Yazılar

Hadımköy Kiralık Vinç

Bina inşaatlarında, büyük iş fabrikalarında, tersanelerde ağır bir yük veya iş parçasını kaldırıp başka bir yere koymak için kullanılan, kancalı, halatlı, motorlu bir iş makinesine vinç denir. Hadımköy bilindiği üzere İstanbul Avrupa yakasının Esenyurt semtinde bulunan iş sahası ve kentsel dönüşüm sebebiyle yoğun bir şekilde çalışmaların yapıldığı, yüksek binaların ve plazaların olduğu ilçelerin başında yer almaktadır. Konut inşaatları, oteller, plazalar ve rezidansların olduğu bölge olarak bilinmesi sebebiyle işlerin hızlı şekilde yapılması için uygun araç ve ekipmanlara en çok ihtiyaç duyulan bölgedir.

Hadımköy Kiralık vinç Hizmetleri

CANBEY vinç kiralama olarak Hadımköy’de yaptıracağınız vinç kiralama hizmetlerimizi bizimle gerçekleştirmek için firma yetkilimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hadımköy kiralık vinç olarak sizlere hizmet vermek için sektörün ihtiyaçlarını alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz ile istediğiniz gün ve saatte çalışma şartlarına uygun olarak ve gerekli olan bütün güvenlik tedbirlerini alarak makine parkurumuzda bulunan araçlarımızı sizlere sunmaktayız. İnşaatların büyüklükleri arttıkça iş makinelerine olan ihtiyaçları da artmaktadır. Canbey vinç ve forklift kiralama firması olarak tam da bu konuda devreye girerek her yükseklikte ve her metrajdaki vinç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman yanınızda yer alacağız.

Taşımacılık unsurunun söz konusu olduğu yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz konteyner taşımacılığı – gemi yüklemeleri – depo yükleme – limana malzeme indirme ve kaldırma gibi alanlarda da çok önemli bir yere sahiptir . Hadımköy kiralık vinçlerde, ağır bir yükü yükseğe kaldırmak için uzun bir kol üzerine monte edilmiş makara ve halatlardan istifade edilir. Halatların sarıldığı makara sayısı vincin kaldırılacağı yüke bağlı olarak değişik sayıdadır. Hadımköy kiralık vinçlerin ağır bir yükü kaldırma yanında, dik ve yatay olarak hareket ettirme özelliği de vardır. Vincin bu hareketlerini üzerinde bulunan motorlar sağlar. Vinçler umumiyetle dizel – elektrik veya yalnız elektrik motorlarla çalışırlar. Büyük ve ağır yük taşıyan güçlü buharlı makinelerle çalışan vinçler de vardır. Elle çalışan vinçler küçük kaldırma kapasitesinde atölye tipi olanlardır.

5 tondan 80 tona kadar kaldırma gücünün olmasının yanında 360 derece dönebilme gibi özelliğine de sahip olan aracımızda aşamalar bakımından genel nitelikli olarak oldukça önemli bir yere gelmişlerdir. Siz de Hadımköy vinç kiralama hizmetiniz ile ilgili bizi arayabilirsiniz ve size sunduğumuz uygun fiyat politikamızdan da yararlanabilirsiniz.

Hadımköy Kiralık Vinç Fiyatları

Esenyurt bölgesinde bulunan Hadımköy semtinde yaptıracağınız vinç kiralama hizmetlerinde yapılacak işe uygun olacak şekilde vincin seçilmesi çok önemlidir. Yanlış iş makinesinin seçilmesi hem işinizin yapılmasına engel olacak hem de iş kazalarına neden olacaktır. Bu nedenle vinç kiralamadan önce yaptıracağınız işiniz ile ilgili bütün detayları firma yetkilimize eksiksiz şekilde bildirmeniz yaptıracağınız işiniz ile ilgili olarak bütün detayları firma yetkilimize eksiksiz şekilde bildirmeniz yaptıracağınız işiniz ile ilgili olarak en uygun aracın seçilmesini sağlayacaktır. İşiniz için en uygun olan vincin seçiminden sonra önemli olan ikinci nokta vincin kurulacağı alanın uygun olup olmadığını incelemektir. Çünkü vincin kurulması ve rahat şekilde çalışabilmesi için yumuşak zemine değil sert zemine ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü vincin ayaklarının yere sağlam şekilde basması gerekmektedir. Aksi takdirde zeminde çökme meydana gelerek iş kazası oluşabilir.

Hadımköy kiralık vinç fiyatları siz değerli müşterilerimize yapılması gereken işiniz taşınması gereken makineniz veya malzemeniz gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanarak öncelikle hizmet ve sorunlarınızı çözmek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Müşteri temsilcilerimiz yaptıracağınız hizmetleriniz ile ilgili olarak günümüz piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak sizlere en uygun şekilde fiyat verip işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacağız.

CANBEY VİNÇ ve FORKLİFT KİRALAMA

Hadımköy Kiralık Vinç

Hadımköy kiralık vinç hizmetini size en kısa sürede ulaştıracak olan firmamız daha kaliteli ve daha güvenli hizmet alabilmeniz için size bir telefon kadar uzaklığınızda bulunmaktadır. Taşımacılık alanında seri hareket edebilme özelliğine sahip olan ve pek çok alanda kullanıma açık olan sepetli vinç türlerimizi sizlere uygun fiyatlar ile birlikte tarafınıza sunmaktayız.

Siz de hadımköy sepetli vinç kiralamahadımköy vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir ve alacağınız hizmetlerle ilgili olarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hadımköy Vinç Kiralama Hizmeti

Firmamız, Hadımköy bölgesinde 5 ton kaldırma kapasitesinden – 300 ton kaldırma kapasitesine kadar ulaşabilecek işleriniz için kiralık vinç hizmetlerini sizlere ulaştırmak için “çözüm odaklı” ortamlar oluşturarak sizlerin de desteği ve bize olan güveni ile daha kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Hadımköy kiralık vinç hizmetimizden yararlanabilmeniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek ve gerekli bilgileri almamız yeterli olacaktır. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda hadımköy vinç kiralama hizmetini sizlere verebileceğimiz gibi detayların üzerinde durarak gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra sizlere hizmet vermeye başlayacağız. Hadımköy Kiralık Vinç hizmetlerimiz günlük, haftalık, aylık olarak sizlere sunulmaktadır.  Sizde hadımköy kiralık vinç hizmetlerimizden yararlanmak ve böylesi önemli bir hizmeti bizden alabilmek için hemen bizi arayın.

Hadımköy kiralık vinçte öncü firma

Canbey Vinç Kiralama firmamız vinç kiralama sektöründe 15 yıldır kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla kiralama sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir.  Makine parkurumuzu güvenli ve bakımlı halde tutmak önceliklerimiz arasındadır. İş makinelerimizi işinde uzmanlaşmış olan operatörlerimiz zamanında müşterilerimize ulaştırmakta ve gerek sepetli platformlarımızın – gerek vinçlerimizin – gerekse forkliftlerimizin periyodik bakımları zamanında ve hiçbir aksaklık yaşanmadan yapılmaktadır. İhtiyacınız olan her metraj ve tonajdaki vinçlerimizi en kısa sürede size ulaştırmak için firma yetkilimiz ve teknik kadromuz her zaman yanınızda olacaktır.

Hadımköy vinç kiralama olarak verdiğimiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin talepleri ile birlikte sürekli gelişme göstermektedir. Müşterilerimizin  vinç kiralama hizmetlerini karşılamak için gerekli olan iş makinemizi , uzman ekibimizin tecrübelerine dayanarak makine parkurumuzu sürekli genişletmekteyiz. Makine parkurumuzda 20 metre sepetli vinçten 75 metreye kadar yükselen ve iş kapasitesine sahip olan vinçlerimizin yanında 5 tonluk vinçten 80 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip olan vinçlerimizde bulunmaktadır.

Vinç kiralarken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir ?

Hadımköy bölgesinde yaptıracağınız vinç kiralama hizmetlerimizde yapılacak işe uygun olacak şekilde vincin seçilmesi çok önemlidir. Yanlış iş makinesinin seçilmesi hem işinizin yapılmamasını hem de iş kazalarına neden olabilir. Bu nedenle vinç kiralamadan önce yaptıracağınız işiniz ile ilgili bütün detayları firma yetkilimize eksiksiz şekilde bildirmeniz yaptıracağınız işiniz ile ilgili olarak en uygun aracın seçilmesini sağlayacaktır. İşiniz için uygun olan vincin seçiminden sonra önemli olan ikinci nokta vincin kurulacağı alanın uygun olup olmadığını incelemektir. Çünkü vincin kurulması ve rahat şekilde çalışabilmesi için yumuşak zemine değil sert zemine ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü vincin ayaklarının yere sağlam şekilde basması gerekmektedir. Aksi takdirde zeminde çökme meydana gelebilir ve iş kazaları meydana gelebilir.

Hadımköy Kiralık Vinç Fiyatları

Hadımköy kiralık vinç fiyatları siz değerli müşterilerimize yapılması gereken işiniz taşınması gereken makineniz veya malzemeniz gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için müşteri temsilcimizi arayabilir ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanarak öncelikle hizmet almak ve sorunlarınızı çözmek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Müşteri temsilcilerimiz yaptıracağınız hizmetleriniz ile ilgili olarak günümüz piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak sizlere uygun şekilde fiyat verip işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacağız.

CANBEY VİNÇ FORKLİFT