0 Comments

Otomobil, gemi ve diğer ağır sanayi sektörleri, güçlü vinçlerle başarılı sonuçlar verebilmektedir. Hizmette kaliteyi çalışma prensibi haline getiren konunun uzmanı şirketimizle, işleriniz yolunda gidecektir.

Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Bu devasa araçların çeşitleri, kullanım alanlarına göre farklılık arz etmektedir. Vinç kiralama işi sektöründe kullanılan bu araçlar, tonaja göre farklılık meydana getirmektedir. Vinç kiralama işi kategorisinde, ağır kaldırma özelliklerine göre farklı olması, bu araçların kullanımının mükemmel olmasında birinci derecede önemli rol oynamaktadır.

Sepetli yani kabinli olan seçenekler, diğerlerine nazaran farklı özelliklere sahiptir. Vinç kiralama işi seçenekleriyle kiralanan sepetli vinçler, çatılardaki tamirat ve montaj işlemlerinde, yüksek apartmanların yan cephelerindeki tamirat ve montaj işlemlerinde, can kurtaran kategorisinde, elektrik direklerindeki ve benzeri yerlerdeki elektrik tamir ve montaj işlemlerinde, klima motorlarının yüksek binaların yan kısımlarına montaj işlemlerinde, yine yüksek binaların yan kısımlarındaki boya işlemlerinde ve son olarak yüksek ve dışı camlı binaların dış cephe cam temizliğinde, kullanılmaktadır.

Vinç kiralama işi kapsamında, sadece işçilerin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayan bu araçlar, diğer seçeneklere göre oldukça farklıdır. Çeşitlilik bakımından farklı olan bu güçlü yük kaldırma araçları, tonaj özellikleri her geçen gün artmaktadır. 65-85 ton ağırlığındaki devasa ağırlıkları kolaylıkla kaldıran bu vinçlerle, inşaat ve benzeri ağır sanayi sektörleri, oldukça pratik hale gelmiştir. Vinç kiralama işi, önemli bir iştir ve uzmanlık ister. Bu konuda uzman olmayan kişiler kazalara neden olabilir. Vinç kiralama işi kategorisinde, sertifikalı aynı zamanda güvenilir çalışma tekniklerine sahip olan kişiler tercih edilmelidir.

Birinci sınıf hizmet anlayışı ile istediğiniz kaliteli çözümleri pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vinç kiralama işi kapsamında vinç işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için güncel makineler tercih edilmelidir.

Yirmi Dört Saat Vinç Kiralama İşi

Hizmette kaliteyi ve başarıyı her zaman için tercih eden şirketimiz, birinci sınıf çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. Gün boyu hizmet anlayışı ile işinin uzmanı personellerimizle, adresinize gelerek, işinizi çok kolay hale getirebiliriz. Parça desteği, sanayi bakımı, vergiler ve sigorta işlemi gibi resmi işlerin yanı sıra, gerekli izinlerin alınması gibi işlemler de ihmal edilmemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts