Mahmutbey Kiralık Vinç

0 Comments

Mahmutbey Kiralık Vinç

Mahmutbey kiralık vinç hizmetlerinde yapacağınız çalışmalarda Canbey vinç olarak her zaman yanınızdayız. Canbey vinç firmamız uzman kadrosu ile çalışmalarınızı kusursuz bir şekilde yapıp zamanında size işinizi teslim etmektedir. Bunun için yapmanız gereken sadece Canbey vinç ile irtibata geçmeniz olacaktır. Mahmutbey’de bulunan firmamız Canbey Vinç sizlere hizmet verebilmek için deneyimli çalışma arkadaşları ile her zaman yanınızda yer alacaktır.

Mahmutbey bölgesinde sürekli çalıştığımız firmalarımız bulunmaktadır. Bu firmalardan birisi de siz olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramanız olacaktır. Hatta Mahmutbey’de bulunan ofisimizi ziyaret edebilir, birebir yüz yüze de görüşebilirsiniz.Canbey Vinç olarak Mahmutbey bölgesine yakın olduğumuz için bizi aradığınız zaman nerede olursanız olun dakikalar içerisinde hemen belirtilen yerde olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bağcılar bölgemizde bulunan Mahmutbey vinç kiralama işlemleriniz için bizimle uygun fiyatlarla çalışabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Ayrıca fiyat verilmeden önce işinizin tanımı, ücretsiz keşif gibi olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Sepetli Vinç nedir ve hangi sektörlerde kullanılır ?

Sepetli vinçler, dorse veya kamyon üzerinde hidrolik sistem çalışma prensibine göre monte edilen, bom olarak adlandırılan mekanik kol ucunda bulunan sepet üzerinde taşıma yapılan vinçlerdir. Sepetli vinçler yük veya insan taşımak için dizayn edilmiş ağır iş makineleridir. Sepetli vinçler genelde insanların ulaşamadıkları yüksekliklere erişmek maksadıyla kullanılır. Bu nedenle sepetli vinçler nakliye ve lojistik sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır.

Mahmutbey Kiralık Vinç Fiyatları

Peki bu sepetli vinçler ile hangi çalışmalar yapılabilir birde bunlara göz atalım: Bilindiği üzere sepetli vinçler ve ağırlık vinçler taşımacılık konusunda vb. işlerde en çok tercih edilen ve neredeyse ilk akla gelen araçların başında yer almaktadır. Vinçler dünyada şantiyelerde fabrikalarda oldukça yüksek öneme sahip olmuştur. Diğer makinelerde olduğu gibi vinçler de işlerde kullanılmıştır ve çok başarılı olup insanların üzerinde bulunan yükleri alıp olumlu çözümler sunmuştur.

Şimdi bu araçlarla hangi çalışmalar yapılır.

 • Cam silme ve montaj işleri,
 • Dış cephe temizliği, boya ve tadilat işlemleri,
 • Tabela montajı,
 • Kamera montajı,
 • Baca temizleme,
 • Klima montajı ve tamir işlemleri
 • Kurtarma işlemleri,
 • Bakım – onarım işlemleri,

Vb. Gibi çalışmaları gerçekleştirebiliriz.

Canbey Vinç olarak birde sepetli vinçlerimizin avantajlarını ele alalım :

 • Araç bakımlarının kolay şekilde yapılabilmesi,
 • Usta operatörler tarafından kolay bir şekilde kullanılıyor olabilmesi ,
 • Tek seferde 80 tona kadar kaldırma gücü,
 • Az yakıt yakması,
 • Seri hareket edebilme özelliği ( bu özelliğe sahip olan araçlarımız aşamalar bakımından gerekli nitelikleri üzerinde bulundurdukları için çok önemli bir yere sahiptirler.) Gibi yönleri de avantajlarının arasında yer almaktadır.

Mahmutbey Vinç kiralama çalışmalarımızın yanında kiralık vinçlerimiz de mevcuttur. Mahmutbey Kiralık vinç hizmetlerimiz için siz değerli müşterilerimizin yapması gereken iş tanımından sonra istemiş olduğunuz tonajlarda araçlar tarafınıza yönlendirilmektedir.

Forklift nedir ?

Forklift, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca yada rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak, kaldırmak ve istif etmek için kullanılır. Canbey Vinç ve Forklift firması olarak Mahmutbey vinç kiralama işlerinizde sizlere yardımcı olmak için 7 gün 24 saat boyunca yanınızdayız.

Sizde Mahmutbey Sepetli Vinç kiralama, mahmutbey vinç kiralama, mahmutbey forklift kiralama, mahmutbey makaslı platform kiralama işlemleriniz için bizimle çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmeniz olacaktır. Veya Mahmutbey bölgesine yakın olan ofisimizi de ziyarete gelebilirsiniz. Size vereceğimiz hizmetlerden dolayı son derece mutluyuz ve gururluyuz.

SAYGILARIMIZLA

CANBEY VİNÇ FORKLİFT

Etiketler: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kategoriler

  Meta

  Sayfalar

  Önerilen Siteler