Hadımköy Vinç Kiralama

0 Comments

Hadımköy Kiralık Vinç

Bina inşaatlarında, büyük iş fabrikalarında, tersanelerde ağır bir yük veya iş parçasını kaldırıp başka bir yere koymak için kullanılan, kancalı, halatlı, motorlu bir iş makinesine vinç denir. Hadımköy bilindiği üzere İstanbul Avrupa yakasının Esenyurt semtinde bulunan iş sahası ve kentsel dönüşüm sebebiyle yoğun bir şekilde çalışmaların yapıldığı, yüksek binaların ve plazaların olduğu ilçelerin başında yer almaktadır. Konut inşaatları, oteller, plazalar ve rezidansların olduğu bölge olarak bilinmesi sebebiyle işlerin hızlı şekilde yapılması için uygun araç ve ekipmanlara en çok ihtiyaç duyulan bölgedir.

Hadımköy Kiralık vinç Hizmetleri

CANBEY vinç kiralama olarak Hadımköy’de yaptıracağınız vinç kiralama hizmetlerimizi bizimle gerçekleştirmek için firma yetkilimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hadımköy kiralık vinç olarak sizlere hizmet vermek için sektörün ihtiyaçlarını alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz ile istediğiniz gün ve saatte çalışma şartlarına uygun olarak ve gerekli olan bütün güvenlik tedbirlerini alarak makine parkurumuzda bulunan araçlarımızı sizlere sunmaktayız. İnşaatların büyüklükleri arttıkça iş makinelerine olan ihtiyaçları da artmaktadır. Canbey vinç ve forklift kiralama firması olarak tam da bu konuda devreye girerek her yükseklikte ve her metrajdaki vinç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman yanınızda yer alacağız.

Taşımacılık unsurunun söz konusu olduğu yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz konteyner taşımacılığı – gemi yüklemeleri – depo yükleme – limana malzeme indirme ve kaldırma gibi alanlarda da çok önemli bir yere sahiptir . Hadımköy kiralık vinçlerde, ağır bir yükü yükseğe kaldırmak için uzun bir kol üzerine monte edilmiş makara ve halatlardan istifade edilir. Halatların sarıldığı makara sayısı vincin kaldırılacağı yüke bağlı olarak değişik sayıdadır. Hadımköy kiralık vinçlerin ağır bir yükü kaldırma yanında, dik ve yatay olarak hareket ettirme özelliği de vardır. Vincin bu hareketlerini üzerinde bulunan motorlar sağlar. Vinçler umumiyetle dizel – elektrik veya yalnız elektrik motorlarla çalışırlar. Büyük ve ağır yük taşıyan güçlü buharlı makinelerle çalışan vinçler de vardır. Elle çalışan vinçler küçük kaldırma kapasitesinde atölye tipi olanlardır.

5 tondan 80 tona kadar kaldırma gücünün olmasının yanında 360 derece dönebilme gibi özelliğine de sahip olan aracımızda aşamalar bakımından genel nitelikli olarak oldukça önemli bir yere gelmişlerdir. Siz de Hadımköy vinç kiralama hizmetiniz ile ilgili bizi arayabilirsiniz ve size sunduğumuz uygun fiyat politikamızdan da yararlanabilirsiniz.

Hadımköy Kiralık Vinç Fiyatları

Esenyurt bölgesinde bulunan Hadımköy semtinde yaptıracağınız vinç kiralama hizmetlerinde yapılacak işe uygun olacak şekilde vincin seçilmesi çok önemlidir. Yanlış iş makinesinin seçilmesi hem işinizin yapılmasına engel olacak hem de iş kazalarına neden olacaktır. Bu nedenle vinç kiralamadan önce yaptıracağınız işiniz ile ilgili bütün detayları firma yetkilimize eksiksiz şekilde bildirmeniz yaptıracağınız işiniz ile ilgili olarak bütün detayları firma yetkilimize eksiksiz şekilde bildirmeniz yaptıracağınız işiniz ile ilgili olarak en uygun aracın seçilmesini sağlayacaktır. İşiniz için en uygun olan vincin seçiminden sonra önemli olan ikinci nokta vincin kurulacağı alanın uygun olup olmadığını incelemektir. Çünkü vincin kurulması ve rahat şekilde çalışabilmesi için yumuşak zemine değil sert zemine ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü vincin ayaklarının yere sağlam şekilde basması gerekmektedir. Aksi takdirde zeminde çökme meydana gelerek iş kazası oluşabilir.

Hadımköy kiralık vinç fiyatları siz değerli müşterilerimize yapılması gereken işiniz taşınması gereken makineniz veya malzemeniz gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanarak öncelikle hizmet ve sorunlarınızı çözmek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Müşteri temsilcilerimiz yaptıracağınız hizmetleriniz ile ilgili olarak günümüz piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak sizlere en uygun şekilde fiyat verip işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacağız.

CANBEY VİNÇ ve FORKLİFT KİRALAMA

Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    Meta

    Sayfalar

    Önerilen Siteler