Manlift Kiralama Fiyatları

0 Comments

Manlift Kiralama Fiyatları

Hemen hemen sanayinin geliştiği birçok şehirde sıkça kullanılan bir iş makinesi haline gelen manlift (makaslı platform), görevi dışında da artık kullanılmaya başlanmaktadır. Çalışan personelleri belli bir yüksekliğe ulaştırmak için kullanılan manliftler, boya veya çeşitli onarım işlerinde de artık çokça tercih edilmektedir. Özel sektörden kamu sektörüne kadar ihtiyaç duyulan bir iş makinesi çeşididir.

Manlift Hakkında Bilgi

Her alana hitap edebilen bu iş makinesi işlerde kolaylık sağladığından çok talep görmektedir ve makinenin fiyatı da oldukça yüksektir. Bu nedenle satın almak yerine kiralanması maliyet açısından daha avantajlı olmaktadır. Kiralık manlift alımlarında önemli olan şeylerden biri ise makinenin aranılan özellikleri kendinde barındırıyor olmasıdır. İhtiyaç olunan yükseklik 15 metre ise 10 metre yükselebilen bir manlift iş görmeyecektir. Bu nedenle manlift kiralama yapılırken kullanılacak alanın özellikleri göz önünde bulundurulup ona göre kiralama yapılması daha doğru olacaktır. Kiralık manlift alımı yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de manliftin bakımlarının düzenli olarak yapılıp yapılmadığına bakılmasıdır.

İş güvenliği her şeyden önce gelir ve bu nedenle aracın tüm özelliklerinin düzgün çalışması önemlidir. Ayrıca manlift kiralama sonrasında da dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar da bulunmaktadır. Kiralamayı yapan işveren makineyi kullanacak olan personelin yeterli bilgi, beceri ve ehliyete de sahip olmasına da dikkat etmesi gerekmektedir. Kiralık manlift kullanımında eğer platform yükseltilmiş ise hiçbir şekilde yürütülmemesi güvenlik açısından önemlilik arz etmektedir. Geniş bir çalışma alanı gerektiren bu araçlarda kullanacak olan operatörün kullanım esnasında aracın çevresinden gözünü ayırmaması gerekmektedir. Aynı zamanda kullandığı zemine de dikkat etmesi son derece önemlidir.

Güvenli manevra ve erişim için kullanılacak zeminin engelsiz ve 3 derecelik bir açının altında olmalıdır. Araç çalışır vaziyette iken operatör hiçbir şekilde platforma bir güç uygulamamalı istenilen bölgeye gelindiğinde araç sabit tutulduktan sonra platform çalıştırılmalıdır. Akülü olan platformların kesintisiz kullanım için akü sularının çalışma öncesinde kontrol edilmesi akünün şarj performansı için önemlidir. Bu şekilde olduğu sürece güvenli bir çalışma ortamı yaratılacaktır.

Manlift Kiralamanın Faydaları

Manlift kiralama, şirketin sermayesini bir iş için bağlamasına gerek kalmadan manlift sahibi olarak işlerini güvenli bir şekilde yürütmesine olanak sağlamaktadır. İşlerin büyüklüğüne göre manlift sayısını kolaylıkla arttırabilme veya azaltabilme imkanı da vermektedir. Hatta çalışılacak olan mekanın özelliklerine göre manliftin modelinde değişiklik yapabilme imkanıda sağlayabilirsiniz. Ayrıca satın alma olmadığından herhangi bir arıza durumu olduğunda makine için yedek parça veya yedek manlift bulundurma gibi bir zorunluluğunuz da olmamaktadır. Herhangi bir arıza durumunda, arızanın giderilmesinde tamiri veya bakımı için ekstra bir masraf yapmaya da gerek kalmazsınız.

Tamir veya bakımı gibi durumlarda servis ücreti ödemek zorunda da değilsiniz. Bu şekilde aniden ortaya çıkabilecek olan masraflardan da kurtulmuş olursunuz. Kiralık manlift ile işlerinizi en ucuz yoldan en güvenli bir biçimde yapabileceğiniz gibi uygun olan manlift kiralama fiyatları ile vergi avantajı sağlamak için giderlerinizi muhasebeleştirebilirsiniz. Manliftler, personeli belli bir yüksekliğe çıkartabilmek için kullanıldığından ve kendine ait bir yürüyüş mekanizmasına sahip olduğundan, extra bir çalışana gerek kalmaz, iş için sadece platformun üzerinde bir personelin bulunması yeterli olacaktır.

Manlift kiralama fiyatları sizin bütçenize maliyet bakımından daha fayda sağlamasının yanı sıra bu makaslı platformların kullanımının daha seri ve daha güvenlikli olması da iş güvenliği bakımından seyyar merdiven, iskele veya sepetli vinçlere göre daha çok tercih edilmektedir. Kiralamanın avantajlarından birisi de sigorta poliçesinin olmasıdır. Bu da öngörülemeyen maddi hasarlı kazalarda kiralayan tarafın haklarının korunmasını sağlamaktadır.

Makaslı Platform (Manlift) Kiralama

Manlift kiralama için fiyatlar günlük, haftalık, aylık hatta saatlik olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca Manlift Kiralama fiyatları da platformun özelliğine göre değişmektedir. Platform yüksekliği 6 metreden 30 metreye kadar çeşitlilik göstermektedir. Hatta bazı platformların çalışması akülü veya dizel olarak farklı yakıt tiplerine de sahiplerdir.

Firmamız günümüz ülke koşullarını da göz önünde bulundurarak bünyemizde bulunan tüm iş makinelerimizin ve birçok kişi tarafından tercih edilen Manlift kiralama fiyatları için sizlerin bütçesine de en uygun olabilecek manlift seçeneklerini sunmaktayız. Sizlere en uygun ödeme imkanlarını sağlamak için firmamızı ziyaret edebilir canbeyvinc.com‘u tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    Meta

    Sayfalar

    Önerilen Siteler