0 Comments

Canbey vinç kiralama firmamız Taksim bölgesinde Taksim kiralık vinç gibi sektörlerde ismi en ön planda tutulan vinç kiralama firmasıdır. Taksim bölgesinde vinç kiralama, sepetli vinç kiralama konusunda firmalar oldukça şanslılar. Bu konuda tam donanımlı bir firma olduğumuzdan Taksim bölgesine yakın olan ofisimize gelebilirsiniz. Makine parkurumuzdaki makinelerimizi inceleyebilirsiniz.

Taksim bölgesinde yaptıracağınız vinç kiralama işlerinizin üzerine gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız oldukça geniş kapsamlıdır. Sektörlerin her zaman ihtiyaç duyduğu kiralık vinç hizmetleri siz değerli müşterilerimizin harcamalarını en düşük seviyeye indirmektedir. Kiralayacağınız makinelerimiz tonajlarına ve metrajlarına göre değişmektedir. Canbey vinç kiralama olarak 2003 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her zaman müşterilerimizin istediği yönde olmaya özen gösterip bu konuda ilerleme kaydetmiş durumdayız. Forklift kiralama hizmeti vererek sektöre giren firmamız çalışmalarını ilerleterek sepetli vinçleri ve kancalı hiyap vinçleri de makine parkuruna eklemiş bulunmaktadır.

Kiralık vinçler ağır yükleri ve malzemeleri bir yerden başka bir yere kaldırmak için kullanılan iş makineleridir. Tadilat işlemlerinde inşaat sektörlerinde daha hızlı sonuç almak ve aynı zamanda güvenli olduğu için Taksim kiralık vinç tercih edilmektedir. Firmalar maliyet olarak düşündüğü zaman kiralık vinçler vinç sektöründe hem zaman hem de uygun fiyatları dolayısıyla bütün sektörler tarafından kullanılabilecek iş makinesi potansiyelindedir.

Kiralık vinçler yüklerin vinç ucuna bağlanarak bir yerden başka bir yere aktarılmasını sağlar. İnsanların gerek günlük hayatında gerekse iş hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak belirlenen çizelgelere göre kiralanabilecek gibi aynı zamanda kiralama yapacak olan firmalara da zaman tasarrufu ve iş güvenliği konusunda güven verdiği için tercih edilmektedir.

Taksim Kiralık Vinç

Taksim bölgesinde yapacağınız vinç kiralama işlemlerinizde iş güvenliği açısından herhangi bir işçinin sağlığı açısından vinçler ve yüksek yerlerde yapılacak montaj ve onarımlarda sepetlerin kullanılması meydana gelecek iş kazalarının önüne geçmesi açısından önem teşkil etmektedir. Yapılacak çalışmalarda iş makinesi kullanmamak çeşitli kazaları ve meslek hastalıklarının neden olduğu için iş makinesi kullanmak da aynı şekilde risk oluşturmaktadır. Canbey vinç ailesi olarak bu tür kazaların yaşanmaması için sizlere kiraladığınız vinçlerimizin yanında operatör de temin etmekteyiz. İşinizi yapmaya gelen arkadaşımızın uzman kadromuzla personelimiz olması ve her türlü evraklarının tam olması işinizi kolay şekilde yapıp size teslim etmemizi sağlamaktadır.

Sizler de hemen Taksim kiralık vinç hizmeti ile ilgili olarak bizimle çalışmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin. Her türlü konu ile ilgili bilgi almanın keyfini sürün. Taksim bölgesinde yapacağınız vinç kiralama hizmetlerimizde makinemizin taşımacılık alanındaki üstün performansı ile birlikte tüm işleriniz kısa sürede tamamlayıp sizlere teslim edilecektir.

Taksim Vinç kiralama Konusunda Yetkili Firma Canbey Kiralık Vinç

Size bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız ile irtibata geçerek siz değerli müşterilerimiz de Taksim kiralık vinç hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Canbey vinç kiralama firması olarak vinçlerin avantajlarını siz değerli müşterilerimize şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tüm taşımacılık alanlarında 100 de 100 e kadar performans sağlaması
  • Uzman operatör ile beraber iyi bir iş serisi yakalayabilmek
  • Tek seferde 300 tona kadar kaldırma gücü
  • Az yakıt ve bakım

Ve benzeri gibi avantajları bulunmaktadır.

Canbey vinç kiralama firması olarak Taksim bölgesinde yapılacak İstanbul vinç kiralama hizmetlerimiz işçilerinizin performansını yüz yüze kadar arttırmaktadır. Bunun nedeni tek hamlede 200 tondan 300 tona kadar kaldırma gücünün olması ile ilgilidir. Bu şekilde yapılan çalışmalarda işçiler herhangi bir ağır yük kaldırmayacakları gibi kendi performanslarını da 100 de 100 e kadar yükseltebileceklerdir.

SAYGILARIMIZLA

CANBEY VİNÇ ve FORKLİFT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

30 Metre Vinç Kiralama

30 Metre Vinç Kiralama

0 Comments

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız alanında bir marka olmayı…