Yazılar

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli bölgesi de İş alanlarının organize sanayi bölgelerine içinde barındıran aynı zamanda kentsel dönüşümün yoğun bir şekilde görüldüğü İnşaat alanlarının ve şantiyeleri yoğunlukla bulunduğu bölgelerimizden birisi olması nedeniyle her türlü iş makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır İkitelli bölgesinde sepetli vinç kiralama hizmeti vermekte olan firmamız Canbey vinç kiralama kiralık vinç ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

İkitelli sepetli vinç kiralama

İkitelli bölgesine yapılacak çalışmalar ve verilecek hizmetlerde en çok tercih edilen sepetli vinçlerdir. Belirttiğimiz gibi İnşaat alanlarını yüksek katlı binaların plazaların şantiyelerin olması iş makinelerini olan ihtiyacı arttırmaktadır özellikle sepetli vinçler binaların dış cephelerindeki montaj işlerinde tadilat işlerinde boya işlerinde cam silme işlerinde sepetli vinçlerin kullanımı bir hayli önemlidir. Canbey vinç kiralama firmamız İkitelli kiralık sepetli vinç hizmetlerini sizlere müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat ilkelerini benimseyerek istediğiniz metraj ve yükseklikteki çalışmalarınız için kaliteli hizmet ve sorunsuz iş imkanları ile birlikte Sizinde güvenini kazanarak çalışmalarımız devam ettirmekteyiz.

Firmamızın makine parkurunda bulunan sepetli vinçlerimizin hiab vinçlerimizin makaslı platformlarımızın forkliftlerimizin bütün periyodik muayene uzman ekipler tarafından yapılması ve tarafınıza yönlendirmiş olduğumuz operatör arkadaşlarımızın gerekli bütün Evrakların tam olması ve alanında uzmanlaşmış olmaları size yaptığımız çalışmalarda gerekli iş güvenliğimizi sağlamamız ı ve çalışmalarımızı en iyi şekilde gerçekleştirmemizi sağlamaktadır İkitelli kiralık vinç hizmetimizi Sizlerde sorunsuzca almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir veya İkitelli’ye yakın olan ofisimizi ziyaret ederek birebir görüşebilir Hatta hizmet alacağınız araçlarımızı da makine parkurumuz inceleyip detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İkitelli vinç kiralama da Canbey vinç kiralama

İkitelli bölgesinde 15 yıldır vinç kiralama sepetli vinç kiralama hizmeti vermekteyiz son zamanlarda sürekli gelişme gösteren İkitelli bölgemizde sizleri diğer firmalardan daha hizmet verebileceğimizi eminiz yükselmekte olan binalar şantiyeler taşımacılık alanında iş makinelerini ihtiyaç duymaktadır Canbey vinç olarak makine parkurumuz da kancalı vinç sepetli vinç makaslı platform ve kiralık forklift bulunmaktadır ihtiyacınız olan sepetli vinçler de 20 metre kaldırma yüksekliğinden 75 metre teleskopik sepetli platformlar mevcuttur kancalı vinçlerde bu durum 5 ton kaldırma kapasitesinde 80 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip vinçlerimiz de vardır.

Sepetli vinçler de bina yüksekliği vincin kurulacağı alandan bina arasındaki mesafe hesaplanarak gerekli ölçüler alındıktan sonra uygun metrajda ki aracımız tarafınıza yönlendirilmektedir yaptıracağınız işiniz için keşif firmamıza aittir ve sizden bu konu ile ilgili olarak ücret istememektedir İkitelli bölgesinde kapalı olan kaldırma büyük personel yükseltme makinelerimizden makaslı platformlarımız ile hizmet vermekteyiz. 8 metreden başlayan platformumuz 18 metreye kadar yükselen makaslı platformlarımız bulunmaktadır.

İkitelli kiralık sepetli vinç

İkitelli bölgesi de herkesin iş makinesi kiralama ya ihtiyaç duyduğu Hatta iş makinesi kiralamanın zorunlu hale geldiği bir bölgedir İkitelli kiralık vinç hizmeti verdiğimiz başlıca bölgeler arasında olup bu bölgemizde de en hızlı şekilde sepetli vinç kiralama hizmeti vermekteyiz yüksek binaların dış cepheleri ile ilgili Yapacağınız bütün işlemlerde Canbey vinç kiralama olarak kiralık sepetli vinçlerimiz ile hem güvenli Hem de hızlı bir şekilde işlerinizi bitirmenizi sağlayacaktır.

Canbey vinç firması olarak hizmetlerimize sizlere sunarken güvenlik önlemlerini ve uygun çalışma koşullarını en ön planda tutmaktayız İkitelli bölgesine yaptıracağınız sepetli vinç kiralama işlemlerinizde çalışma koşullarımızı gören siz değerli müşterilerimizin bizlere vermiş olduğu destekler firmamızın çalışmalarını daha da ileriye taşınmasına ve size daha iyi hizmet vermemiz de sağlamaktadır.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Farklı boyutlarda yer alan ya da yapılara ulaşmak ve oralarda çeşitli işleri sorunsuz şekilde yapabilmek için bazı cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. İnsan boyunun ulaşamayacağı ya da ağır yükleri tek başlarına kaldıramayacağı yüksek bölgeler için imdada vinç makineler yetişmektedir. 45 metre, 60 metre ya da 37 metre gibi çeşitli yüksekliklere sahip olan vinç araçlarımız, düzenli bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Buna göre kullanım sırasında meydana gelebilecek olan arıza ya da hasar durumlarının da en aza indirilmesini sağlamakta olan firmamız, İkitelli kiralık vinç ihtiyacı olan kişiler için kaliteli çözümler sunmaktadır.

Günümüzde yaygın olarak görülen ve en fazla inşaat sahalarında sıkça kullanılmakta olan vinçler, özel halat yardımları ile birlikte tonlarca ağırlıktaki malzeme ve eşyaların kaldırılmasını ya da taşınabilmesini sağlamaktadır. Pek çok farklı marka ve firma tarafınca, metal ve demir malzemeler kullanılarak imal edilmekte olan makineler, özel sistemler ile birlikte kontrol edilebilmektedir. Bu tür makineli araçların kullanılabilmesi için, insanların özel eğitimlerden geçmesi gerekmektedir. Bahsedilen durumlar nedeni ile kullanmayı bilmeyen müşterilerimiz için İkitelli kiralık vinç hizmetlerimizde, alanında uzman ve deneyimli vinç operatörlerimize de yer vermekteyiz. Yüzlerce araçlarımız sayesinde, aynı firma ya da şirketlere çok sayıda vinç kiralayabilen firmamız, 2002 yılından beri İkitelli kiralık vinç hizmetlerine sorunsuz olarak devam etmektedir.

İkitelli Kiralık Vinç Çeşitleri Hangi Ağırlıkları Kaldırabilir?

Tır ya da kamyonet gibi araçların üzerine yerleştirilen sistemler sayesinde ortaya çıkan vinç makine araçları, son yılların vazgeçilmez seçenekleri arasında yer almaktadır. Akla gelebilecek olan çeşitli malzeme ve ürünlerin taşınabilecek olduğu vinç makineleri, farklı ağırlık yüklerini taşıma özelliklerine sahiptir. Ancak günümüzde en fazla tercih edilen modeller ise 20 tonluk vinç araçlarımızdır. Bunun nedeni ise dar alanda rahat kullanım ve de konteyner ya da prefabrik tarzı yapıların kolay şekilde kaldırılabilmesi şeklinde görülmektedir. Oldukça sağlam ve dayanıklı halat malzemeleri sayesinde, sorunsuz ve hatasız taşınma ya da kaldırma işlemlerine yer veren makinelerimiz için firmamız tarafından kiralama ayrıcalıkları sunulmaktadır. Her türlü hava şartlarında ve bölgelerde kolay şekilde kullanılabilen araçlar için gerçekleştirmiş olduğumuz ikitelli kiralık vinç hizmetleri, uzun yıllara dayalı tecrübeler sayesinde kaliteli çözümler ile sonlandırılmaktadır.

Kiralanan Vinçler Nasıl Kullanılıyor?

Sürekli olarak mal indirilen ve mal yüklenen gemi şantiyelerinde, inşaat alanlarında ve de sanayi bölgelerinde sıkça tercih edilebilen ve vazgeçilmez makineler arasında yer alan vinçler, işinin ehli ve gerekli eğitimleri almış olan kişiler tarafınca kullanılmalıdır. Bunun için ülkemizin resmi makamları da bazı şartlar getirmiş ve kişileri gerekli eğitimlere tabi tutarak, bu makinelerin kullanımına izin vermiştir. Uzun ya da kısa süreli olarak sunduğumuz İkitelli vinç kiralama hizmetlerinde, işinde uzman vinç operatörlerimiz hazır beklemektedir.

Makinelerin kullanılması gereken alanlar için özel olarak ulaşım sağlayan operatörlerimiz, aynı zamanda kiralama süresi boyunca da özel bilgileri sayesinde ilgili kişilere yardımcı olabilmektedir. Araçların boyutlarına, ağırlığına ve de kaldırabilecek yük kapasitelerine göre farklılık gösteren İkitelli vinç kiralama fiyatlarımız, aynı zamanda kiralanacak olan sürelere göre de değişkenlik göstermektedir.

İkitelli Vinç Kiralama Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Müşteri memnuniyetine özen gösteren ve işini ciddiye alan kadromuz sayesinde İstanbul’un pek çok farklı bölgelerinde sağlamış olduğumuz hizmetler için İkitelli vinç kiralama ayrıcalıklarını da sağlamaktayız. Daha öncede belirtilen bilgilerde olduğu gibi değişkenli gösteren kiralama fiyatları için en doğru bilgilere, internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra toplu ya da uzun kiralama işlemleri için ilgili telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve müşteri hattımız sayesinde gerekli içerikleri elde edebilirsiniz.

İkitelli İstanbul Kiralık vinç

Vinç denildiği zaman ilk akla gelen özellik, ağırlık kaldırma özelliğidir. Kaza yapmış otomobiller, büyük inşaat blokları, köprüler için taşınması gereken büyük beton bloklar, hurdacılık sektöründe kullanılan özel vinçler ve sepetli özelliği ile bilinen vinçler, uzmanlık sınırlarımız içerisinde yer almaktadır. Küçük ve etkili İkitelli kiralık vinç çözüm yöntemlerini sizler için gerçekleştiren şirketimizle, bu konuda istediğiniz çözümleri, pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tonaj özelliklerine göre sınıflandırılan İkitelli kiralık vinç araçlarında, yanlış araçların seçilmesi, ciddi problemleri meydana getirebilir. Bu nedenle vinç seçimi işlemlerinde doğru seçim için, bu işin uzmanı elemanlarımıza danışabilirsiniz

İkitelli Kiralık Vinç Hizmeti Sektöründe Pratiklik

Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de pratiklik, çabukluk ve kaliteli çözüm yöntemleri tercih ediliyor. İşin ehli ustalar, hızlı ve etkili programlar ve uygun fiyat avantajları, hepsi bir arada düşünülmektedir. Şirket olarak bütün bu önemli noktaları sizler için bir araya getirerek, en etkili İkitelli vinç kiralama hizmetini gerçekleştiriyoruz. Teknik özelliklere sahip olan bu araçların, bakımı, onarımı ve kullanımı özel yöntemlerle gerçekleşiyor. Ayrıca bu araçları ağır vasıta kullanım belgesi olanlar kullanabilir. İşin ehli olan kullanıcılarla, sorunsuz bir kullanım gerçekleştiriyoruz.

Büyük vinç kazalarının en önemli sebebi kuşkusuz, küçük tonajlı vinçlerle, çok ağır yüklerin taşınmasıdır. Yanlış zincir kullanma, hatalı bağlama ve yanlış kaldırma teknikleri, kazaların diğer sebepleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ağır yükler, vinci ön tarafa çekmektedir. Bu durumda, özellikle büyük vinçlerde, ölümlü kazalara neden olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için, her sektöre özel uygun tonajlı vinçlerin tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

İkitelli Vinç Kiralamanın Avantajları

Kullanım özellikleri bakımından üst sınıf özelliklerine sahip bu araçların kullanımı, ekonominin hızlanmasında önemli rol oynamaktadır. Bakım işlemleri, eleman maaşı ve diğer masrafları, İkitelli vinç hizmetinin çok pahalı olmasına neden olmuştur. Bu pahalı İkitelli kiralık vinç hizmetini pratik bir şekilde sizlere sunan firmamız, kiralama olanaklarıyla birinci sınıf çözüm üretmeye devam etmektedir.

Teknik gelişmelerle yenilenmeye devam eden bu sektörde, yeni araç alımı, konusunda uzman eleman tercihi ve pratik hizmet çözümleri, İkitelli kiralık vinç hizmetleri kategorisindeki etkili hizmet anlayışımız göstermektedir. Pratik İkitelli kiralık vinç çözümlemelerini sorunsuz bir şekilde sunmaya devam eden konunun uzmanı ekiplerimizi, 7/24 arayabilirsiniz. İkitelli kiralık vinç sektöründeki uygun fiyat avantajlarımızla, kaliteli çözüm yöntemlerimizle tanışın. Firma olarak garantili hizmet anlayışımızı, güvenli yöntemlerle birleştirmeye devam ediyoruz. İkitelli kiralık vinç hizmetleriyle çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, istediğiniz hizmeti kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bakım işlemleri, parça temini ve eleman kategorisinde, güncel çözümlemelerle birlikte, kaliteli hizmet anlayışımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Vazgeçilmez, mecburi ve önemli kategorisindeki İkitelli kiralık vinç hizmetleri, kiralama teknikleriyle adresinize gönderilmektedir. Hızlı, etkili ve sorunsuz çözüm yöntemlerini sizler için geliştirmeye devam ediyoruz. Zamanımız çok hızlı ve hızlı çözümlerle ekonomi ilerliyor. Vinçlerle ilgili işlemlerde de hızlı çözümler isteniyor.

Araçların güvenli kullanımının yanı sıra, seri bir şekilde kullanımı da önemli bir konudur. Sepetli vinçlerin ve diğer vinçlerin, birinci aşamada ilk işlemi, vincin sağlam bir şekilde yerleştirilmesidir. Bu konunun ihmali, vinç devrilmelerine neden olur. Sağlıklı bir vinç hizmeti için gerekli bütün tedbirler alınmaktadır.

İkitelli Vinç

Vinç kiralama sektörü Türkiye’de son yıllarda yaygın olarak tercih edilen sektörlerden biridir. İnşaat firmalarının yanı sıra farklı sektörlerdeki çok sayıdaki işletme ve büyük gemi firmaları tarafından talep gören vinç kiralama firmaları kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama hizmetinden faydalanan çok sayıda firma İstanbul da hizmet vermekte olan ikitelli vinç firmasından yardım almakta. İkitelli de hizmet veren firma iletişim ağı üzerinden yetkin teknik kadrosu ile hizmet veriyor. Firmanın politikaları arasında ekip çalışması ile planlı bir çalışma sergilemek yer alıyor. İkitelli vinç kadrosu ile ekip çalışmasını planlı bir şekilde sürdürmeyi başarıyor. Öncelikle vinç kiralama talebinde bulunan firmanın ihtiyacını belirleyerek en doğru hizmeti sunmak için önceden bir planlama yaparak hizmeti sunmakta. İkitelli vinç firması ayrıca teknik olarak yeterli donanıma sahip olduğu için hizmeti kısa sürede ihtiyaç sahibine ulaştırabiliyor. Bu nedenle de çok sayıda firma tarafından tercih edilmekte.

İkitelli Vinç Firması Hangi Hizmetleri Veriyor?

           İkitelli vinç firması vinç kiralama hizmeti vermekte olup İstanbul içinde İkitelli de vinç kiralama sektöründe önemli bir yere sahiptir. Vinç kiralama hizmeti talep eden firmalar ikitelli vinç firmasının iletişim telefonlarını arayarak hizmet talebinde bulunmaktadır. Talep edilen hizmet firma tarafından nereye ve hangi yüksekliğe malzeme taşınacağı bilgisi alındıktan sonra yapılacak işin planlaması işletme içindeki personeller tarafından tasarlanmaktadır. Tasarlanan hizmet için kullanılacak vinçin seçimi bu aşamadan sonra yapılarak istenilen gün ve saatte hizmetin uygun olup olmadığı bilgisine ulaşılır. İkitelli vinç firması ekibi ile birlikte hizmetin sunulacağı mekana giderek vinç ile yapılması planlanan işin başında bizzat durarak işin sonuna kadar doğru bir hizmet verilmesini sağlamaktadır. Bu sayede işin başından sonuna kadar güvenli bir şekilde devam etmesini de sağlamaktadır. Ayrıca firma hizmet talep eden firmanın talep ettiği gün ve saatte gecikme göstermeden hizmet verilmesini sağlar. Çok sayıda vinç ile hizmet veren firma talep edilen vincin herhangi bir arızaya maruz kalması durumunda da diğer vinçleri ile hizmeti aksatmadan sunabilmektedir.

İkitelli Vinç Neden Tercih Ediliyor?

           İkitelli vinç çok sayıda firmaya aynı anda hizmet verebildiği için birçok firma tarafından tercih ediliyor. Ayrıca ikitelli vinç bünyesinde yer alan araçlarla dar ve kapalı alanda bulunan çok sayıda mekana hizmeti götürebilmekte. Özellikle İstanbul için dar ve yokuşlu bölgelerde yapılan inşaatlarda sıkça tercih edilen ikitelli vinç bu alanlara hizmeti taşıyabildiği için de tercih ediliyor. Firmanın hizmeti hızlı ve kaliteli şekilde sunması da firmalar tarafından tercih edilmesine neden oluyor. Ayrıca firma güvenlik önlemleri konusunu da maksimum derecede tuttuğu için hizmet talebinde bulunan firmalara güven veriyor.

Firmalar güven duydukları için de ikitelli vinç firmasını tercih ediyor. Firma aynı zamanda kapsamlı bir teknik kadroya sahip. Teknik kadro hizmet sunacağı mekana giderken gerek duyacağı tüm ekipmanları beraberinde götürüyor. Bu nedenle de mekanda herhangi bir aksaklık çıktığında anında müdahale şansı yakalıyor. Bu durumda hizmetin daha hızlı bir şekilde sunulmasını sağlıyor. Hizmet talep eden firmalar bu nedenle de ikitelli vinç firmasını tercih ediyor. Ayrıca firma hizmet sunmadan önce hizmet talep eden firmanın talebini net olarak alarak hizmetin kaliteli bir şekilde sunulmasını hedefliyor.

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli kiralık vinç tedbirleri ile güvenli hale gelen bu hizmet, firmamızın profesyonel çözüm yöntemleriyle başarılı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Vinç kiralama sorunları konusunda tecrübeli olan firmamız, çıkabilecek problemlerin çözümünde, etkili yöntemleri tercih etmektedir. Büyük beton kütleler, ağır iş makineleri, kaza yapmış araçlar ve sanayide ağır iş makineleri, ikitelli kiralık vinç hizmeti olmadan tam anlamıyla kullanılamaz. Vinçler, taşınması zor olan bütün nesnelerin, güvenli taşınmasını sağlayan önemli araçlardır.

Vinç Kullanımı

Firma olarak, bu önemli araçların kullanımında tedbirli davranan, işinin ehli ve ehliyetli personelleri tercih etmekteyiz. Can ve mal güvenliği, araçların bakımı, elemanların eğitimi ve maaşı gibi birçok konuda kaliteli çözümleri meydana getiriyoruz. İş güvenliği konusu sektörümüzde önemlidir. Önemli olan bu konunun başarılı bir şekilde çözüme kavuşturulmasıdır. Taşıma esnasında taşınan yükün altında durmamak, zincir bağlama konusunda doğru tercihleri yapmak, yükü kaldırma ve indirme kurallarına uymak, can güvenliğinin korunmasında oldukça önemli hususlardır.

İkitelli vinç kiralama tercihlerinizde başarılı tercihlerin yapılması, oldukça önemli bir konudur. Pratik özellikleriyle ikitelli kiralık vinç kiralama, satın alma işlemlerine gerek bırakmamaktadır. İktisadi açıdan düşünüldüğünde, pahalı ve masraflı olan vinç satın alma işlemleri, kiralama işlemlerine göre fazla tercih edilmemektedir. İkitelli kiralık vinç kurulumu, kullanımı, bakımı, ehliyetli işçilerin maaşı gibi birçok konunun titizlikle incelendiği bu sektörde, işinin ehli firmalar tercih edilmelidir. Bu konuda uzman elemanlarla çalışan firmamız, bütün bu saydığımız önemli konular hakkında, istediğiniz başarıyı kolaylıkla sağlamaktadır. İkitelli kiralık vinç çalışmalarının en önemli konularından biri, doğru tercihtir.

İkitelli Kiralık Vinç Hizmetlerinin Ekonomiye Katkısı

Ekonomi ve ticaret dünyasında, her kuruluşun kendine göre özellikleri vardır. Her sektörün kendine göre özellikleri vardır. Kiralık vinç İkitelli tercihi yapacağınız zaman, sektörünüze uygun ve kullanacağınız işe uygun tercihi yapabiliriz. Camlı binaların temizliği, bina dış kısımlarındaki klima motorlarının montajı, çatılarda ve bina dış bölümlerinde tabela asma işlemleri, branda asma işlemleri, sepetli vinçlerin kullanım alanlarıdır. Bütün kurtarma işlemlerinde, İkitelli kiralık vinç tercihlerinde istediğiniz çözümü çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Güvenli kullanım seçenekleri, bu kategoride önemlidir. İş güvenliği ile ilgili resmi prosedür hakkında gerekli işlemleri takip ediyoruz.

Aradığınız Özellikler Bir Arada

Bir vinç hizmetinden beklediğiniz bütün özellikleri bir araya getiren ve bu özellikleri seri bir şekilde size sunan firmamız, hızlı, güvenilir, garantili ve uygun fiyata ikitelli kiralık vinç hizmeti vermektedir. İşlevsellik konularında başarılı çözümlerle hareket eden konunun uzmanı ekiplerimiz, fonksiyonellik bakımından bir birinden farklı vinçlerle çözüm üretmektedir. İnşaatçıların işini çok kolaylaştıran büyük vinçlerin özelliği, tonlarca ağırlıktaki büyük beton sütunları kolaylıkla taşımasıdır. Vinçle ilgili işinizde çözüm arıyorsanız, bizi arayın, sizin için pratik çözüm oluşturalım. Araç bakımı, araçların parça temini, sigortalarının ödenmesi, düzenli sanayi bakımının yapılması gibi birçok önemli konu firmamıza aittir.

Kiralık Vinç İkitelli

İkitelli kiralık vinç hizmeti vermekte olan firmamız sizlerin ihtiyacı olan tonaj ve belirtilen yükseklikteki vinç ihtiyaçlarınızı büyük bir özen ile karşılamaktadır. İkitelli bölgesi bilindiği üzere organize sanayi bölgelerini bünyesinde bulunduran aynı zamanda kentsel dönüşümün yaygın şekilde bulunduğu bir bölgedir. Bu nedele sepetli vinç kiralama hizmetlerine önemli ölçüde ihtiyaç duyulmaktadır.

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli bölgesinde yapılacak olan çalışmalar için özellikle ikitelli kiralık vinçler en çok ihtiyaç duyulan iş makinelerimizdendir. Belirttiğimiz gibi kentsel dönüşüm bölgesinde bulunduğu için İkitelli ilçesinde yüksek katlı binalar, plazaların ve şantiyelerin olması nedeniyle iş makinelerine ihtiyaçları artmıştır. İkitelli sepetli vinç kiralama hizmeti vermekte olan firmamız personel yükseltici vinçler ile ilgili olarak 5 tondan 300 tona kadar vinç kiralama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir şekilde vermeyi ilke edinmiştir.

Canbey Vinç Kiralama bünyesinde bulunan bütün iş makinelerimizin  (sepetli vinç – forklift – makaslı platform – tonajlı vinç) bütün bakımları ve periyodik muayeneleri uzman ekipler tarafından yapılıyor ve alanında uzmanlaşmış operatörlerimiz tarafından iş güvenliği konusunda da Canbey Vinç tercih edilen ilk firmadır.

İkitelli Vinç Kiralama Fiyatları

“Müşteri memnuniyeti” ilkesini esas alarak belirlenmiş olan firmamız taşımacılık alanında seri hareket edebilen şantiye ve inşaat alanlarının yanı sıra diğer alanlarda da kullanılması mümkün olan kiralık vinçlerimizi sizlere uygun fiyatlar ile tarafınıza sunacağımızı bilmenizi isteriz.

İkitelli bölgesinde yaptıracağınız vinç kiralama ve İkitelli kiralık vinç hizmetlerimizin size sağlayacağı avantajları dikkate alırsak şu şekilde sıralayabiliriz :

  • İşçi performansını %100’e kadar arttırma,
  • Tek seferde 5 tondan – 300 tona kadar kaldırma gücünün olması,
  • Seri hareket edebilme özelliği vb.

İkitelli Kiralık Vinç

Şantiye bölgesi olaraktan oldukça ilerlemekte olan İkitelli semtimiz şantiye sahasına uygun makine parkuruyla her koşulda Canbey Sepetli Vinç Kiralama ve Canbey Vinç Kiralama olarak sizlere yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet vermekteyiz.

Kiralık Vinçler hangi işlerde kullanılır ?

  • makine taşımacılığı,
  • makine montajı,
  • Çelik konstrüksiyon montajı,
  • Araç kurtarma ve taşıma

Bu tür işlerinizi gerçekleştirmek için kancalı vinçlerimizi kullanabilirsiniz. 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 tonluk kancalı vince, 80 tonluk mobil vinçten – 350 tonluk teleskobik chip bomlu vinç ihtiyaçlarınızı da Canbey Vinç Kiralama firmamızdan sorunsuz ve güvenli bir şekilde karşılaşabilirsiniz.

İkitelli kiralık vinçler kullanım amacı olarak insanların iş hayatında ihtiyaç duyabilecekleri saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak sizlerin belirlediği çizelgeye göre kiralanabileceği için kurumunuza da zaman tasarrufu ve iş güveni vererek işlerinizi en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

Vinçler, genelde insanların ulaşamadıkları yüksekliklere erişmek için kullanılır. İş makinesi kullanılmadan yapılan işlerde kazalar meydana gelebilir. İnsanların hayatları tehlikeye girebilir. Bu nedenle işlerinizi kolay şekilde yapabilmeniz ve işçi performansınızı artırmanız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ofisimiz İkitelli bölgesine yakındır. Bu nedenle vinç kiralama ve sepetli vinç kiralama işlemlerinizde İkitelli bölgesinin her yerine belirttiğiniz saatte iş makinemiz ve tarafınıza gönderdiğimiz operatör arkadaşımız ile dakikalar içerisinde zaman sorunu yaşamadan istediğiniz bölgede olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizlerde İkitelli bölgesinde vinç kiralama hizmeti ve sepetli vinç kiralama hizmeti almak istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz. Almak istediğiniz hizmetleriniz ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Canbey Vinç Kiralama firması olarak bizlere istediğiniz gün ve istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

CANBEY VİNÇ FORKLİFT

Kiralık Vinç İkitelli

Kiralık vinç İkitelli ve sepetli vinç kiralama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bize telefon açabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmet ile ilgili müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Canbey vinç kiralama olarak bizden alacağınız hizmetlerimizde çalışma deneyimine sahip bir firma olduğumuz için makine taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, katlara malzeme yükleme, dış cephe montaj işçiliği ve benzeri gibi bütün çalışmalarınızı bizimle sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İkitelli Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları

İkitelli Bölgesi eski yapılanmaların da bulunduğu bir bölge olduğu için Canbey vinç kiralama olarak hizmet verdiğimiz önemli bölgelerimizden birisidir. İkitelli bölgesinde konutlar ve yaşam alanları mevcut olduğundan bu bölgede sepetli vinç hizmetlerini önemli derecede ihtiyaç duyulmaktadır.

Canbey vinç kiralama firmamız İkitelli bölgesinde alacağınız hizmetleriniz için size uygun fiyatları sunmaktadır. Sepetli vinç kiralama hizmetleri konusunda İkitelli bölgesi tercih edilen ilk firmayız. Sepetli vinçlerimiz 20 metre yükseklikten 75 metreye kadar erişebilecek bütün çalışmalarımızı yapabilme kapasitesine sahiptir. Bu yüzden pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca vinçlerimiz 5 tondan 80 tona kadar ağırlık kaldırma haznesine sahiptir. Firmamız, işlerinizi sorunsuz şekilde bitirebildiği için tercih edilenler arasında ilk sırada yerini almaktadır. Vinçlerimiz 360° dönebilme kabiliyetine sahiptir. Canbey vinç her alanda yüzde yüze kadar istediğiniz performansı sizlere sağlamaktadır. Bununla birlikte Canbey İkitelli vinç kiralama olarak bizden alacağınız vinç kiralama hizmetinizde araçlarımız az yakıt yaptığı için ve az bakım istediği için kitleler tarafından da öncelikli tercih olarak seçilmektedir. İkitelli bölgesi olarak siz de sepetli vinç kiralama ve İkitelli kiralık vinç hizmetleriniz için bizimle irtibata geçebilir ve kiralama seçeneklerimiz den yararlanabilirsiniz.

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli sepetli vinç kiralama bedelleri günlük, haftalık, aylık ve sizin belirlemiş olduğumuz çizelgeler aralığında sağlanan hizmetler olarak gün yüzüne çıkmaktadır. Firmamız devamlı çalışmaktadır. Sizlere en kullanışlı hizmet türlerini sunmak için ve sizlere kullanım alanları yaratmak için bizlerle irtibata geçebileceğini bilmenizi isteriz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere kiralamak istediğiniz tutarı tarafınıza sunacaktır. Sonrasında hizmetinizi tarafınıza yönlendirecektir. Böylelikle alanında profesyonel bir operatörle birlikte verimli iş makinesi hizmetlerimizden faydalanacaksınız.

İkitelli Vinç Kiralama

Kiralık vinç İkitelli bölgesinde uzman ekibimiz tarafından sizlere kaliteli bir hizmet olarak veriliyor. İkitelli bölgesi konutların çoğunlukta olduğu bir bölgemizdir. Canbey vinç olarak makine parkurumuz da bulunan araçlarımız çalışmaları güç olanlar için oldukça başarılı bir iş çıkarma potansiyeline sahiptir.

İkitelli bölgesinde 45 tonluk kiralık vinç

Canbey vinç kiralama firması olarak vinç kiralama hizmetlerimiz de ihtiyacınız olan vinci yükünüzün ebatlarını ağırlığını kaldırılması gereken yerin ebatlarını şirket yetkili bize bildirdiğiniz de sizin için en uygun olacak teklif ile vincimizi size yönlendireceğiz. Örnek olarak; 4. kata 35 ton ağırlığında bir makine koymak istediğiniz zaman makinenin kurulacağı binanın yakınlarına aracımızın öncelikle kurulup kurulamayacağı kontrol edilir. Daha sonra dördüncü kata makinemizi yerleştirebilmemiz için gerekli ölçülerin alınması gerekir. Bütün işlemler hal edildikten sonra gerekli yol uzunluğunda ve tonaj da araçlarımız çalışmaya başlayabilir. Tonajlı vinçlerimizin sorunsuz şekilde çalışabilmesi için zeminin sert olması gerekmektedir. Çünkü vincin ayaklarının yere sabitlenmesi gerekmektedir. Bunun için vinç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce bu tür noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Firmamızın uzman ekibi ve zengin filosu üzerinden başta İkitelli sepetli vinç kiralama, kiralık vinç İkitelli, ikitelli forklift kiralama çalışmalarınızı sizlere sunmayı ihmal etmemekteyiz. İkitelli bölgesi olarak sizde firmamızdan bu tür hizmetleri almak ve tarafınıza sunduğumuz eşsiz avantajlarımızdan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve almak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA