Mobil Vinç Kiralama İstanbul

0 Comments

Mobil Vinç Kiralama İstanbul

Mobil vinçler, kullanım alanı açısından sabit vinçlere nazaran daha kullanışlıdır. Lastik tekerlekli kamyonları monte edilmeleri ile birlikte bir alandan diğer alana hızlı bir şekilde giderek zamandan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır çekici gerek duymayan mobil vinçler Ayrıca geçtikleri zemine de herhangi bir zarar vermemektedir. Canbey vinç kiralama firması olarak İstanbul’un her bölgesine sadece kiralık vinç – sepetli vinç kiralama – forklift kiralama hizmetlerimizin dışında aynı zamanda kiralık mobil vinç hizmeti de vermekteyiz.

Mobil vinçler istenilen Yükleri bir yerden  başka bir yere aktarmaya yarayan ve hem iş gücü hem de zaman tasarrufu sağlayan ağır iş makineleridir aynı zamanda kolaylıkla gerekli emniyet önlemleri alınabilen ve kullanımı Çok karmaşık olmayan yardımcı makinelerdir. Kiralık Mobil vinçlerin kullanımının tek amacı istenilen yükün bir yerden başka bir yere kaldırılarak taşınmasıdır. Bu bağlamda evden eve nakliye firmaları da ağır yükleri taşımak için bu vinçlerden faydalanmaktadırlar.

Mobil vinç kiralamanın avantajları

 • Mobil , taşınabilir olması
 • Her yeri ulaşım kolaylığının olması
 • Pratiklik ve kullanım kolaylığı sağlaması
 • Kısa mesafelerde ağır yüklerin taşınmasında kolaylık sağlaması

Mobil vinçler ağır iş makineleri kapsamında değerlendirilmektedir iş sağlığı ve güvenliği için gereken önlemlerin alınması ve dikkat edilmesi gereken kurallara uyulması son derece önemlidir mobil vinclerimizin  kullanılmasında üzerlerinde bulunan uyarı levhalarının bulunması büyük bir önem taşımaktadır tüm vinçlerde olduğu gibi kiralık mobil vinçlerde de teknik yeterliliği olan ve donanımla operatörler tarafından kullanılması gerekmektedir.

Mobil vinç operatörleri kullandıkları vincin teknik bilgilerini öğrenmek ve bu bilgilere göre kullanmak zorundadırlar.

Mobil vinçlerin yük taşımasında alınması gereken önlemler

 • Yükler kesinlikle düşey olarak kaldırılıp indirilecektir yükler çektirerek kaldırılmayacaktır.
 • Vincin kaldırılacağı yük tamamen serbest durumda olacak herhangi bir yerde sıkışmış veya bağlı olmayacaktır
 • Yük kaldırırken veya indirilirken kimse altında bulundurulmayacaktır.
 • Yüklerin dengeli kaldırılmasına azami dikkat ve itina gösterilerek sapanların kancadan kaymaması için gerekli önlemler alınacaktır
 • sapanla kaldırılması mümkün olmayan yükler özel sepet veya özel kancalar vasıtasıyla emniyetli şekilde kaldırılacaktır.
 • Yükün kaldırılması sırasında kaldırma kancasının her istikamette düşey hareket edeceği kontrol edilecek yana çekmeye müsaade edilmeyecektir
 • Yapılan bütün çalışmalarda kişisel koruyucular baret eldiven çizme ve benzeri kullanılacaktır.

Riskleri en aza indirmek amacıyla mobil vinç ile güvenli bir şekilde çalışabilmek için Vinci kullanacak operatörün vincin teknik özelliklerini bilmesi gerekmektedir. Mobil vinçler 54 metre kaldırma yüksekliğine 100 ton kaldırma kapasitesine sahiptir kiralık mobil vinçler yüksekte yapılan ve ağır yüklerin trafo yükleme trafo indirme metro istasyon İnşaat alanlarındaki ağır yüklerin taşındı tüm çalışmalar için Sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

İstanbul’un bütün bölgelerinde 7 gün 24 saat boyunca kiralık mobil vinç hizmetleri sunmaktayız Siz de hemen bizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir kiralık mobil vinç konularına ilişkin detaylı bilgilere ulaşabilir veya sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek İstanbul kiralık mobil vinç hizmetlerimiz ile ilgili olarak bütün bilgileri Sorunsuz şekilde ulaşabilir kiralama yapmak istediğiniz mobil Vincimizi inceleme imkanlarına da sahip olabilirsiniz Canbey forklift vinç kiralama firmamız sunduğu çözümler ile birçok firmanın tercih ettiği ilk firmadır.

Firmamızdan yaptıracağınız kiralık mobil vinç hizmetleriniz de iş güvenliği açısından herhangi bir sorun yaşamadan ağır yüklerinizi kaldırabilir ve istediğiniz başka bir yere Sorunsuz şekilde bırakmanıza yardımcı olabiliriz Sizler de yaptıracağınız mobil vinç kiralama hizmetleriniz için müşteri temsilcilerimize arayabilir veya ofisimizi ziyaret ederek iş makinemizi yakında inceleme imkanına sahip olabilirsiniz. Kiralık mobil vinçlerimizin taşımacılık alanındaki göstermiş olduğu Üstün Performans ile birlikte siz değerli müşterilerimizin tüm işleri kısa sürede tamamlanıp tarafınıza Teslim edilecektir.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kategoriler

  Meta

  Sayfalar

  Önerilen Siteler