0 Comments

Canbey kiralık vinç değişen araç filosu ve de politikası ve güven anlayışı ile sizlere tüm İstanbul’un her bölgesinde 40 metre kiralık vinç hizmeti vermektedir. Canbey vinç kiralama hizmetimiz Mahmutbey bölgesinde 2002 yılından bugüne kurucusu ve yöneticisi Oktay Can tarafından İstanbul’un tüm ilçelerini her türlü taşıma yükleme ve boşaltma konusunda hizmet vermektedir. Firmamız saatlik haftalık aylık olmak üzere vinç kiralama sektöründe öncü firmaların başında yer almaktadır. Bizimle çalışmak, fiyat almak veya vinç kiralama hizmetleri hakkında her türlü bilgi almak istediğinizde müşteri temsilcilerimiz ile telefon veya mail yoluyla 7 gün 24 saat boyunca iletişim kurup işiniz ile ilgili olarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 40 metre vinç kiralama hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin en zor işlerini kolaylaştırır insan gücü ile taşınması zor olan her türlü yükü kolayca taşıyabilmekteyiz.

40 metre kiralık vinç hizmetimizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturan firmamız sizlerin kaliteli ürünleri ulaşabilmeniz için iş makineleri bizi sizlere en iyi şekilde ulaştırmak için gerekli bütün çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda ciddi çalışmalar yapan firmamız alanında başarılı operatör arkadaşlarımız ile çalışmalarını en iyi şekilde yapıp sizlere teslim etmektedir. Müşteri temsilcilerimiz 24 saat boyunca sizlere alacağınız hizmetleriniz ile ilgili olarak detaylı bilgileri vermektedir.

40 Metre Vinç Kiralama Hizmeti

Sizlerde vinç kiralama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bize telefon açabilir ve almak istediğiniz hizmetiniz ile ilgili müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 40 metre kiralık vinç hizmeti kendi alanında tek hamlede 5 tondan 80 tona kadar kaldırma gücüne sahip olan iş makinelerimizdendir. Sadece İnşaat ve şantiye alanında değil aynı zamanda taşımacılık alanında da kaliteli hizmet seçeneklerini sunan  kiralık vinç hizmetini firmamız sizlere sunmaktan geri kalmamaktadır. Bizim için her zaman öncelikli olarak belirlemiş olduğumuz müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı ilkemiz ile siz değerli müşterilerimizin kaliteli hizmetlerden yararlanmanız için her zaman yanınızda olacağız.

Yapacağınız işe göre saatlik veya günlük olarak kiralama yapabilirsiniz. Uzun zaman gerektiren işleriniz içinde haftalık, aylık veya yıllık olarak da kiralama yapabilirsiniz. Lojistik anlamında yapılan çalışmalar ve vinçlerin nerelerde kullanılacağını ve ne ağırlıkta hangi tonajda olacağına karar vermek yine sizin kendinizi aittir. Bilindiği üzere vinçler insan gücünün yeterli olmadığı büyük ve ağır yüklerin malzemelerin kaldırılmasında kullanılan iş makineleridir. Vinçler yüklerin vinç ucuna bağlanılarak bir yerden başka bir yere aktarılmasını sağlar.

40 Metre Kiralık Vinç Hizmeti

Diğer firmalar tarafından da önemli ölçüde dikkate alınan web sitemiz İstanbul vinç kiralama hizmetlerini de uygun fiyatlardan sağlam açısından çalışmalar sergilemektedir. Canbey vinç kiralama olarak inşaat firmalarımızda bizimle çalışmaktadır. Vinçlerimiz inşaat alanında Üstün Performans gösterdiği ve çalışanları yormadan performanslarını düşürmeden ihtiyacınızı giderebilecek kapasitedeki araçlarımızı kullanmaktadırlar. Siz de 40 metre kiralık vinç hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızda daima müşteri odaklı çalışmaları ile sizlere ön planda tuttuğumuz için kiralık vinçlerimiz haricinde forklift kamyon gibi diğer iş makineleri türlerini de sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin mutlu etmek için filomuzu daima güçlendirmeyi ihmal etmemekteyiz. Sizlerin bu anlamda kaliteli hizmet alacakları ortamları oluşturma konusunda gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Sizlerde 40 metre vinç kiralama Çalışmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Vinç Hizmetlerimiz:

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Kiralık Kamyon Vinçler

Kiralık Kamyon Vinçler

0 Comments

Günümüz piyasasında, en karlı ve en etkili seçenekler tercih edilmektedir.…

Sepetli Vinç Kiralık

Sepetli Vinç Kiralık

0 Comments

Vinç adı verilen makineler, ağır işler için kullanılır. Bu makineler…