0 Comments

İkitelli kiralık vinç hizmeti vermekte olan firmamız sizlerin ihtiyacı olan tonaj ve belirtilen yükseklikteki vinç ihtiyaçlarınızı büyük bir özen ile karşılamaktadır. İkitelli bölgesi bilindiği üzere organize sanayi bölgelerini bünyesinde bulunduran aynı zamanda kentsel dönüşümün yaygın şekilde bulunduğu bir bölgedir. Bu nedele sepetli vinç kiralama hizmetlerine önemli ölçüde ihtiyaç duyulmaktadır.

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli bölgesinde yapılacak olan çalışmalar için özellikle ikitelli kiralık vinçler en çok ihtiyaç duyulan iş makinelerimizdendir. Belirttiğimiz gibi kentsel dönüşüm bölgesinde bulunduğu için İkitelli ilçesinde yüksek katlı binalar, plazaların ve şantiyelerin olması nedeniyle iş makinelerine ihtiyaçları artmıştır. İkitelli sepetli vinç kiralama hizmeti vermekte olan firmamız personel yükseltici vinçler ile ilgili olarak 5 tondan 300 tona kadar vinç kiralama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir şekilde vermeyi ilke edinmiştir.

Canbey Vinç Kiralama bünyesinde bulunan bütün iş makinelerimizin  (sepetli vinç – forklift – makaslı platform – tonajlı vinç) bütün bakımları ve periyodik muayeneleri uzman ekipler tarafından yapılıyor ve alanında uzmanlaşmış operatörlerimiz tarafından iş güvenliği konusunda da Canbey Vinç tercih edilen ilk firmadır.

İkitelli Vinç Kiralama Fiyatları

“Müşteri memnuniyeti” ilkesini esas alarak belirlenmiş olan firmamız taşımacılık alanında seri hareket edebilen şantiye ve inşaat alanlarının yanı sıra diğer alanlarda da kullanılması mümkün olan kiralık vinçlerimizi sizlere uygun fiyatlar ile tarafınıza sunacağımızı bilmenizi isteriz.

İkitelli bölgesinde yaptıracağınız vinç kiralama ve İkitelli kiralık vinç hizmetlerimizin size sağlayacağı avantajları dikkate alırsak şu şekilde sıralayabiliriz :

  • İşçi performansını %100’e kadar arttırma,
  • Tek seferde 5 tondan – 300 tona kadar kaldırma gücünün olması,
  • Seri hareket edebilme özelliği vb.

İkitelli Kiralık Vinç

Şantiye bölgesi olaraktan oldukça ilerlemekte olan İkitelli semtimiz şantiye sahasına uygun makine parkuruyla her koşulda Canbey Sepetli Vinç Kiralama ve Canbey Vinç Kiralama olarak sizlere yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet vermekteyiz.

Kiralık Vinçler hangi işlerde kullanılır ?

  • makine taşımacılığı,
  • makine montajı,
  • Çelik konstrüksiyon montajı,
  • Araç kurtarma ve taşıma

Bu tür işlerinizi gerçekleştirmek için kancalı vinçlerimizi kullanabilirsiniz. 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 tonluk kancalı vince, 80 tonluk mobil vinçten – 350 tonluk teleskobik chip bomlu vinç ihtiyaçlarınızı da Canbey Vinç Kiralama firmamızdan sorunsuz ve güvenli bir şekilde karşılaşabilirsiniz.

İkitelli kiralık vinçler kullanım amacı olarak insanların iş hayatında ihtiyaç duyabilecekleri saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak sizlerin belirlediği çizelgeye göre kiralanabileceği için kurumunuza da zaman tasarrufu ve iş güveni vererek işlerinizi en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

Vinçler, genelde insanların ulaşamadıkları yüksekliklere erişmek için kullanılır. İş makinesi kullanılmadan yapılan işlerde kazalar meydana gelebilir. İnsanların hayatları tehlikeye girebilir. Bu nedenle işlerinizi kolay şekilde yapabilmeniz ve işçi performansınızı artırmanız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ofisimiz İkitelli bölgesine yakındır. Bu nedenle vinç kiralama ve sepetli vinç kiralama işlemlerinizde İkitelli bölgesinin her yerine belirttiğiniz saatte iş makinemiz ve tarafınıza gönderdiğimiz operatör arkadaşımız ile dakikalar içerisinde zaman sorunu yaşamadan istediğiniz bölgede olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizlerde İkitelli bölgesinde vinç kiralama hizmeti ve sepetli vinç kiralama hizmeti almak istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz. Almak istediğiniz hizmetleriniz ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Canbey Vinç Kiralama firması olarak bizlere istediğiniz gün ve istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

CANBEY VİNÇ FORKLİFT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Esenyurt Kiralık Vinç

Esenyurt Kiralık Vinç

0 Comments

Başarının sırrı, her zaman en iyisi olmaktır. Esenyurt kiralık vinç…