullanımı Bir Hayli önemlidir.

Canbey Vinç Kiralama

Canbey vinç kiralama firmamız Kartaltepe kiralık vinç hizmetlerini sizlere müşteri memnuniyeti  ve uygun fiyat ilkelerini benimseyerek istediğiniz metraj ve yükseklikteki çalışmalarınız için kaliteli hizmet ve sorunsuz iş imkanları ile birlikte Sizinde güvenini kazanarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Firmamızın makine parkurunda bulunan kiralık vinçlerimizin bütün periyodik muayeneleri uzman ekipler tarafından yapılması ve tarafınıza yönlendirmiş olduğumuz operatör arkadaşlarımızla gerekli bütün evraklarının tam olması ve alanında uzmanlaşmış olmaları size yaptığımız çalışmalarda gerekli iş güvenliğimizi sağlamanızı ve çalışmalarımızı en iyi şekilde gerçekleştirmemizi sağlamaktadır.

CANBEY VİNÇ ve FORKLİFT KİRALAMA

https://www.canbeyvinc.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

45 Metre Sepetli Vinç

45 Metre Sepetli Vinç

0 Comments

İnşaat sektörü, yük gemileri, ağır sanayide bulunan makineleri indirme, bindirme…