0 Comments

30 metreye erişme yüksekliğine sahip kiralık sepetli platformumuzu uygun fiyatlar ile kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. 30 metre çalışma yüksekliğine erişebilen ve 320 kilogram yük taşıma kapasitesine sahip olan kiralık sepetli vincimizi sizlere de kullanabilirsiniz. Her iki yöne dönen ve 65 derece dönebilen sepet Ve Sepetin içinden kumanda edilebilen tüm hareketleri ile en kısa sürede en yükseğe ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

  • Maksimum kaldırma kapasitesi 320 kilo
  • Maksimum ulaşma yüksekliği 30 metre
  • Maksimum Yanal Uzanma 19 metre
  • Sepet ölçüsü 200*80*110

30 Metre Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

30 metre yüksekliğe ulaşma imkanı sağlayan kiralık sepetli platformumuzun ağırlığı 7.8 Ton genişliği de yalnızca 2.15 metredir bakım onarım ve montaj işlerinde hem güvenli hem de sarsıntısız bir çalışma ortamı sağlamaktadır sepetimizin içinde 220 volt enerji bağlantısı ve basınçlı su tesisatı ile çalışmalarınızda büyük kolaylık sağlamaktadır 30 metre yüksekliğe ulaşabilen sepetli vinç ihtiyaçlarınızda firmamızdan saatlik günlük haftalık aylık ve yıllık olarak uygun fiyatlarla kiralama yapmak için firma yetkililerimiz ile irtibata geçerek Sizlerde 30 metre kiralık sepetli vinç hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurucusu ve yöneticisi Oktay CAN önderliğinde 2002 yılından itibaren gerek vinç kiralamasepetli vinç kiralama – forklift kiralama – makaslı platform kiralama hizmetlerini de vermektedir. Sizler de yukarıda saydığımız hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız şirket yetkilimiz ve operasyon sorumlulularımız ile irtibata geçerek gerekli olan bütün bilgileri verdikten sonra tarafınıza yönlendireceğimiz araçlarımız ile çalışmalarınızı yapıp sizlere en iyi şekilde teslim edeceğiz.

Diğer Vinç Hizmetlerimiz:

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

SAYGILARIMIZLA…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts

Habibler Kiralık Vinç

Habibler Kiralık Vinç

0 Comments

Habibler Kiralık Vinç hizmeti başta olarak firmamız İstanbul Avrupa yakasında…

Bayrampaşa Kiralık Vinç

Bayrampaşa Vinç Kiralama

0 Comments

Canbey vinç firmamız Bayrampaşa bölgesinde Bayrampaşa kiralık vinç hizmetleri de…