0 Comments

Özellikle inşaat sektöründe çok sayıda inşaat firmasının ihtiyaç duyduğu vinç hizmeti inşaatlar için hayati önem taşımaktadır. Çünkü inşaatlarda yüksek yerlere ulaştırılması gereken malzemelerin vinçler yardımıyla istenilen yere çıkarılması gerekir. Bu nedenle de inşaat firmaları vinç firmaları tarafından desteklenmektedir. İnşaat firmaları bu vinç firmaları sayesinde ihtiyaç duydukları anda vinç ihtiyaçlarını ileterek istedikleri alana istedikleri yüksekliğe inşaat malzemelerinin taşınmasını sağlayabilmektedirler. Vinç firmaları son model vinçlerle istenilen her mekana taşıma hizmeti verebilmekteler. Öyle ki bazı alanların oldukça dar olması ve özellikle ara sokaklardaki inşaatlarda inşaat alanına malzeme çıkarılması zor bir iş olarak inşaat firmasının karşısına çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda vinç firmaları İstanbul inşaat firmalarının imdadına yetişerek sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Vinç Nasıl Temin Ediliyor?

Müteahhitlik firmaları inşaat işlerini yürütme konusunda görev almakta olup çok sayıda inşaat firması iş yeri bünyesinde vinç bulundurmaz. Bu oldukça masraflı bir iş olup çok sayıda inşaat şirketinin tercih etmediği bir yoldur. İnşaat işlerinde genellikle piyasada bulunan vinç kiralama firmaları bu konuda inşaat firmalarına yardımcı olmaktadır. Vinç kiralama firmaları inşaat şirketleri ya da diğer firmaların iletişim telefonlarından aranması ile günün her saati randevu vererek istenilen hizmeti sunmakta. Özellikle inşaat işlerinde ağır ve yüksek yerlere taşınması mümkün olmayan çok sayıda malzeme bulunmakta olup bu malzemelerin taşınması için vinç kiralama firmaları aranmaktadır. Hal böyle olunca Türkiye’nin hemen hemen her ilinde ve ilçesinde bulunan vinç kiralama firmaları çok sayıda firma tarafından tercih ediliyor.

Vinç Kiralama Firmaları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Vinç kiralama firmaları hemen hemen her ilde ve ilçede bulunmakla beraber gerek inşaat gerekse farklı sektörlerde iş yapan çok sayıda işletmenin yüksek katlara çıkarılacak ekipman ve malzemelerin nakliyesini sağlıyor. Ayrıca büyük gemilerde de kullanılmakta olan vinç kiralama işi ekipman ve malzemelerin kısa sürede ve istenilen yüksekliğe ulaştırılmasını sağladığı için zaman tasarrufu ve iş kolaylığı sağlıyor. Canbey vinç firması da İstanbul’da hizmet veren vinç kiralama firmalarından biri. Firma bu konuda İstanbul’da yaygın hizmet ağı ile hizmet sunmakta olup kaliteli hizmet verme politikası ile iş yapmaktadır. Canbey vinç firması çok dar alanlara ve yüksek bölgelere ekipman ve malzemelerin iletilmesini sağlamakta. Bu sayede iş kolaylığı sağlayan firmayı gün içinde iletişim telefonları ile arayarak vinç kiralama hizmeti talep etmek mümkün olabilmekte.

Firma vinç kiralama hizmeti için arayan firmanın hangi yüksekliğe ve nereye malzeme taşınacağı bilgilerini alarak bunları not etmekte ve bu doğrultu da bir hizmet yöntemi belirlemektedir. Canbey vinç firması bünyesinde bulunan vinçler hizmetin sunulacağı yükseklik ve malzeme ağırlığına göre değişmekte olup firma bu bilgileri alarak kullanılacak vinç seçimini sağlamaktadır. Firma randevu ile çalışmakta olup vinç kiralama talebinde bulunan firmanın istediği saat ve bölge de taşıma işlemini gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca Canbey vinç firması yetkin bir teknik kadroya sahip olup hizmet sonrası çıkabilecek aksaklıklara karşı da önlem almaktadır. Firmanın vinç kiralama talebinde bulunan işletmeye gönderdiği vincin herhangi bir arızaya maruz kalması durumunda da Canbey vinç firması teknik ekibi ile kısa süre içerisinde erişim sağlayarak arızanın giderilmesi konusunda da hizmet sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Güngören Vinç Kiralama

Güngören Vinç Kiralama

0 Comments

CanBey Güngören vinç kiralama firması tarafından inşası yapılan Genç Osman Köprüsü o…

Bayrampaşa Kiralık Vinç

Bayrampaşa Vinç Kiralama

0 Comments

Canbey vinç firmamız Bayrampaşa bölgesinde Bayrampaşa kiralık vinç hizmetleri de…

Kiralık Paletli Vinç

Kiralık Paletli Vinç

0 Comments

Ağır yüklerin kaldırılması, yüz yıllar boyu hayvan gücü ile gerçekleştirilmektedir.…