Yazılar

Avcılar Vinç Kiralama

Firmamız Avcılar bölgesinde gerçekleştirmek istediğiniz vinç kiralama hizmetlerinizi sizlere verebilmek ve iş yükünüzü hafifletmek için her zaman yanınızda olacaktır. Canbey vinç kiralama firması olarak Avcılar’da yaptıracağınız kiralık vinç hizmetlerimizde Hiab vinçlerimiz kullanılmaktadır. Avcılar kiralık vinç hizmetlerimizden Avcılar bölgesinde bulunan diğer firmalarımız da sorunsuz şekilde yararlanabilmektedir. Firmamızın makine parkurunda bulunan kiralık vinçler ile yaptıracağınız işleriniz için son derece dayanıklı kaliteli ve beklentilerinizi karşılayacak düzeyde iş makinelerimiz bulunmaktadır. Uzman ekiplerimiz kontrolünden geçen iş makinelerimiz Avcılar vinç kiralama hizmetlerimizi sizlere en iyi şekilde sunacağımızın garantisini vermektedir. Gerek alt ve üst yapı çalışmalarında –  makine indirme kaldırma gibi işlemlerinizde Avcılar kiralık vinçlerimizi kullanabilme imkanına sizler de sahip olabileceksiniz.

Avcılar kiralık vinçlerimizin en önemli özelliği hızlı hareket etmesi ve alanında 360 derece dönebilmesi ile yük taşıyabilme özelliğine sahip olmasıdır. 5 tondan 300 ton ağırlığına kadar kiralık vinçlerimiz ile Avcılar vinç kiralama hizmetlerimizden Sizler de yararlanabilirsiniz müşteri memnuniyeti ilkesini esas alan firmamız her zaman çözüm odaklı projelerimiz ile işlerinizde oluşabilecek problemleri çözüp sizlere kısa sürede teslim edecektir Canbey Vinç kiralama firması olarak Avcılar bölgesine siz değerli müşterilerimize vereceğimiz Avcılar kiralık vinç ve Avcılar sepetli vinç kiralama hizmetlerimizi sizlere sunarken her zaman özenli ve dikkatli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz Bu nedenle firmamızdan almak istediğiniz hizmetinizi müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçtikten sonra en iyi şekilde alabileceksiniz Avcılar kiralık vinç hizmetimizi gerçekleştirmeden önce kaldırılacak olan yükün firma yetkilimize bildirilmesi ve aynı zamanda aracımızın çalışma yapılacak alana uygun olup olmadığı hiyap vinçlerimiz için oldukça önemlidir.

Bu nedenle gerekli olan bütün bilgileri en ince ayrıntısına kadar firma yetkilimize aktarmanız işinizin en kısa sürede ve sorunsuz şekilde tamamlanıp size teslim etmemizi sağlayacaktır. Firmamız 2002 yılından itibaren gerek sepetli vinç kiralama gerek Avcılar kiralık vinç sektöründe uzman kadromuz ile en iyi şekilde ve en kaliteli şekilde hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

Avcılar Vinç Kiralama Fiyatları

Avcılar kiralık vinç hizmetimiz Avcılar bölgesinde bulunan firmalar için büyük bir öneme sahip olmuştur ve bu sayede firmamız tercih edilen ilk firma konumuna gelmiştir. Sizler de Avcılar bölgesinde firmamızdan sepetli vinç hizmeti ve Avcılar kiralık vinç hizmeti alabilmek için hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek sorunsuz hizmet almanın tadını çıkartabilirsiniz. Canbey vinç kiralama firmamız Avcılar vinç kiralama hizmetlerimizi günlük, saatlik, haftalık ve aylık olarak siz değerli müşterilerimizin belirlemiş olduğu periyotlar aralığında iş makinelerimizi kiralama hakkına sahipsiniz. Avcılar kiralık vinç konularına ilişkin de güncel fikirlerin tamamından faydalanma şansına sahip olabileceksiniz. Firmamız sizlere fiyatlandırma yaparken işinizi yapacak olan iş makinemizin metrajını ve işinizin süresini dikkate alacaktır. Günlük piyasa şartlarını da göz önünde bulundurarak Avcılar kiralık vinç hizmetlerimizin fiyatlandırılması ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için en uygun fiyatlandırmayı yapıp tarafınıza sunacağız.

Her geçen gün sizler tarafından daha çok tercih edilen firmamız, Avcılar vinç kiralama hizmetlerinin tamamı için en üstün kombinasyonları sizlere ulaştırmak için her daim kendisini yenilemektedir. Özellikle taşımacılık alanında büyük önem taşıyan ve sizler tarafından en çok tercih edilen Avcılar kiralık vinç hizmetleri uygun fiyatlandırmalar ile ve en uygun rakamlar karşılığında sizlere sunulmaktadır. Birçok avantajı da içerisinde bulunduran Avcılar kiralık vinç hizmetleri artık sizlere bir telefon kadar uzağınızda sizde Avcılar vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz web sitemizi ziyaret ederek konulara ilişkin detaylı bilgileri en iyi şekilde ve en hızlı şekilde alma şansına sahip olabilirsiniz.

CANBEY VİNÇ  KİRALAMA

https://www.canbeyvinc.com.tr

İstanbul Avcılar İlçesi Kiralık Vinç Hizmetleri

Avcılar vinç kiralama firması olarak, deneyimli teknisyenler ve kalifiye işçilerimizin beraberinde, planlama aşamasından imalatına, montaj hizmetinden hizmet sonrası destek işlemlerine kadar konusunda uzman bir anlayışla hizmet veriyoruz.

Avcılar vinç kiralama firmaları içinde oldukça yoğun hizmet veren işletmemiz, Avcılar bölgesindeki her noktaya tam ve kaliteli hizmet götürmektedir. Sonuç olarak bizimle çalışmak, her projenizin can ve iş güvenliği çerçevesinde tamamlanması konusunda fark yaratır. Avcılar vinç kiralama talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Avcılar kiralık vinç işletmesi olarak filomuzdaki vinç çeşitlerinden biraz bahsetmek gerekirse,

Mobil Vinçler, 300 tona kadar tüm ağır yükleri kolaylıkla taşır. Düzenli olarak periyodik bakımları yapılan mobil vinç araçlarıyla güvenli ve eksiksiz hizmet taahhüt ediyoruz. Avcılar vinç kiralama hizmetini her türlü inşaat projesinde, çok katlı yapılarda, dış cephe tadilatları ve montaj uygulamalarında kullanabilirsiniz. Avcılar vinç kiralama hizmeti en çok sanayi sektöründe rağbet görmektedir.

En Çok Talep Edilen Kiralık Vinç Çeşitleri

Hiyab Vinçler, inşaat sektöründe çok tercih edilmektedir. Bu yüksek kapasiteli vinçlerimizi her türlü yükleme ve taşıma işleminizde güvenle kullanabilirsiniz. Hiyab vinçlerin gövde yapısı küçüktür, büyük tekerlekli kamyonların gövdesine sabitlenerek çalışır. Vinç kapasitesi hidrolik sistemden oluşur. Yük taşıma kapasitesi 3 tondan 150 tona kadar kademeli olarak artış gösterir. Uzunluklarına göre tek krmalı, çift kırmalı olarak 2 çeşidi bulunur. Çift kırmalı Hiyap vinçlerin, daha bağımsız hareket eden gövde yapısından oluşması, daha çok rağbet görmesine yol açar. Avcılar kiralık vinç hizmetleri arasında bulunan Hiyap vinçleri kiralamak, hem zaman tasarrufu sağlar, hem iş gücü kaybını önlemeye yardımcı olur.

Örümcek Vinçler, en yükseğe ulaşmak için tasarlanmış modellerdir. Ağırlık olarak 4 tona kadar, yükseklik olarak 25 metreye kadar çıkabilirler. Vincin sahip olduğu dört ayak sayesinde, her türlü hava koşullarına karşı güvenli ve sağlam işlem kabiliyeti sağlanmaktadır. Bu nedenle Avcılar kiralık vinç modelleri arasında örümcek vinçler yüksek güvenlikli vinçler arasındadır. Uzaktan kumandayla örümcek vinçlerin hareket ve manevra kabiliyeti daha rahat kontrol edilir. Örümcek vinç, sanayide ağır tonajlı yüklerin taşımasında tercih edilir. Paletsiz ve kumandasız haliyle hiçbir şekilde kullanılamaz. İnsanoğlu her geçen gün daha büyük yapılar inşa etmeye başladıkça, vinç teknolojisi de doğru orantılı olarak her gün gelişmekte ve yükseklik konusunda kapasitesini hızla artırmaktadır.

Sepetli Vinçler, Avcılar kiralık vinç seçeneklerinden en yaygın olanıdır. Sepetli vinçler insan ve yük taşımak üzere üretilmiştir. Genelde sabitlenmeyen mobil vinçlerdir. Avcılar kiralık vinç modelleri arasında ağır iş makinesi sınıfına girmektedir. Sepetli vinçlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda günlük,saatlik, aylık olarak kiralama imkanı mevcuttur.

 Vinç Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Vinç kullanımına başlamadan önce, operatör tarafından vince bağlı olarak çalışan tüm araçlar kontrol edilmelidir. Vincin bağlı bulunduğu donanımlar, uzman görevliler tarafından kontrol edilmeli, 3 ayda bir defa olmak üzere gerçekleştirirlen kontrolün belgesi oluşturulmalıdır.
  • Vinç kullanımından önce çalışılacak alan ve çevresi, detaylı olarak incelenmelidir.
  • Olası vinç kazalarına önlem olarak periyodik bakımlar düzenli olarak yapılmalıdır.
  • Vinç kullanılmadan önce kullanım rehberi okunmalıdır. Operatör, kullanacağı vincin kapasitesi konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Vinç tipi farketmeksizin, yük çizelgeleri kesinlikle aşılmamalı ve özel önlem talimatları takip edilmelidir.
  • Operatör, manevracı tarafından gösterilen el ve kol işaretlerine uymalıdır.
  • Yükler dik olarak kaldırılmalıdır. Bu işlem, sorumlu eleman gözetiminde yapılmalıdır.
  • Güvenlik kurallarının ihlal edilmemesi için alanda sadece vinç operatörleri bulunmalıdır. Çalışma ekibine dahil olmayan kişiler bölgeden uzaklaştırılmalıdır.
Kiralık Vinç Avcılar

Kiralık vinç Avcılar ilçesinde de diğer tüm İstanbul Avrupa Yakası ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Canbey Vinç Kiralama firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Avcılar ile 10 adet mahalleden oluşmaktadır. Bu mahallelerin her birinde kentsel dönüşüm planı gereğince inşaat ve yıkım gibi işlemler sürmektedir. Yıkım işlerinde kullanılan ağır iş makinelerinden birisi de avcılar kiralık vinç araçlardır. Avcılar bölgesinde el dokuma, giyim eşyası, madeni eşya gibi birçok büyüklü küçüklü 3 yüzden fazla sanayi tesisi bulunmaktadır. Nüfusun yüzde ellisini işçiler, yüzde yirmisini bölge esnafı, yüzde otuzunu da konuklar oluşturmaktadır. 17 Ağustos 1999 depreminde Avcılar’da birçok bina hasar görmüştür. Avcılar vinç kiralama projeleriyle hasar gören bir çok yapı onarılmıştır. Daha önceden tarımla ve balıkçılıkla yaşamlarını idame ettiren Avcılar halkı daha sonra bölgede kurulan firmalar ve siteler dolayısıyla sanayileşmiştir.

Avcılar Kiralık Vinç

CanBey vinç firması olarak bu yeni oluşumun içerisinde sayımızın ve payımızın büyük olduğunu belirtmek isteriz. Bölgede konut sayısının artmasıyla birlikte satış ve kira fiyatları da fahiş miktarlarda uçuş göstermiş; yapılan yatırımlar geri dönüşümlerini maksimum kar sağlayarak almışlardır. Emlak endeksi ve raporlarına göre %100 bir artış söz konusu olup Avcılar kiralık vinç ve kiralık forklift ihtiyacı fazlasıyla yükselişe geçmiştir.

Kentsel dönüşüm kapsamında Avcılar bölgesi için 4 kat ve altı kararlaştırılmış; deprem riski taşıdığı için mühendisler ve mimarlar projelerini bu öneriler doğrultusunda değerlendirmiştir. Avcılar kiralık vinç ve forkliftlerimiz bu projede Avcılar halkının yanında olmuş, uygun fiyat politikamız la hizmetlerimizin sürdürmüşüzdür. Afet risk alanı sayılan bu bölgede evleri kentsel dönüşüm projesi içerisinde yıkılmak istenen halka Can Bey vinç olarak uygun vinç operatör ve forklift hizmeti verilmiştir. Öncelikle Avcılar Ambarlı’da binaların yıkımına başladık ve kanalizasyon sisteminde oluşabilecek deformasyonlardan dolayı titiz bir çalışma ile bu hizmeti sunduk.

Avcılar’da tesisleri kurulan bazı sanayi dalları ile konsorsiyum sağladık. Avcılar Sanayi Sitesi Avcılar ilçesi Firuzköy Mahallesi içerisinde yer alır. Kiralık Vinç Avcılar ve Firuzköy Vinç Kiralama hizmetimizden sizlerde bir telefonla bize ulaşarak faydalanabilirsiniz. Sanayi Sitesi’nde; oto tamir, Oto ekspertiz, oto boyama, emisyon ölçümü gibi birçok servis noktası bulunmaktadır. Sanayi yakınlarında Restoran, mağaza, eczane, hastane ve eğitim kurumları bulunmaktadır.

Avcılar’dan Oto Sanayi ve Otomotiv kiralık vinç

Otomotiv ve oto sanayi çalışanları müşteri hizmetine önem verip güler yüzlü, inovatif yaklaşımlarla her zaman sorunları gidermeye çalışmaktadır. Hiç düşünmeden araçlarını teslim eden müşterilerine güvenli ve iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktadırlar. Otomotiv Sanayinde aylık üretim -satış İthalat ve ihracat ürünleri için özellikle Canbey Avcılar vinç kiralama hizmetinden yararlanılmıştır. Seçkin markaların uygun fiyat ve kampanyalı avantajlarıyla oto yedek parça stokları ile çeşitli ülkelerden ithalatı yapılmaktadır. Bunların arasından far, sis farı ampul, dynamo gibi yedek parçalar Çin’den ithal edilmektedir.

Gümrük kapısından girişinden itibaren parçalar Canbey vinç tarafından kanunlara uygun bir şekilde alınmakta ve güvenli bir şekilde Avcılar Oto Sanayi Sitesi’nde siparişlerin alındığı yere teslim edilmektedirler. o Otomobil, motosiklet ve aksesuar kategorilerinde kara ve deniz araçları için son teknoloji ile piyasaya 200 ü Aşkın marka 400 binden fazla ürün yelpazesi ile satış Platformu oluşturulmuş olup sepetli ve mobil vinç aracılığıyla Japonya’dan ithal edilen bu aksesuarlar Canbey vinç tarafından ulaşıma sağlamıştır. Avcılar kiralık vinç ve kültür merkezleri

Avcılar ilçemizde kültür ve sanat faaliyetleri ve gelişime paralel olarak artmış; Avcılar’ın planı ve sosyal statüsü değişmiştir. Yüksekokullar Lojistik okulları, Beden Eğitimi ve Spor Okulları ile Barış Manço Kültür Merkezi’nin yapımında ve binaların inşaatı aşamasında Canbey vinç firmasının sabit vinç ve teleskopik vinçlerinden yararlanılmış olup şantiye alanında da çeşitli hizmetlerimizden faydalanılmıştır.

Kiralık Vinç Avcılar Ve Spor Kompleksi

Avcılar’dan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor kompleksinin içeriği çok kapsamlı olup; açık ve kapalı yüzme havuzları, basketbol, voleybol ve futbol sahalarının yanı sıra birçok spor dalı mevcuttur. Kompleksin yapımı sırasında CanBey vinç ve forkliftlerinden 4 ay gibi kısa bir sürede faydalanmış olup Son surat hızla çalışmalarımızı tamamlamışızdır.