0 Comments

Canbey vinç firmamız 2002 yılından beri en son teknoloji ve güvenlik sertifikalı 32 metre sepetli platformları ile sepetli vinç kiralama hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Teknik Özellikleri

  • Maksimum ulaşma yüksekliği 32 metre
  • Maksimum kaldırma kapasitesi 320 kilo
  • Yanal uzanmak 19 metre
  • Sepet ölçüsü 220*80*110 cm
  • Güvenli araç profil destekleyici

Canbey vinç kiralama olarak olarak 15 yıldır 32 metre sepetli vinç kiralama çalışmalarında sürekli olarak faaliyet göstermekteyiz. Sepetli vinçler genelde İnsanların eline uzan olmayacakları bölgelerdeki işlerde kullanılır ve insanların üzerindeki yükleri alarak çalışmalarını hızlı şekilde bitirmelerini sağlar.

32 Metre Kiralık Sepetli Vinç Hizmeti

Üretici firma tarafından belirlenen periyodik dönemlerin yanı sıra günlük ve aylık bazda sepetli vinçlerin kontrol işlemleri sağlanır. Söz gelimi sepetli vinçlerin hidrolik aksamında oluşabilecek küçük bir yağ sızıntısı bile yük taşıma faaliyeti sırasında tehlikeli bir durum oluşturabilir bu gibi tehlikelerin önüne geçmek için günlük bakım ve kontrollerini bile Kesinlikle ihmal edilmemesi gerekir sepetli vinçlerin bakımları makine mühendisi önderliğinde sepetli vinç operatörünün dahil olduğu uzman teknik personeller tarafından gerçekleştirilir yapılan bakımların kayıt altına alınması ve saklanması odası arızaların takibi açısından önem arz etmektedir.

Diğer Vinç Hizmetlerimiz:

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

İncirli Vinç Kiralama

İncirli Vinç Kiralama

0 Comments

İncirli kiralık vinç ve İncirli vinç kiralama çalışmalarınız için personelimiz tarafından…

Kiralık Kamyon Vinçler

Kiralık Kamyon Vinçler

0 Comments

Günümüz piyasasında, en karlı ve en etkili seçenekler tercih edilmektedir.…