0 Comments

Sirkeci kiralık vinç hizmetlerimizde kiralama hizmetlerini sağlayan firmamız aynı zamanda iş makinelerimizin kiralama şirketi olduğundan dolayı daha geniş kapsamlı ve daha geniş alanlarda hizmetlerimizi vermeyi amaçlamaktayız. Bu durumda sirkeci kiralık vinç hizmetlerin de hiçbir sınır tanımıyoruz. Sirkeci vinç kiralama hizmetimiz kapsamında yapmış olduğumuz çalışmalar arasında avantajlarımız da sizlere sunmak için her zaman yanınızdayız. Tam zamanında ve beklentilerinizi karşılayabilmek için Canbey vinç olarak ve tüm kadromuz dahil olmak üzere 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamızı tercih etmeniz ve bizleri bu konuda öncelikli olarak görüp güvenmeniz bizim için son derece önemlidir. Bu anlamda firmamıza olan güveninizin oluşmasında bizler için önem taşıyan hususlardan birisidir. Sonra yerine gelmesi sonucunda sirkeci kiralık vinç hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu hizmetlerimizin yanında kiralık vinçlerimizin de hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kısaca Sizlerin ihtiyacı olan tüm alanlar için web sitemizi ziyaret edebilir buradaki bilgiler ile birlikte konu ile ilgili fikrinizi alabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu hizmetlerimizden sirkeci’de bulunan birçok firma bu imkanlarımızdan yararlanmaktadır. Sirkeci kiralık vinç hizmetimizde yapılacak olan işlerinizde güvenli ve kaliteli hizmetlerimize siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Sirkeci kiralık vinç olarak tanımladığımız iş makinelerimiz yüklerinizi kandırarak başka bir noktaya bırakmanızı sağlar. Sirkeci kiralık sepetli vinç olarak tanımladığımız iş makinelerimiz de basit koluna makinelerimiz bumba adı verilen eğik ve uzun bir kol ile bu kolu taşıyabilen ve seren adı verilen kule ya da direkten oluşmaktadır. Gergin uzunluk seviyesi değişiklik gösterebilmektedir. Yükünüzün kaldırılması ise makaralar üstünden dolanan tel halatın tambura sarılması sonucunda elde edilmektedir. Makine kolunun tepesinde de bir makara bulunmaktadır. Tamburdan uzanan tel halat da bu makaranın üzerinden geçmektedir. Altta yer alan makaranın çevresinden dolanmaktadır. Sirkeci kiralık vinç hizmetlerimizde kullandığımız iş makinelerimizin altında yer alan makaralar yüklerin takılı bulunduğu kancayı taşımaktadır. Bu makaralar halatın kıvrıma oturmuş şeklidir halat da mevcut olan çekme kuvveti belirli bir yönde diğer yöndekinden çok daha büyükse eğer halat hareket etmeye başlar. Sirkeci vinç kiralama alanında kullandığınız vinçlerin çalışma şekli bu doğrultudadır.

Sirkeci Kiralık Vinç Hizmetleri

Sirkeci kiralık vinç hizmetimiz her geçen gün kendi alanında daha fazla kitleler tarafından tercih edilmektedir. Siz de kiralık vinçlerimiz ile her türlü taşımacılık işlemlerinizi en kısa sürede tamamlaya bileceğiniz gibi hizmetlerden de uzun süreler boyunca faydalanma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Sirkeci vinç kiralama hizmetlerinizi bizden gün hafta ve aylık olarak sizler de yararlanabilirsiniz.

Kiralık vinçler 5 ton kaldırma kapasitesinden 300 ton kaldırma kapasitesine kadar olan bütün yükleri 360 derece dönme özelliğine sahiptir. Bu nedenle sorunsuz şekilde bir yerden başka bir yere dakikalar içerisinde bırakmaktadır. Sizlerin de işçi performansınızı arttırmak da aynı anda firmanızın da zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır.  Gün 24 saat boyunca Sirkeci bölgesinde İstanbul kiralık vinç hizmetlerini sunmaktayız. Siz de hemen bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir konulara ilişkin bilgilerden yararlanabilirsiniz. Firma yetkilisini arayarak kiralamak istediğiniz süreci belirtmek ve siparişi bu yönde verme durumu söz konusudur. Alanında da firmaların önce bir şekilde tercih sebebi olarak belirlediği kiralık vinçleri sizlere tarafımızca uygun fiyatlardan sunulmaktadır. Canbey vinç ve forklift kiralama firması olarak bizlere telefon ile ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda web sitemizde ziyaret ederek alacağınız hizmetler için iş makinelerimiz inceleyebilir ve her türlü sorularınıza cevap alabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Sarıyer Kiralık Vinç

Sarıyer Kiralık Vinç

0 Comments

Vinç kiralama hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktan her zaman mutluluk…

Avcılar Kiralık Vinç

Avcılar Kiralık Vinç

0 Comments

İstanbul’da Avcılar kiralık vinç firması olarak vinç hizmeti veren ekip,…