0 Comments

Vinç kiralama sektörü Türkiye’de son yıllarda yaygın olarak tercih edilen sektörlerden biridir. İnşaat firmalarının yanı sıra farklı sektörlerdeki çok sayıdaki işletme ve büyük gemi firmaları tarafından talep gören vinç kiralama firmaları kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama hizmetinden faydalanan çok sayıda firma İstanbul da hizmet vermekte olan ikitelli vinç firmasından yardım almakta. İkitelli de hizmet veren firma iletişim ağı üzerinden yetkin teknik kadrosu ile hizmet veriyor. Firmanın politikaları arasında ekip çalışması ile planlı bir çalışma sergilemek yer alıyor. İkitelli vinç kadrosu ile ekip çalışmasını planlı bir şekilde sürdürmeyi başarıyor. Öncelikle vinç kiralama talebinde bulunan firmanın ihtiyacını belirleyerek en doğru hizmeti sunmak için önceden bir planlama yaparak hizmeti sunmakta. İkitelli vinç firması ayrıca teknik olarak yeterli donanıma sahip olduğu için hizmeti kısa sürede ihtiyaç sahibine ulaştırabiliyor. Bu nedenle de çok sayıda firma tarafından tercih edilmekte.

İkitelli Vinç Firması Hangi Hizmetleri Veriyor?

           İkitelli vinç firması vinç kiralama hizmeti vermekte olup İstanbul içinde İkitelli de vinç kiralama sektöründe önemli bir yere sahiptir. Vinç kiralama hizmeti talep eden firmalar ikitelli vinç firmasının iletişim telefonlarını arayarak hizmet talebinde bulunmaktadır. Talep edilen hizmet firma tarafından nereye ve hangi yüksekliğe malzeme taşınacağı bilgisi alındıktan sonra yapılacak işin planlaması işletme içindeki personeller tarafından tasarlanmaktadır. Tasarlanan hizmet için kullanılacak vinçin seçimi bu aşamadan sonra yapılarak istenilen gün ve saatte hizmetin uygun olup olmadığı bilgisine ulaşılır. İkitelli vinç firması ekibi ile birlikte hizmetin sunulacağı mekana giderek vinç ile yapılması planlanan işin başında bizzat durarak işin sonuna kadar doğru bir hizmet verilmesini sağlamaktadır. Bu sayede işin başından sonuna kadar güvenli bir şekilde devam etmesini de sağlamaktadır. Ayrıca firma hizmet talep eden firmanın talep ettiği gün ve saatte gecikme göstermeden hizmet verilmesini sağlar. Çok sayıda vinç ile hizmet veren firma talep edilen vincin herhangi bir arızaya maruz kalması durumunda da diğer vinçleri ile hizmeti aksatmadan sunabilmektedir.

İkitelli Vinç Neden Tercih Ediliyor?

           İkitelli vinç çok sayıda firmaya aynı anda hizmet verebildiği için birçok firma tarafından tercih ediliyor. Ayrıca ikitelli vinç bünyesinde yer alan araçlarla dar ve kapalı alanda bulunan çok sayıda mekana hizmeti götürebilmekte. Özellikle İstanbul için dar ve yokuşlu bölgelerde yapılan inşaatlarda sıkça tercih edilen ikitelli vinç bu alanlara hizmeti taşıyabildiği için de tercih ediliyor. Firmanın hizmeti hızlı ve kaliteli şekilde sunması da firmalar tarafından tercih edilmesine neden oluyor. Ayrıca firma güvenlik önlemleri konusunu da maksimum derecede tuttuğu için hizmet talebinde bulunan firmalara güven veriyor.

Firmalar güven duydukları için de ikitelli vinç firmasını tercih ediyor. Firma aynı zamanda kapsamlı bir teknik kadroya sahip. Teknik kadro hizmet sunacağı mekana giderken gerek duyacağı tüm ekipmanları beraberinde götürüyor. Bu nedenle de mekanda herhangi bir aksaklık çıktığında anında müdahale şansı yakalıyor. Bu durumda hizmetin daha hızlı bir şekilde sunulmasını sağlıyor. Hizmet talep eden firmalar bu nedenle de ikitelli vinç firmasını tercih ediyor. Ayrıca firma hizmet sunmadan önce hizmet talep eden firmanın talebini net olarak alarak hizmetin kaliteli bir şekilde sunulmasını hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Topkapı Kiralık Vinç

Topkapı Kiralık Vinç

0 Comments

Canbey vinç kiralama firması olarak verdiğimiz vinç kiralama hizmetlerimiz de…