0 Comments

Kayaşehir kiralık vinç hizmeti vermekte olan firmamız sizlerin ihtiyacı olan tonaj ve belirtilen yükseklikteki vinç ihtiyaçlarınızı büyük bir özveriyle karşılamaktadır. Kayaşehir bölgesi bilindiği üzere eski yapılanma bölgesinde olduğundan aynı zamanda kentsel dönüşümün yaygın şekilde bulunduğu bölge olması nedeniyle sepetli vinç hizmetlerine önemli oranda ihtiyaç duyulmaktadır.

Kayaşehir Kiralık Sepetli Vinç

Kayaşehir bölgesi yapılacak olan çalışmalar için özellikle sepetli vinçler en çok ihtiyaç duyulan iş makinelerimizdendir. Belirttiğimiz gibi kentsel dönüşüm bölgesinde bulunduğu için Kayaşehir ilçesinde yüksek katlı binalar ve şantiyeden olması nedeniyle iş makinelerine ihtiyaçları artmıştır. Kayaşehir sepetli vinç kiralama hizmeti vermekte olan firmamız personel yükseltici vinçler ile ilgili olarak 20 metre ,25 metre, 27 metre, 30 metre, 35 metre, 40 metre, 42 metre, 45 metre, 50 metre, 53 metre, 60 metre, 64 metre, 70 metre. 75 metre vinç kiralama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli şekilde vermeyi İlke edinerek her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Canbey vinç kiralama bünyesinde bulunan bütün iş makinelerimizin bütün bakımları ve periyodik muayeneleri uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Alanında uzmanlaşmış operatörlerimiz tarafından iş güvenliği konusunda da Canbey vinç kiralama  tercih edilen ilk firmadır. Kayaşehir Bölgesi’nin yaptıracağınız sepetli vinç kiralama hizmeti ve Kayaşehir vinç kiralama hizmetleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Piyasa şartlarına uygun olarak belirlenen fiyatlarımızdan ve tarafınıza sunduğumuz avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kayaşehir Vinç Kiralama Fiyatları

Müşteri memnuniyeti ilkesini esas olarak verilmiş olan firmamız taşımacılık alanında seri hareket edebilen şantiye ve inşaat alanlarının yanı sıra diğer alanlarda da kullanılması mümkün olan kiralık vinçlerimizi size uygun fiyatlar ile tarafınıza sunacağımızı bildiririz. Kayaşehir bölgesinde yaptıracağınız sepetli vinç kiralama ve kiralık vinç hizmetlerimizin size sağlayacağı avantajlar dikkate alırsak şekilde açıklayabiliriz,

  • İşçi performansını yüz yüze kadar arttırma
  • Tek seferde 75 metre yüksekliğe kadar ulaşabilme
  • Seri hareket edebilme özelliği

Kayaşehir Kiralık Vinç

Şantiye bölgesi olarak da oldukça ilerlemekte olan Kayaşehir semtimiz şantiye sahasına uygun makine parkuru ile her koşulda Canbey sepetli vinç kiralama ve Canbey vinç kiralama olarak sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz.

Kiralık Vinçler Hangi İşlerde Kullanılır ?

  • Makine taşımacılığı
  • Makine montajı
  • Çelik konstrüksiyon montajı
  • Araç kurtarma ve taşıma

Bu tür işlerinizi gerçekleştirebilmeniz için kancalı vinçlerimizi kullanabilirsiniz. 5 ton kaldırma kapasitesinde 80 tonluk kancalı vince 80 tonluk mobil vinç den 350 tonluk teleskopik bomlu vinç ihtiyaçlarınızı da Canbey vinç kiralama firmamızdan sorunsuz ve güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Kayaşehir bölgesinde vinç kiralamak istiyorsanız siz de hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. Almak istediğiniz hizmetlerimiz ile ilgili olarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bizlere istediğiniz her gün ve her saatte ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kayaşehir kiralık vinç ve Kayaşehir sepetli vinç kiralama hizmetlerimiz için Canbey vinç kiralama firmamız aramanız yeterli olacaktır.

Kayaşehir kiralık vinç genellikle halat zincir ve makaralarla donatılmış makine türü olup yükleme kaldırma ve boşaltma gibi işlerini yatay olarak da hareket edebilen iş makineleridir. Özellikle ağır yüklerin kaldırır ve başka yerlere aktarılmasında kullanılmaktadır. Bir yada daha fazla basit makinelerin bir araya getirerek mekanik avantaj sağlaması ile normal bir insan gücünün ötesinde kilitleri kaldırmak için kullanılmaktadır. Kiralık vinçler daha ziyade ağır cisimleri kaldırmak için kullanılan bir makinedir bu makinenin en önemli kısmı elle ya da vitesli verilen bir güçle hareket eden bir çark çemberidir.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Sultanbeyli Kiralık Vinç

Sultanbeyli Kiralık Vinç

0 Comments

Vinçlerdeki teknik donanım, hidrolik ve elektrik güç ile kaldırma kapasitesi,…