0 Comments

Vinç Kiralama sektöründe meydana gelen artışın sebebi, yüksek konut inşaatlarının sayısının giderek artması ve sanayi alanında sürekli ilerlemelerin meydana gelmesidir. Özellikle Maslak gibi kentlerin gelişmişliğine bağlı olarak yüksek katli binalara sahip olması vinçlerle olan ihtiyacı artırmaktadır. Maslak vinç kiralama olarak Maslak ve yakın çevredeki bütün ilçelere gerekli vinç hizmetini sağlıyoruz.

Maslakta Kaliteli Vinç Hizmeti

Vinçler, insan gücünün yeterli olamadığı yerlerde kullanılmak üzere üretilmiştir. Kaliteli hizmet anlayışı ile sunulan vinç kiralama hizmeti sayesinde ulaşamayacak yüksek noktalara rahatlıkla erişim sağlanmakta ve işler kolaylaşmaktadır. Maslak vinç kiralama ile insan gücüne ihtiyaç kalmadan her türlü sorun gönderilmekte ve uzman operatörler sayesinde kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Kiralık olarak kullanılan vinçler Avrupa Standartlarında olup, tamamıyla bakımları zamanında yapılır. Bu sayede oluşabilecek her türlü kazanın önüne geçilmiş olunur. Maslak semtine hizmet veren vinc kiralama firması olarak aldığımız tedbirler ile sorunsuz olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Alanında uzman ve sertifikalı operatör çalışanlarımız sayesinde zamanında hizmet veriyoruz. Bunun yani sıra müşterilerimize istedikleri derecede çalışmalarımız ile ustun memnuniyet sağlıyoruz.  Vinç hizmetinde kalite standartlarını yakalamış bir firma olarak yoğun iş güvenliği çerçevesinde çalışmakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı en önemli görevimiz bilmekteyiz.

ISO  Belgeli Operatörler

Vinç ihtiyacı özellikle sanayi ortamında iş gücünün yetersiz kaldığı alanlarda bir ihtiyaç olarak görülür. Zor çalışma şartlarında hizmet vermektedir. Bu alanda hizmet veren operatörler her türlü K belgeleri ve Iso belgelerine sahip olarak hizmet vermektedir. Vinç kıramayan firmamız bu anlamda gereken tüm yasal sorumluluğu kendi üzerine almaktadır. Bunun bir sonucu olarak ta müşteriye güven duygusu veriyoruz ve buda hizmet kalitemizin artması anlamına gelir.

Güvenilir Ekipman Ve Personel Anlayışı

Vinç operatörlüğü görevini yapan elemanlar alanında uzman sertifika ve belgelere sahip kişiler arasından seçilir. Kadroda yer alan bütün çalışanlar hizmet politikasına uygun olarak yetiştirilmektedir. Müşteri memnuniyetinin önemi kadar elemanların da can güvenliği önem taşımaktadır. Garantili vinç hizmeti veren Maslak vinç kiralama servisimizde elemanlara da üst düzeyde güvenlik şartları sağlanmaktadır.

Bir Telefon Kadar Yakın Hizmet

Maslak kiralık vinç firmamız civardaki bütün yüksek binalara hizmet vermiş bir bina olarak, bir telefon kadar yakındır. Müşterilerimizden gelen bir telefon ile hemen ne için vinç kullanılacağını tespit etmekte ve ona göre adrese vinç yönlendirmesi yapmaktayız.  Bir Telefon ile bize ulaşmanız halinde vinci ne için kullanacağınıza karar vererek son teknoloji ile donatılmış vinçleri hizmetinize sunmaktayız.

Vinç Hizmeti Tasarruf Sağlar

Vinç kullanımı normal şartlarda yapılacak birçok işlerden ekstra zaman kazandırır. Normal iş gücü ile yapılan işlerde doğal olarak insan gücüne bağlı yavaşlık meydana gelir. İşlerin boyutunun da ağır olduğu düşünülürse zaman anlamında birçok kayıp yaşanmaktadır. Bu kayıp çoğunluk ile sanayi alanlarında yaşanmaktadır. Bu anlamda düşünüldüğünde vinç zaman olarak büyük bir kazanç sağlar.

Vinç kullanmanın bir diğer sağladığı tasarruf da maliyet alanında olmaktadır. İnsan gününe nazaran vinç kullanımı daha az maliyetli olmaktadır. Çok sayıda işçinin yapacağı işi bir vinç ile yapabilme imkânı sunar. Özellikle yeni gelişen semtlerde doğan ihtiyaç düşünülürse insan gücünün yapabileceği faaliyetler uzun zaman alacaktır. Bu gelişmelerde vinç kullanmak hem zamandan hem işçi maliyetinden kazanmaya sebep olacaktır. Dolayısı ile hem işçi güvenliği açısından hem de işçi maliyetini en aza indirme açısından vinç kullanmak tasarruf ettirmektedir.

İhtiyaca Göre Vinç Seçimi

Maslak çevresinde diğer bütün bölgelerde olduğu gibi vinç kiralama hizmeti çok tercih edilmektedir. Yeni bir vinç satın almanın çok maliyetli olduğu düşünülürse kiralanarak, bütçenin büyük kısmı diğer ihtiyaçlar için kullanılabilmektedir.

  • Sabit vinçler; bu vinçler daha çok sabit işleri yaptırmak için kullanılır. Daha çok tesisler ve fabrikalarda tercih edilmektedir. Sadece kaldırma ve çevirme işlevi görür. Gövdesinin hareket etme özelliği yoktur. Depolama statüsünde büyük fayda sağlar.
  • Mobil vinçler; iki yer arasında kolay bir şekilde hareket edebilen vinçlerdir. Hareket kısıtlaması bulunmayan mobil vinçlerin sepetli, paketli veya tekerlekli gibi çeşitleri bulunmaktadır.
  • Teleskobik vinçler; daha çok batık veya kurtarma alanlarında tercih edilir. Dibe batan makina gibi ağır demirbaşların yerlerinden kurtarılmasında kullanılır. Hem yatay hem dikey olarak hareket edebilen bir vinçtir. Çok sık kullanılan vinç türlerinden birisidir.
  • Sepetli vinçler; bu vinç türleri yüksek yapılarda kullanılır. Bu sayede işçilerin can güvenliği korunur. Yüksek binaların inşaatlarında ya da revize çalışmalarında, dış cephe temizlik işlerinde sık olarak kullanılır.

Maslak ve civarında her türlü vinç ihtiyacınızı en kısa sürede çözmek ve kaliteli hizmet almak için sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz ve son teknoloji vinçlerimiz ile her türlü işlerinizi itina ile yapmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Çerkezköy Kiralık Vinç

Çerkezköy Kiralık Vinç

0 Comments

Canbey vinç kiralama firmamız vinç ve özellikle platform kiralama sektörünün…

Yüzyıl Kiralık Vinç

Yüzyıl Kiralık Vinç

0 Comments

Canbey vinç firmamız Yüzyıl bölgesinde Yüzyıl kiralık vinç sektöründe akla…