0 Comments

Vinçler, genellikle halat , zincir ve makaralarla donatılmış makine türü olup, kaldırma ve boşaltma gibi işlerde yatay olarak da hareket edebilen iş makineleridir. Özellikle ağır yüklerin kaldırma ve başka yerlere aktarılmasında kullanılmaktadır. Bir yada daha fazla basit makinelerin bir araya getirilerek mekanik avantaj sağlanmasıyla normal bir insan gücünün ötesindeki yükleri kaldırmak için kullanılmaktadır.

Kıraç kiralık vinçlerimiz daha ziyade yükleme , boşaltma ve taşıma işleri için istihdam edilmektedir. En çok inşaat sektöründe, endüstriyel alanda ve imalat sanayisinde, ağır ekipman ve malzemelerin hareket ettirilmesinde kullanılmaktadır. Vinçlerin her birinin, işin cinsine bağlı olarak birçok değişik formları bulunmaktadır. Bunlar mobil vinçler, kamyon üstü vinçler, sepetli vinçler, paletli vinçler, paletli teleskopik vinçler, kule vinçler ve liman vinçler olarak sıralanabilir. Kıraç vinç kiralama hizmetinizi bizden almak için firma yetkilimiz ile görüşebilirsiniz. Kıraç kiralık vinçlerimiz yüksek yerlere ulaşmak ve yapılacak işi kısa sürede bitirmek için kullanılacak olan en uygun iş makinelerimizdendir. Kiralık vinçlerimiz özellikle makine taşıma indirme, kulübe kaldırma, oto kurtarma, cam taşıma, inşaat işlerinde tercih edilmektedir. Aynı zamanda kiralık vinçlerimiz daha güvenli olduğu için işleriniz ile ilgili sorun oluşma olasılığı en alt seviyeye inecektir.

Kıraç kiralık vinçlerimizi fiyat konusunda ele alırsak vinç sektöründe en uygun fiyatlar ile kiralanan vinçlerimiz alternatif olarak tüm yöntemleri ile bütün sektörlerin ihtiyacında rahatlıkla kullanılabilecek olan iş makinelerimizdendir. Kıraç kiralık vinçlerimiz bir çok çalışma alanlarında sorunsuzca kullanılmaktadır. Kıraç’ta bulunan firmalarımız başta olmak üzere diğer bölgelerimizde de kiralık vinç hizmetlerimizde düşük maliyetler ile günlük, haftalık, saatlik olarak kiralama işlemi yapılabilir ve kiralanan vinçlerimiz çalışmayı yapacak olan firmalara zaman tasarrufu ve iş güvenliği konusunda aşırı güven verdiği için çokça tercih edilmektedir.

Kıraç bölgesinde 17 yıldır hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz vinç kiralama hizmetlerimizde güvene büyük önem vermekteyiz. Kıraç bölgesinde yaptıracağınız Kıraç vinç kiralama (hiap vinç) en önemli özelliği kaldıracakları malzemeleri, makineleri, araçları ve yükleri kendi kasalarının içerisinde taşımasıdır. Kamyonların üzerine monte edilmiş olan hiap vinçlerimiz bir yerden başka bir yere giderken çok fazla sorun çıkarmamaktadır. Taşıma alanında bu kiralık vincimizi dikkate alırsak yüksek performansı bulunmasa dahi alanında manevra yeteneği ile inşaat sektörlerinin en çok tercih edilen iş makinelerinin arasında yer almaktadır. Kıraç vinç kiralama hizmetlerimiz 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 ton kaldırma kapasitesine kadar ağır yüklerinizi sorunsuz şekilde kaldıracağı için ilk tercih sebebi olmuştur. Kıraç kiralık vinçlerimizin diğer iş makinelerimizden farkı daha hızlı olmaları ve katlanarak yük içerisinde bom sürme özelliğinin olmasıdır. Öteki taraftan ele alırsak kiralık vinç hizmetlerimizde hem dikey olarak hem de yatay olarak çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Firmamız Kıraç vinç kiralama – Kıraç kiralık vinç hizmetlerinin dışında kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Kıraç sepetli vinç kiralama hizmetlerimizde binaların yüksek kısımlarına ulaşmanızı sağlayacak olan sepetli vinçlerimizde 20 metreden – 75 metre yüksekliğe çıkabilecek iş makinelerimiz makine parkurumuzda bulunmaktadır. Sizde Kıraç kiralık sepetli vinç hizmetinizi bizden almak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek tarafınıza sunduğumuz eşsiz avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Kıraç sepetli vinç kiralama hizmetlerimiz film ve dizi çekimlerinde de kullanılmaktadır. Film ve dizi çekimlerinde görüntü desteğini en iyi şekilde alabilmek ve ışık açısını ayarlayabilmek için yüksek kısımlardan kameraman arkadaşların çekim yapması gerektiği için kiralık sepetli vinçlerimiz tercih edilerek çalışmalar düzgün şekilde iş güvenliği ile tamamlanabilmektedir.

CANBEY VİNÇ KİRALAMA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts