Yazılar

Avcılar Kiralık Vinç Hizmeti

Ağır işler insan gücünün çok fazla üstündedir. Bu nedenle de ağır işlerde kullanılmak üzere oldukça özel iş makineleri geliştirilmiştir. Bu ağır iş makinelerinin bir türüne de vinç denir. Vinçler genel olarak bir yükü kaldırmak, taşımak ve hareket ettirmek amacı ile kullanılır. Ağır işlerin çok sık yapıldığı sektörlerde yaygın olarak tercih edilir. Bununla birlikte model olarak da oldukça çeşitlidir. Avcılar kiralık vinç firmamız tarafından birbirinden farklı vinç modelleri her sektöre kiralanır. Firmamız tarafından verilen bu kiralama hizmeti kapsamında hem vinçler kiralanıyor hem de bu vinçleri kullanacak olan operatörler sağlanıyor. Bu sayede de bizden hizmet alan şirketler sadece istediği vinç modelini belirler. Aynı zamanda sizlere en çok yardımcı olacak vinç modellerini seçmenizde de yetkili temsilcilerimiz ile hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçen herkes hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler alabilir ve farklı modeller arasından istediği vinci kiralayabilir.

Vinçler Genellikler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Vinçlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Çünkü bu ağır iş makineleri oldukça fazla sektörde faydalı olan araçlardır. Vinç kullanımı en fazla inşaat sektöründe, daha sonra ise sanayi sektöründe yapılır. İnşaat sektöründe hem yapım hem de yıkım işleri için vinç kullanılır. Vinçler inşaat alanlarında bulunan ağır yüklerin üst katlara çıkmasını, istenilen yere bırakılmasını ve daha hızlı kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda yıkım işlerinde de hem yıkıma yardımcı olur hem de yıkımdan sonra oluşan molozların ortadan kaldırılmasında kullanılır. Araç kurtarma sektörü ve elektrik alanında da vinçlerin çeşitli modelleri bulunur. Bununla birlikte ağır bir işin bulunduğu her sektörde vinç kullanımı yapmak mümkündür.

Avcılar Kiralık Vinç

Avcılar Kiralık Vinç

Avcılar kiralık vinç firması olarak ihtiyaç duyan bütün sektörlerde hizmet veriyor ve bünyemizde bulunan vinçleri istenilen süre boyunca kiralıyoruz. Firmamız bu sayede inşaat başta olmak üzere her sektörde kiralık vinçleri ile faaliyet gösteriyor. Kiralık olarak kullanıma sunduğumuz vinçler hem düzenli olarak bakıma alınır hem de uzman operatörler tarafından kullanılır. Bu sayede de hangi sektör için kiralanırsa kiralansın yüksek performans ile kullanılabilir. Firmamız ile bağlantıya geçen herkes kendine en uygun vinç modelini belirleyebilir ve daha sonra da hizmetimiz kapsamında bu vinç modelini kiralayabilir.

Vinçlerin Modelleri Hangileridir?

Vinçlerin kullanıma sunulan çeşitli modelleri vardır. Bu ağır iş makineleri farklı sektörlerde kullanılacak şekilde ayrılır. Bu sayede de çeşitli vinç modelleri vardır. Vinç modelleri genel olarak sabit ve hareketli vinçler olarak iki farklı kategoride sunulur. Bu kategoriler kapsamında birbirinden farklı modeller vardır. Kule vinçler en fazla kullanılan vinç modelleri arasında yer alır. Bu modeller bir yere sabittir ve yükleri kaldırma, hareket ettirme amacı ile kullanılır. Bir başka vinç modeli ise mobil vinçlerdir. Mobil vinçler bir yerde sabit kalmayan ve farklı alanlarda kullanılabilen, hareket edebilen vinç modellerine denir. Bu modeller farklı sektörlerde çok sık tercih edilir. Avcılar kiralık vinç firmamız tarafının hem kule hem mobil vinçler belirli bir süre boyunca kiralanabiliyor. Aynı zamanda sepetli vinçler, monoray vinçler, kurtarıcı vinçler ve benzeri pek çok vinç modelini profesyonel bir şekilde firmamız tarafından kullanıma sunuluyor.

Vinçlerin Faydaları Nedir?

Vinç modellerinin birçok farklı faydası vardır. Bunların başında vinçlerin bütün ağır işleri daha kolay hale getirmesi gelir. Vinçler ağır işleri basit bir şekilde halleder. Aynı zamanda sunduğumuz vinç modelleri ile her iş daha hızlı bir şekilde yapılabilir. Bununla birlikte farklı modelleri olması çeşitli sektörlerde faydalı olmasını sağlar. Firmamız tarafından sunulan vinçler bu ve benzeri şekillerde faydalı olur.

Kiralık Vinç

Kiralık Vinç

Profesyonel Vinç Kiralama

Firmamız tarafından uzun süreden beri vinç kiralama sektöründe faaliyet gösteriliyor. Bu sayede de Avcılar kiralık vinç firması olarak alanında uzman operatör ve personeller ile profesyonel bir şekilde hizmet veririz. Hizmetlerimiz farklı sektörler tarafından çok sık tercih ediliyor.

Bizden Nasıl Hizmet Alabilirsiniz?

Avcılar bölgesinde kiralık vinç ihtiyacı duyuyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bizden hizmet almak için yapmanız gereken tek şey iletişim adreslerimiz aracılığı ile bize ulaşmaktır. Firmamız bünyesinde bulunan yetkili personeller size her konuda yardımcı olur ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler verir. Aynı zamanda fiyat teklifleri için de hemen bize ulaşabilirsiniz.

Avcılar Vinç Kiralama

Firmamız Avcılar bölgesinde gerçekleştirmek istediğiniz vinç kiralama hizmetlerinizi sizlere verebilmek ve iş yükünüzü hafifletmek için her zaman yanınızda olacaktır. Canbey vinç kiralama firması olarak Avcılar’da yaptıracağınız kiralık vinç hizmetlerimizde Hiab vinçlerimiz kullanılmaktadır. Avcılar kiralık vinç hizmetlerimizden Avcılar bölgesinde bulunan diğer firmalarımız da sorunsuz şekilde yararlanabilmektedir. Firmamızın makine parkurunda bulunan kiralık vinçler ile yaptıracağınız işleriniz için son derece dayanıklı kaliteli ve beklentilerinizi karşılayacak düzeyde iş makinelerimiz bulunmaktadır. Uzman ekiplerimiz kontrolünden geçen iş makinelerimiz Avcılar vinç kiralama hizmetlerimizi sizlere en iyi şekilde sunacağımızın garantisini vermektedir. Gerek alt ve üst yapı çalışmalarında –  makine indirme kaldırma gibi işlemlerinizde Avcılar kiralık vinçlerimizi kullanabilme imkanına sizler de sahip olabileceksiniz.

Avcılar kiralık vinçlerimizin en önemli özelliği hızlı hareket etmesi ve alanında 360 derece dönebilmesi ile yük taşıyabilme özelliğine sahip olmasıdır. 5 tondan 300 ton ağırlığına kadar kiralık vinçlerimiz ile Avcılar vinç kiralama hizmetlerimizden Sizler de yararlanabilirsiniz müşteri memnuniyeti ilkesini esas alan firmamız her zaman çözüm odaklı projelerimiz ile işlerinizde oluşabilecek problemleri çözüp sizlere kısa sürede teslim edecektir Canbey Vinç kiralama firması olarak Avcılar bölgesine siz değerli müşterilerimize vereceğimiz Avcılar kiralık vinç ve Avcılar sepetli vinç kiralama hizmetlerimizi sizlere sunarken her zaman özenli ve dikkatli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz Bu nedenle firmamızdan almak istediğiniz hizmetinizi müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçtikten sonra en iyi şekilde alabileceksiniz Avcılar kiralık vinç hizmetimizi gerçekleştirmeden önce kaldırılacak olan yükün firma yetkilimize bildirilmesi ve aynı zamanda aracımızın çalışma yapılacak alana uygun olup olmadığı hiyap vinçlerimiz için oldukça önemlidir.

Bu nedenle gerekli olan bütün bilgileri en ince ayrıntısına kadar firma yetkilimize aktarmanız işinizin en kısa sürede ve sorunsuz şekilde tamamlanıp size teslim etmemizi sağlayacaktır. Firmamız 2002 yılından itibaren gerek sepetli vinç kiralama gerek Avcılar kiralık vinç sektöründe uzman kadromuz ile en iyi şekilde ve en kaliteli şekilde hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

Avcılar Vinç Kiralama Fiyatları

Avcılar kiralık vinç hizmetimiz Avcılar bölgesinde bulunan firmalar için büyük bir öneme sahip olmuştur ve bu sayede firmamız tercih edilen ilk firma konumuna gelmiştir. Sizler de Avcılar bölgesinde firmamızdan sepetli vinç hizmeti ve Avcılar kiralık vinç hizmeti alabilmek için hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek sorunsuz hizmet almanın tadını çıkartabilirsiniz. Canbey vinç kiralama firmamız Avcılar vinç kiralama hizmetlerimizi günlük, saatlik, haftalık ve aylık olarak siz değerli müşterilerimizin belirlemiş olduğu periyotlar aralığında iş makinelerimizi kiralama hakkına sahipsiniz. Avcılar kiralık vinç konularına ilişkin de güncel fikirlerin tamamından faydalanma şansına sahip olabileceksiniz. Firmamız sizlere fiyatlandırma yaparken işinizi yapacak olan iş makinemizin metrajını ve işinizin süresini dikkate alacaktır. Günlük piyasa şartlarını da göz önünde bulundurarak Avcılar kiralık vinç hizmetlerimizin fiyatlandırılması ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için en uygun fiyatlandırmayı yapıp tarafınıza sunacağız.

Her geçen gün sizler tarafından daha çok tercih edilen firmamız, Avcılar vinç kiralama hizmetlerinin tamamı için en üstün kombinasyonları sizlere ulaştırmak için her daim kendisini yenilemektedir. Özellikle taşımacılık alanında büyük önem taşıyan ve sizler tarafından en çok tercih edilen Avcılar kiralık vinç hizmetleri uygun fiyatlandırmalar ile ve en uygun rakamlar karşılığında sizlere sunulmaktadır. Birçok avantajı da içerisinde bulunduran Avcılar kiralık vinç hizmetleri artık sizlere bir telefon kadar uzağınızda sizde Avcılar vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek konulara ilişkin detaylı bilgileri en iyi şekilde ve en hızlı şekilde alma şansına sahip olabilirsiniz.

CANBEY VİNÇ  KİRALAMA

https://www.canbeyvinc.com.tr

İstanbul Avcılar İlçesi Kiralık Vinç Hizmetleri

Avcılar vinç kiralama firması olarak, deneyimli teknisyenler ve kalifiye işçilerimizin beraberinde, planlama aşamasından imalatına, montaj hizmetinden hizmet sonrası destek işlemlerine kadar konusunda uzman bir anlayışla hizmet veriyoruz.

Avcılar vinç kiralama firmaları içinde oldukça yoğun hizmet veren işletmemiz, Avcılar bölgesindeki her noktaya tam ve kaliteli hizmet götürmektedir. Sonuç olarak bizimle çalışmak, her projenizin can ve iş güvenliği çerçevesinde tamamlanması konusunda fark yaratır. Avcılar vinç kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Avcılar kiralık vinç işletmesi olarak filomuzdaki vinç çeşitlerinden biraz bahsetmek gerekirse,

Mobil Vinçler, 300 tona kadar tüm ağır yükleri kolaylıkla taşır. Düzenli olarak periyodik bakımları yapılan mobil vinç araçlarıyla güvenli ve eksiksiz hizmet taahhüt ediyoruz. Avcılar vinç kiralama hizmetini her türlü inşaat projesinde, çok katlı yapılarda, dış cephe tadilatları ve montaj uygulamalarında kullanabilirsiniz. Avcılar vinç kiralama hizmeti en çok sanayi sektöründe rağbet görmektedir.

En Çok Talep Edilen Kiralık Vinç Çeşitleri

Hiyab Vinçler, inşaat sektöründe çok tercih edilmektedir. Bu yüksek kapasiteli vinçlerimizi her türlü yükleme ve taşıma işleminizde güvenle kullanabilirsiniz. Hiyab vinçlerin gövde yapısı küçüktür, büyük tekerlekli kamyonların gövdesine sabitlenerek çalışır. Vinç kapasitesi hidrolik sistemden oluşur. Yük taşıma kapasitesi 3 tondan 150 tona kadar kademeli olarak artış gösterir. Uzunluklarına göre tek krmalı, çift kırmalı olarak 2 çeşidi bulunur. Çift kırmalı Hiyap vinçlerin, daha bağımsız hareket eden gövde yapısından oluşması, daha çok rağbet görmesine yol açar. Avcılar kiralık vinç hizmetleri arasında bulunan Hiyap vinçleri kiralamak, hem zaman tasarrufu sağlar, hem iş gücü kaybını önlemeye yardımcı olur.

Örümcek Vinçler, en yükseğe ulaşmak için tasarlanmış modellerdir. Ağırlık olarak 4 tona kadar, yükseklik olarak 25 metreye kadar çıkabilirler. Vincin sahip olduğu dört ayak sayesinde, her türlü hava koşullarına karşı güvenli ve sağlam işlem kabiliyeti sağlanmaktadır. Bu nedenle Avcılar kiralık vinç modelleri arasında örümcek vinçler yüksek güvenlikli vinçler arasındadır. Uzaktan kumandayla örümcek vinçlerin hareket ve manevra kabiliyeti daha rahat kontrol edilir. Örümcek vinç, sanayide ağır tonajlı yüklerin taşımasında tercih edilir. Paletsiz ve kumandasız haliyle hiçbir şekilde kullanılamaz. İnsanoğlu her geçen gün daha büyük yapılar inşa etmeye başladıkça, vinç teknolojisi de doğru orantılı olarak her gün gelişmekte ve yükseklik konusunda kapasitesini hızla artırmaktadır.

Sepetli Vinçler, Avcılar kiralık vinç seçeneklerinden en yaygın olanıdır. Sepetli vinçler insan ve yük taşımak üzere üretilmiştir. Genelde sabitlenmeyen mobil vinçlerdir. Avcılar kiralık vinç modelleri arasında ağır iş makinesi sınıfına girmektedir. Sepetli vinçlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda günlük,saatlik, aylık olarak kiralama imkanı mevcuttur.

 Vinç Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Vinç kullanımına başlamadan önce, operatör tarafından vince bağlı olarak çalışan tüm araçlar kontrol edilmelidir. Vincin bağlı bulunduğu donanımlar, uzman görevliler tarafından kontrol edilmeli, 3 ayda bir defa olmak üzere gerçekleştirirlen kontrolün belgesi oluşturulmalıdır.
  • Vinç kullanımından önce çalışılacak alan ve çevresi, detaylı olarak incelenmelidir.
  • Olası vinç kazalarına önlem olarak periyodik bakımlar düzenli olarak yapılmalıdır.
  • Vinç kullanılmadan önce kullanım rehberi okunmalıdır. Operatör, kullanacağı vincin kapasitesi konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Vinç tipi farketmeksizin, yük çizelgeleri kesinlikle aşılmamalı ve özel önlem talimatları takip edilmelidir.
  • Operatör, manevracı tarafından gösterilen el ve kol işaretlerine uymalıdır.
  • Yükler dik olarak kaldırılmalıdır. Bu işlem, sorumlu eleman gözetiminde yapılmalıdır.
  • Güvenlik kurallarının ihlal edilmemesi için alanda sadece vinç operatörleri bulunmalıdır. Çalışma ekibine dahil olmayan kişiler bölgeden uzaklaştırılmalıdır.
Avcılar Kiralık Vinç

İstanbul’da Avcılar kiralık vinç firması olarak vinç hizmeti veren ekip, profesyonel bir ekip olmalıdır. Bu konuda eğitim almış çalışanları bünyesinde barındıran birçok firma olsa da hizmet almak isteyenler seçeceği firmanın güvenilir olmasına da dikkat ederler.

Kiralık Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Vinçler, genellikle halat, zincir ve makaralarla donatılmış makine türüdür. Vinçler genellikle normal insanın gücünün ötesindeki ağır yüklerin kaldırma ve başka yerlere aktarılmasında kullanılır. En çok inşaat sektörü, endüstriyel alan ve imalat sektöründe, ağır ekipman ve malzemeleri hareket ettirmek için kullanılır. Vinçlerin her birinin, işin cinsine bağlı olarak birçok değişik formları bulunur. Bunlar mobil vinçler, kamyon üstü vinçler, sepetli vinçler, paletli vinçler, paletli teleskopik vinçler, kule vinçler ve liman vinçler olarak bir arada sıralanabilir. Kişilerin hangi iş için ne amaçla kullanılacağına göre de seçmesi, kiralaması gereken vinç değişir. Farklı görevler için tasarlanmış olan vinçlerin her birinin kullanıldıkları iş alanları farklıdır.

Vinçler, yükleme, boşaltma, indirme, sanayi makinelerinin taşınması, prefabrik inşaat nakil ve montajı, konteyner yükleme ve boşaltma, elektrik direği dikim ve montajı, trafo işleri, bina boyama işleri, cam, reklam tabela ve yazı yazma, beton blok-plakaların taşınması ve montajı gibi daha birçok işte kullanılan en önemli iş makineleridir.

Avcılar Kiralık Vinç

Avcılar Kiralık Vinç

Mobil Vinç Nedir?

Mobil vinçler inşaat sahasından, makine sanayisine kadar birçok alanda kullanılan vinç çeşididir. Tüm bu kullanım alanlarının yanı sıra ev eşyası taşıyacak nitelikte tasarlanmış olan mobil vinçler de bulunmaktadır. Kullanım amacı fark etmeksizin her mobil vincin sahip olduğu özelliği, yük taşıma kapasitesi, çalışma prensipleri farklılık gösterebilir. Ancak tüm mobil vinçlerin tek kullanım amacı ise, istenilen yükün bir yerden başka bir yere vinç aracılığı ile kaldırılarak taşınmasıdır. Mobil vinçlerin birçok avantajı bulunur. Adından da anlaşılacağı üzere mobil, taşınabilir olması, istenen her yere ulaşım kolaylığının olması, pratik oluşu ve kullanım kolaylığı sağlaması, kısa mesafelerde istenilen yükün taşınmasında kolaylık sağlaması mobil vinç avantajları arasındadır.

Avcılar Kiralık Vinç Kullanım Alanları

Kiralık vinç, inşaat sektöründe kullanım için sıklıkla tercih ediliyor. Kullanım alanlarının başında inşaat sektörü gelse de temizlik firmalarından reklam firmalarına kadar birçok yerde vinç kullanımı mevcuttur. İnşaat sektöründe birçok yerde vinç kullanmak gerekebiliyor. Ancak kişiler vinç satın almak yerine kiralamayı tercih ediyorlar. Bu sayede kiralama zamanı bitince vinçleri firmaya geri göndermekle uğraşmıyorlar. Tabela montajı, çatı onarım işleri, alışveriş merkezi ya da diğer yüksek katlı binalarda temizlik, tamirat ve süsleme gibi işlerde de sıklıkla vinç kiralama işlemi yapılıyor. Avcılar kiralık vinç olarak ayrıca taşınma işlemlerinde de vinç kiralama yapıldığını söylemek mümkündür. Yüksek katlı binalarda, binanın dış cephesinde tadilat ya da temizlik yapılacaksa bunun için iskele kurmak gerekir. Ancak bunun için de gerekli güvenlik önlemleri ile beraber iskelenin maliyeti de işin içine giriyor. Bu nedenle genellikle inşaat ya da yüksek katlı binalarda iskele kurma gibi vakit kaybı gerektiren ve işçilerin güvenliklerinin tehlikede olması yerine kişiler vinç kiralamayı tercih ediyorlar.

Kiralık Vinç Fiyatları

Profesyonel olarak verilen Avcılar Kiralık Vinç hizmetinde tecrübeli vinç operatörleri ile çalışılıyor. Avcılar Kiralık Sepetli Vinç ücretlerinde fiyata dâhil olan tecrübeli ve işine hâkim vinç operatörüyle iş güvenliğine verilen önem bir kez daha vurgulanıyor. Avcılar Vinçli indirme ve bindirme hizmetlerinin yanı sıra Avcılar Sepetli Vinçle yapılan montaj ve temizlik işleri için de vinç kiralama işlemi yapılabilir.

Vinç Kiralama Hizmetlerinde Güvenilir Firma

Avcılar kiralık vinç bünyesinde hizmet alınan sepetli vinç kiralama işlemi, çoğunlukla montaj işlerinde kullanılmakta olan sepetli vinçler için saatlik, günlük ve haftalık kiralama seçenekleri ile müşterilerini bekliyor. Vinç hizmetinde yer alan tüm araçların bakımları periyodik olarak yapılır. Böylelikle iş kazaları olma ihtimalinin bir adım daha önüne geçilmiş olunur. Avcılar kiralık vinç firması olarak bünyemizde çalışan vinç operatörlerimizin tamamı ehliyetli ve tecrübelidir. Yük indirme ve bindirme hizmetlerimizin yanı sıra Vinçli Makina Montaj hizmetlerimiz de tecrübeli ekibimiz tarafından verdiğimiz ve başarı ile yürütülen hizmetler arasında yer alıyor.

Canbey Avcılar Kiralık Vinç

Canbey Avcılar Kiralık Vinç

Avcılar kiralık vinç kategorisinde hizmet veren personellerimiz, beklenmedik kazalara karşı önlem almaktadır. Bütün hava koşullarında bizi arayabilirsiniz. En kısa zamanda elemanlarımız sizinle irtibata geçecektir. Müşterilerimizin memnuniyeti, firmamızın başarısını göstermektedir. Birinci sınıf çözüm yöntemleriyle hareket eden firmamız, günün her saatinde hizmet etmeyi kendine görev saymıştır. Avcılar kiralık vinç kategorisinde hizmet veren firmamız, yoğun kar yağışı veya şiddetli sıcaklara aldırmadan hizmet vermektedir. Elemanlarımız tecrübelidir ve araçlarımız bakımlıdır. Vinçlerin kullanımı için vinç ehliyetine sahip elemanlar gerekir. Bu belgeyi alan elemanlar belli bir tecrübeye kavuşuncaya kadar belli bir eğitime tabi tutmaktayız.

Vinç Neden Önemlidir?

19 yy. Sonrası patlak veren endüstri sanayisi, beraberinde birçok sorunu getirmiştir. Fabrikaların artması ve buradaki makinelerin çok ağır olması, vinç hizmetinin önemini artırmıştır. Günümüzde hemen hemen bütün sektörlerde vinç kullanımı vardır. Avcılar vinç kiralama sektöründe hizmet veren konunun uzmanı ekiplerimiz, gerek sepetli vinç hizmeti olsun ve gerekse mobil vinç hizmeti olsun, bütün kategorilerde sizin için en iyi hizmeti hedeflemektedir. Yüksek katlardaki kurtarma, montaj, tamirat ve benzeri işlemler için en iyi tercih yine sepetli vinç araçlarıdır. Avcılar kiralık vinç hizmetleri, sosyal hayatta ve iş hayatında en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Vinç hizmetlerinde yeni araçları ve yeni yöntemleri takip eden kuruluşumuz, her zaman için kendini yenilemeye devam etmektedir.

Avcılar kiralık vinç çözümlemeleriyle istediğiniz mükemmel hizmet anlayışını bir araya getirebilirsiniz. Bu önemli hizmeti sizler için geliştirmeye devam eden kuruluşumuz, oldukça başarılı çözümler meydana getirmektedir.

Avcılar Kiralık Vinç Önemli

Fabrikalar, otomotiv sanayisi, inşaat sektörü, otomotiv sanayisi ve gemi sanayisi, vinç olmadan hareket edememektedir. Avcılar kiralık vinç tekniklerinde her zaman ileriyi hedefleyen kuruluşumuz, bölge halkı için en etkili hizmeti sunmaktadır. Çok ağır makinelerin fabrikalara taşınması, yüksek binaların yan kısımlarında ve çatılarında montaj işlemlerinin yapılması gibi işlemler, sepetli vinç hizmetleriyle gerçekleştirilmektedir. Avcılar kiralık vinç hizmetlerinde birinci sınıf çözüm yöntemlerini tercih eden konunun uzmanı ekiplerimizle, işleriniz çok kolay hale gelecektir. İnşaat sektöründe dev blokların taşınması işlemi, vinçlerle çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kiralık vinç Avcılar seçenekleriyle masraflı olan vinç hizmetini, kiralama sistemiyle sizlere sunmaktayız. Pahalı ve gerekli bütün hizmetlerde kiralama yöntemleri oldukça başarılı sonuçlar verebilmektedir. Avcılar kiralık vinç kategorisinde istediğiniz bütün çözümleri kolay bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini baz alan firmamız, sepetli vinç konusunda da etkili çözümler sunmaktadır. Endüstri dünyasında başarılı olmanın yolu, en iyi yöntemleri seçmektir. Fabrikasyon vinç sistemleriyle ağır sanayi işlemleriniz çok kolay bir şekilde çözüme kavuşsun. Hızlı ve etkili çözümler her zaman için başarılı ve etkili sonuçlar vermektedir. Zamanla yarışan ekibimiz, söz verilen zamanda iş teslimi yaparak, zamanınızı boşa harcamamaktadır. Güncel ve etkili çözüm yöntemleriyle vinç kiralama hizmetinde başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Kiralık Vinç Avcılar

Kiralık vinç Avcılar ilçesinde de diğer tüm İstanbul Avrupa Yakası ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Canbey Vinç Kiralama firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Avcılar ile 10 adet mahalleden oluşmaktadır. Bu mahallelerin her birinde kentsel dönüşüm planı gereğince inşaat ve yıkım gibi işlemler sürmektedir. Yıkım işlerinde kullanılan ağır iş makinelerinden birisi de avcılar kiralık vinç araçlardır. Avcılar bölgesinde el dokuma, giyim eşyası, madeni eşya gibi birçok büyüklü küçüklü 3 yüzden fazla sanayi tesisi bulunmaktadır. Nüfusun yüzde ellisini işçiler, yüzde yirmisini bölge esnafı, yüzde otuzunu da konuklar oluşturmaktadır. 17 Ağustos 1999 depreminde Avcılar’da birçok bina hasar görmüştür. Avcılar vinç kiralama projeleriyle hasar gören bir çok yapı onarılmıştır. Daha önceden tarımla ve balıkçılıkla yaşamlarını idame ettiren Avcılar halkı daha sonra bölgede kurulan firmalar ve siteler dolayısıyla sanayileşmiştir.

Avcılar Kiralık Vinç

CanBey vinç firması olarak bu yeni oluşumun içerisinde sayımızın ve payımızın büyük olduğunu belirtmek isteriz. Bölgede konut sayısının artmasıyla birlikte satış ve kira fiyatları da fahiş miktarlarda uçuş göstermiş; yapılan yatırımlar geri dönüşümlerini maksimum kar sağlayarak almışlardır. Emlak endeksi ve raporlarına göre %100 bir artış söz konusu olup Avcılar kiralık vinç ve kiralık forklift ihtiyacı fazlasıyla yükselişe geçmiştir.

Kentsel dönüşüm kapsamında Avcılar bölgesi için 4 kat ve altı kararlaştırılmış; deprem riski taşıdığı için mühendisler ve mimarlar projelerini bu öneriler doğrultusunda değerlendirmiştir. Avcılar kiralık vinç ve forkliftlerimiz bu projede Avcılar halkının yanında olmuş, uygun fiyat politikamız la hizmetlerimizin sürdürmüşüzdür. Afet risk alanı sayılan bu bölgede evleri kentsel dönüşüm projesi içerisinde yıkılmak istenen halka Can Bey vinç olarak uygun vinç operatör ve forklift hizmeti verilmiştir. Öncelikle Avcılar Ambarlı’da binaların yıkımına başladık ve kanalizasyon sisteminde oluşabilecek deformasyonlardan dolayı titiz bir çalışma ile bu hizmeti sunduk.

Avcılar’da tesisleri kurulan bazı sanayi dalları ile konsorsiyum sağladık. Avcılar Sanayi Sitesi Avcılar ilçesi Firuzköy Mahallesi içerisinde yer alır. Kiralık Vinç Avcılar ve Firuzköy Vinç Kiralama hizmetimizden sizlerde bir telefonla bize ulaşarak faydalanabilirsiniz. Sanayi Sitesi’nde; oto tamir, Oto ekspertiz, oto boyama, emisyon ölçümü gibi birçok servis noktası bulunmaktadır. Sanayi yakınlarında Restoran, mağaza, eczane, hastane ve eğitim kurumları bulunmaktadır.

Avcılar’dan Oto Sanayi ve Otomotiv kiralık vinç

Otomotiv ve oto sanayi çalışanları müşteri hizmetine önem verip güler yüzlü, inovatif yaklaşımlarla her zaman sorunları gidermeye çalışmaktadır. Hiç düşünmeden araçlarını teslim eden müşterilerine güvenli ve iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktadırlar. Otomotiv Sanayinde aylık üretim -satış İthalat ve ihracat ürünleri için özellikle Canbey Avcılar vinç kiralama hizmetinden yararlanılmıştır. Seçkin markaların uygun fiyat ve kampanyalı avantajlarıyla oto yedek parça stokları ile çeşitli ülkelerden ithalatı yapılmaktadır. Bunların arasından far, sis farı ampul, dynamo gibi yedek parçalar Çin’den ithal edilmektedir.

Gümrük kapısından girişinden itibaren parçalar Canbey vinç tarafından kanunlara uygun bir şekilde alınmakta ve güvenli bir şekilde Avcılar Oto Sanayi Sitesi’nde siparişlerin alındığı yere teslim edilmektedirler. o Otomobil, motosiklet ve aksesuar kategorilerinde kara ve deniz araçları için son teknoloji ile piyasaya 200 ü Aşkın marka 400 binden fazla ürün yelpazesi ile satış Platformu oluşturulmuş olup sepetli ve mobil vinç aracılığıyla Japonya’dan ithal edilen bu aksesuarlar Canbey vinç tarafından ulaşıma sağlamıştır. Avcılar kiralık vinç ve kültür merkezleri

Avcılar ilçemizde kültür ve sanat faaliyetleri ve gelişime paralel olarak artmış; Avcılar’ın planı ve sosyal statüsü değişmiştir. Yüksekokullar Lojistik okulları, Beden Eğitimi ve Spor Okulları ile Barış Manço Kültür Merkezi’nin yapımında ve binaların inşaatı aşamasında Canbey vinç firmasının sabit vinç ve teleskopik vinçlerinden yararlanılmış olup şantiye alanında da çeşitli hizmetlerimizden faydalanılmıştır.

Kiralık Vinç Avcılar Ve Spor Kompleksi

Avcılar’dan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor kompleksinin içeriği çok kapsamlı olup; açık ve kapalı yüzme havuzları, basketbol, voleybol ve futbol sahalarının yanı sıra birçok spor dalı mevcuttur. Kompleksin yapımı sırasında CanBey vinç ve forkliftlerinden 4 ay gibi kısa bir sürede faydalanmış olup Son surat hızla çalışmalarımızı tamamlamışızdır.