0 Comments

Farklı boyutlarda yer alan ya da yapılara ulaşmak ve oralarda çeşitli işleri sorunsuz şekilde yapabilmek için bazı cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. İnsan boyunun ulaşamayacağı ya da ağır yükleri tek başlarına kaldıramayacağı yüksek bölgeler için imdada vinç makineler yetişmektedir. 45 metre, 60 metre ya da 37 metre gibi çeşitli yüksekliklere sahip olan vinç araçlarımız, düzenli bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Buna göre kullanım sırasında meydana gelebilecek olan arıza ya da hasar durumlarının da en aza indirilmesini sağlamakta olan firmamız, İkitelli kiralık vinç ihtiyacı olan kişiler için kaliteli çözümler sunmaktadır.

Günümüzde yaygın olarak görülen ve en fazla inşaat sahalarında sıkça kullanılmakta olan vinçler, özel halat yardımları ile birlikte tonlarca ağırlıktaki malzeme ve eşyaların kaldırılmasını ya da taşınabilmesini sağlamaktadır. Pek çok farklı marka ve firma tarafınca, metal ve demir malzemeler kullanılarak imal edilmekte olan makineler, özel sistemler ile birlikte kontrol edilebilmektedir. Bu tür makineli araçların kullanılabilmesi için, insanların özel eğitimlerden geçmesi gerekmektedir. Bahsedilen durumlar nedeni ile kullanmayı bilmeyen müşterilerimiz için İkitelli kiralık vinç hizmetlerimizde, alanında uzman ve deneyimli vinç operatörlerimize de yer vermekteyiz. Yüzlerce araçlarımız sayesinde, aynı firma ya da şirketlere çok sayıda vinç kiralayabilen firmamız, 2002 yılından beri İkitelli kiralık vinç hizmetlerine sorunsuz olarak devam etmektedir.

İkitelli Kiralık Vinç Çeşitleri Hangi Ağırlıkları Kaldırabilir?

Tır ya da kamyonet gibi araçların üzerine yerleştirilen sistemler sayesinde ortaya çıkan vinç makine araçları, son yılların vazgeçilmez seçenekleri arasında yer almaktadır. Akla gelebilecek olan çeşitli malzeme ve ürünlerin taşınabilecek olduğu vinç makineleri, farklı ağırlık yüklerini taşıma özelliklerine sahiptir. Ancak günümüzde en fazla tercih edilen modeller ise 20 tonluk vinç araçlarımızdır. Bunun nedeni ise dar alanda rahat kullanım ve de konteyner ya da prefabrik tarzı yapıların kolay şekilde kaldırılabilmesi şeklinde görülmektedir. Oldukça sağlam ve dayanıklı halat malzemeleri sayesinde, sorunsuz ve hatasız taşınma ya da kaldırma işlemlerine yer veren makinelerimiz için firmamız tarafından kiralama ayrıcalıkları sunulmaktadır. Her türlü hava şartlarında ve bölgelerde kolay şekilde kullanılabilen araçlar için gerçekleştirmiş olduğumuz ikitelli kiralık vinç hizmetleri, uzun yıllara dayalı tecrübeler sayesinde kaliteli çözümler ile sonlandırılmaktadır.

Kiralanan Vinçler Nasıl Kullanılıyor?

Sürekli olarak mal indirilen ve mal yüklenen gemi şantiyelerinde, inşaat alanlarında ve de sanayi bölgelerinde sıkça tercih edilebilen ve vazgeçilmez makineler arasında yer alan vinçler, işinin ehli ve gerekli eğitimleri almış olan kişiler tarafınca kullanılmalıdır. Bunun için ülkemizin resmi makamları da bazı şartlar getirmiş ve kişileri gerekli eğitimlere tabi tutarak, bu makinelerin kullanımına izin vermiştir. Uzun ya da kısa süreli olarak sunduğumuz İkitelli vinç kiralama hizmetlerinde, işinde uzman vinç operatörlerimiz hazır beklemektedir.

Makinelerin kullanılması gereken alanlar için özel olarak ulaşım sağlayan operatörlerimiz, aynı zamanda kiralama süresi boyunca da özel bilgileri sayesinde ilgili kişilere yardımcı olabilmektedir. Araçların boyutlarına, ağırlığına ve de kaldırabilecek yük kapasitelerine göre farklılık gösteren İkitelli vinç kiralama fiyatlarımız, aynı zamanda kiralanacak olan sürelere göre de değişkenlik göstermektedir.

İkitelli Vinç Kiralama Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Müşteri memnuniyetine özen gösteren ve işini ciddiye alan kadromuz sayesinde İstanbul’un pek çok farklı bölgelerinde sağlamış olduğumuz hizmetler için İkitelli vinç kiralama ayrıcalıklarını da sağlamaktayız. Daha öncede belirtilen bilgilerde olduğu gibi değişkenli gösteren kiralama fiyatları için en doğru bilgilere, internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra toplu ya da uzun kiralama işlemleri için ilgili telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve müşteri hattımız sayesinde gerekli içerikleri elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Esenler Vinç Kiralama

Esenler Vinç Kiralama

0 Comments

Esenler kiralık vinç hizmetleri için talep alan firmamız Makine parkurunu sürekli…

Elektrikli Vinç

0 Comments

Elektrikli vinç, hareket enerjisini manuel harekete ettirilen şanzıman kısmından alır.…