Yazılar

Kıraç Kiralık Vinç

Vinçler, genellikle halat , zincir ve makaralarla donatılmış makine türü olup, kaldırma ve boşaltma gibi işlerde yatay olarak da hareket edebilen iş makineleridir. Özellikle ağır yüklerin kaldırma ve başka yerlere aktarılmasında kullanılmaktadır. Bir yada daha fazla basit makinelerin bir araya getirilerek mekanik avantaj sağlanmasıyla normal bir insan gücünün ötesindeki yükleri kaldırmak için kullanılmaktadır.

Kıraç kiralık vinçlerimiz daha ziyade yükleme , boşaltma ve taşıma işleri için istihdam edilmektedir. En çok inşaat sektöründe, endüstriyel alanda ve imalat sanayisinde, ağır ekipman ve malzemelerin hareket ettirilmesinde kullanılmaktadır. Vinçlerin her birinin, işin cinsine bağlı olarak birçok değişik formları bulunmaktadır. Bunlar mobil vinçler, kamyon üstü vinçler, sepetli vinçler, paletli vinçler, paletli teleskopik vinçler, kule vinçler ve liman vinçler olarak sıralanabilir. Kıraç vinç kiralama hizmetinizi bizden almak için firma yetkilimiz ile görüşebilirsiniz. Kıraç kiralık vinçlerimiz yüksek yerlere ulaşmak ve yapılacak işi kısa sürede bitirmek için kullanılacak olan en uygun iş makinelerimizdendir. Kiralık vinçlerimiz özellikle makine taşıma indirme, kulübe kaldırma, oto kurtarma, cam taşıma, inşaat işlerinde tercih edilmektedir. Aynı zamanda kiralık vinçlerimiz daha güvenli olduğu için işleriniz ile ilgili sorun oluşma olasılığı en alt seviyeye inecektir.

Kıraç kiralık vinçlerimizi fiyat konusunda ele alırsak vinç sektöründe en uygun fiyatlar ile kiralanan vinçlerimiz alternatif olarak tüm yöntemleri ile bütün sektörlerin ihtiyacında rahatlıkla kullanılabilecek olan iş makinelerimizdendir. Kıraç kiralık vinçlerimiz bir çok çalışma alanlarında sorunsuzca kullanılmaktadır. Kıraç’ta bulunan firmalarımız başta olmak üzere diğer bölgelerimizde de kiralık vinç hizmetlerimizde düşük maliyetler ile günlük, haftalık, saatlik olarak kiralama işlemi yapılabilir ve kiralanan vinçlerimiz çalışmayı yapacak olan firmalara zaman tasarrufu ve iş güvenliği konusunda aşırı güven verdiği için çokça tercih edilmektedir.

Kıraç bölgesinde 17 yıldır hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz vinç kiralama hizmetlerimizde güvene büyük önem vermekteyiz. Kıraç bölgesinde yaptıracağınız Kıraç vinç kiralama (hiap vinç) en önemli özelliği kaldıracakları malzemeleri, makineleri, araçları ve yükleri kendi kasalarının içerisinde taşımasıdır. Kamyonların üzerine monte edilmiş olan hiap vinçlerimiz bir yerden başka bir yere giderken çok fazla sorun çıkarmamaktadır. Taşıma alanında bu kiralık vincimizi dikkate alırsak yüksek performansı bulunmasa dahi alanında manevra yeteneği ile inşaat sektörlerinin en çok tercih edilen iş makinelerinin arasında yer almaktadır. Kıraç vinç kiralama hizmetlerimiz 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 ton kaldırma kapasitesine kadar ağır yüklerinizi sorunsuz şekilde kaldıracağı için ilk tercih sebebi olmuştur. Kıraç kiralık vinçlerimizin diğer iş makinelerimizden farkı daha hızlı olmaları ve katlanarak yük içerisinde bom sürme özelliğinin olmasıdır. Öteki taraftan ele alırsak kiralık vinç hizmetlerimizde hem dikey olarak hem de yatay olarak çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Firmamız Kıraç vinç kiralama – Kıraç kiralık vinç hizmetlerinin dışında kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Kıraç sepetli vinç kiralama hizmetlerimizde binaların yüksek kısımlarına ulaşmanızı sağlayacak olan sepetli vinçlerimizde 20 metreden – 75 metre yüksekliğe çıkabilecek iş makinelerimiz makine parkurumuzda bulunmaktadır. Sizde Kıraç kiralık sepetli vinç hizmetinizi bizden almak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek tarafınıza sunduğumuz eşsiz avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Kıraç sepetli vinç kiralama hizmetlerimiz film ve dizi çekimlerinde de kullanılmaktadır. Film ve dizi çekimlerinde görüntü desteğini en iyi şekilde alabilmek ve ışık açısını ayarlayabilmek için yüksek kısımlardan kameraman arkadaşların çekim yapması gerektiği için kiralık sepetli vinçlerimiz tercih edilerek çalışmalar düzgün şekilde iş güvenliği ile tamamlanabilmektedir.

CANBEY VİNÇ KİRALAMA

Kıraç Kiralık Vinç

2002 yılında Mahmutbey – Bağcılar bölgesinde kurulan Canbey Vinç ve Forklift Kiralama firmamız , İstanbul Avrupa Yakasında bulunan bütün bölgelere tecrübeli kadrosu ile vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Büyüyen makine parkurumuz ile sektöre adını duyurmayı başarmış olan firmamız mobil vinç , forklift kiralama , makaslı platform kiralama, sepetli platform kiralama, teleskopik vinç kiralama gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, iş makineleri kiralama konusunda uzman kadrosuyla Türkiye’nin ilk forklift kiralama ve vinç kiralama hizmetini vermeyi başarmıştır.

Kıraç vinç kiralama yükleri kaldırıp başka yöne doğru çevirebilen yada hareket edip yükün bırakılacak olan yere boşaltma, değiştirme ve yükleme işleminde kullanılan iş makineleridir. Yatay ve dikey olarak hareket edebilme özelliği ile birlikte tüm yüklerinizi taşımaya ihtiyacınız olduğu her an Canbey Vinç kiralama olarak yanınızda olacağız. Kıraç kiralık vinçlerimiz genel olarak ağır yüklerin kaldırılması ve zemine tam anlamıyla batmış olan makinelerin – araçların – malzemelerin çıkartılması için tercih edilmektedir. Ağır yüke sahip olan malzemeleri kaldırmak için ihtiyaç duyulan Kıraç kiralık vinçlerimiz insanların günlük işlerini de kolaylaştırmalarına yardımcı olmaktadır. Kıraç kiralık vinç hizmetlerimiz 5 ton ağırlığından 80 ton ağırlığına kadar olan bütün yüklerinizi taşıyabilir ve 360 derece dönme özelliğiyle sorunsuz işlerinizi bitirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Kıraç vinç kiralama hizmetlerimizin çalışmasını sağlayan motorun kuvveti ve çelik halatlarının kalınlık seviyeleri iş makinemizin kaldırabileceği kuvveti belirlemektedir. Vincin kaldırabileceği en büyük ağırlık düzeyi ton olarak makinenin üzerine yazdırılmaktadır.

Kıraç Sepetli Vinç Kiralama

Kıraç kiralık sepetli vinçlerimizin bom uzunlukları 20 metre ve 75 metre olarak belirtebiliriz. Kapasiteleri konusunda ise 20 ton – 30 ton – 45 ton – 75 ton – 100 tonluk yükler arasında değişiklik gösterebilir. Kıraç sepetli vinç hizmetlerimiz kumanda sistemine, hareket kabiliyetine ve kaldırma kabiliyetlerine göre sınıflandırılmaktadır. Kıraç kiralık vinç ve Kıraç sepetli vinç kiralama alanında 17 yıllık geçmişimiz ve tecrübemiz ile uzman ekip ve tecrübeli operatörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize üstün kaliteli hizmet sunan firmamız Kıraç vinç kiralama hizmeti veren diğer firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır.

Kıraç sepetli vinç kiralamanın avantajları ;

  • 75 metre yüksekliğe kadar kolayca uzanabilme ,
  • Bakımının kolay olması ve az yakıt harcaması ,
  • Seri hareket edebilme özelliğinin olması ,
  • Sepetli olmasından dolayı tek hamlede ciddi yükleri , en güvenli şekilde taşıma hizmeti ,
  • Kolay kullanım alanı

Vb. Onlarca avantajı ile Kıraç kiralık sepetli vinçlerimizin hizmetlerini sizlere sunmak için bir telefon kadar uzaklığınızdayız. Müşteri temsilcilerimize kiralama sürecinizi günlük , haftalık , saatlik ve aylık olarak hizmetlerimizden yararlanmanıza yardımcı oluyoruz bu kapsamda firmamız kaliteli sepetli vinç kiralama ve kiralık vinç hizmetlerimizi her daim filomuza yeni iş makineleri eklemeyi de ihmal etmiyoruz .

Bireysel ve kurumsal firmalar , taşımacılık işlerini yaptırmak için tercih ettiği kiralık vinçler ile beraber işçi performansını yüzde yüze kadar arttırıyor bu şekilde de zamandan tasarruf etmiş oluyorlar. Kıraç kiralık sepetli vinçKıraç kiralık vinç hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilir, sizlerde kiralama konusunda detaylı bilgi alabilir, veya sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi de ziyaret ederek kiralama yapmak istediğiniz araçlarımızı inceleyebilir, tarafımızdan kusursuz şekilde hizmet alabilirsiniz.

Kıraç kiralık sepetli vinçlerimiz de yüklerin 2.5 cm kadar kaldırılması için halatın serbest olan ucunun ise 5 cm düzeyinde çekilmesi gerekmektedir. Kıraç vinç kiralama hizmetimiz kapsamında kullandığımız makinelerimizin altında yer alan makineler yüklerin takılı bulunduğu kancayı taşımaktadır.

CANBEY VİNÇ KİRALAMA