20.04
2018
Kiralık Vinçli Kamyon

Kiralık Vinçli Kamyon

Vinçli Kamyon Çeşitleri?

Yük taşımacılığı başta olmak üzere birçok alanda kullanılan vinçler çeşitli özellikleri ile hizmet sağlamaktadır. Rahat ve seri kullanımı ile tercih edilen kiralık vinçli kamyon ise vincin kamyon üzerine sabitlenmiş olan çeşididir. Ancak bu vinç de kapasitesine göre farklı özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Çeşitli sektörlerde de bu özellikleri ile etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Vinç kiralama hizmetlerinin en iyi şekilde sunulduğu firmada da kiralık vinçli kamyon çeşitlerine sıklıkla rastlanmaktadır. Bu işin kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapıldığı düşünüldüğünde müşteri ihtiyacına oldukça hızlı bir şekilde cevap vermek için çeşitli kiralık vinçlerin bulundurulması da oldukça önemlidir.

Ayrıca inşaat, yük taşımacılığı, şantiye, büyük temizlik şirketleri, oto tamircileri ve buna benzer birçok sektöre hizmet verilmesi durumunda ise işe göre aracı temin etmek oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Kiralık vinçli kamyon çeşitleri oto çekimi ve taşımacılığında, inşaat şantiyelerinde seri bir şekilde iş yapma imkanı sunması ile tercih edilmektedir. Yapılması gereken işin durumuna göre doğru vinç seçimi ile işin seri bir şekilde yapılması mümkün olmaktadır. Yapılan işin en etkili şekilde yapılması noktasında kiralık vinçli kamyon büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle de hizmet verdiği sektörlerde başarılı işlerin ortaya çıkarılmasına katkı sunmaktadır.

Vinç Kiralama Hizmetleri

Vinç kiralama hizmet sektörü olduğu için çok daha titiz ve disiplinli bir çalışma istemektedir. Bu disiplinli çalışmanın benimsenmesi ile işe başlayan firma ise büyük başarılara tanıklık etmiştir. Doğru bir noktadan hizmet alarak kiralık vinçli kamyon teminini de güvenilir bir şekilde sağlamak mümkün olmaktadır. Disiplinli ve de profesyonelce hizmetin veriliyor olması ile müşterinin ihtiyacı doğrultusunda doğru aracı yönlendirmek mümkün oluyor.

İşin büyüklüğü ya da küçüklüğü fark etmeden aynı özenin gösterilmesi de profesyonel hizmetin en önemli parçasını oluşturuyor. Kiralık vinçli kamyon çeşitleri de farklı sektörlerde kullanılması ile araç çeşitleri arasında mutlaka bulunduruluyor. Bu ve bunun gibi tüm araçların periyodik olarak bakımlarının yapılması ile de olası aksiliklerin önüne geçiliyor. Kiralık vinçli kamyon çeşitlerinde teknik bakımın yapılması ile normalde de seri bir şekilde hizmet veren aracın en iyi performans ile işleri kısa sürede çözümlemesi mümkün oluyor.

Yapılacak işin durumuna uygun olan aracın yönlendirilmesi ve müşteriye temin edilmesi ile oldukça kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Kiralık vinçli kamyon çeşitlerinde yapılan kiralama süreleri de müşterinin isteği ve yapılacak işin yoğunluğuna göre değişebiliyor. Bu değişiklikler belirli periyotlarla oldukça uygun tutarlar doğrultusunda müşteriye sunuluyor.

14.04
2018
Vinç İle Ağaç Budama İşleri

Vinç İle Ağaç Budama İşleri

Vinç kiralama hizmeti, faaliyet açısı bakımından farklı iş kollarına özel olarak kullanılabilmektedir. Bu açıdan, sektörlerde ihtiyaç haline gelen bu hizmet, sektörlere sağladığı avantajla birlikte de süreklilik kazanmaktadır. Farklı iş kolları olarak özellikle bina ve yüksek alanlarda dış cephe işlemleri başta olmak üzere vinç kiralama hizmeti genel olarak belediye ve park, bahçe hizmetlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle, vinç ile ağaç budama işleri kolaylıkla yapılabildiği için belediye hizmetlerinde de vinç kiralama araçlarından faydalanılmaktadır. Hem yüksek alanlara ulaşım sağlaması hem de hareket edebilme özelliğinin var olması sayesinde tercih edilen kiralama hizmetlerinde firmaların müşteri memnuniyetine önem verme ve güvenli hizmet sağlama politikalarına da dikkat edilmesi gerekir.

Vinç Kiralama Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılır?

Kiralık vinç hizmeti almak için öncelikle bu hizmeti güvenli bir şekilde sunan firma ile iletişime geçmek gerekir. Hem güvenli hizmet hem de müşteri memnuniyetini prensip edinen bir firma ile çalışmak başarılı işlere de imza atmanızda yardımcı olacaktır. Bu açıdan mutlaka, kiralık vinç hizmeti almadan önce firmanın referans durumuna da dikkat edilmesi gerekir. Kiralama hizmeti kapsamında mutlaka gerekli görülen hizmet sözleşmelerini de imzalamak gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra kullanım alanına ve sektöre göre farklı vinç türleri bulunduğu için mutlaka kiralama firması ile sektör bilgisi paylaşmak gerekir.

Özellikle, inşaat, bahçe ve park gibi alanlarda kullanılacak olan vinç türleri hem ebat olarak hem de mekanik kapasite olarak birbirinden farklı özellik gösterdiği için kiralama hizmetlerinden faydalanmak için bu özellikleri belirtmek gerekir. Kiralık vinç hizmetlerinden doğru şekilde faydalanmak için gerekli tertibat ve ekipmanı da kiralama firmalarından temin etmek gerekir. Özellikle, kiralama yapılan vinç türüne göre bilgili ve deneyimli bir operatörün bulunması hizmetin daha sağlıklı şekilde devam etmesini de sağlayacaktır. Sektör olarak, tercihe göre vinç türünü belirledikten sonra uygun fiyat avantajlarından da yararlanmak için kiralama hizmeti sunan firmalardan teklif alabilirsiniz.

En Uygun Vinç Hizmeti Nasıl Alınır?

En uygun fiyatlarda vinç hizmeti almak için öncelikli bir piyasa araştırması yapmak gerekir. Fakat çok uygun fiyatlar için kaliteli hizmetten de vazgeçmek sektör açısından müşteri memnuniyetini zedeleyebilir. Bu nedenle, hizmeti sunan firma kesinlikle piyasada sağlam referanslara ve araçlara sahip bir firma olmalıdır. Bu açıdan Canbey vinç firması hem kiralama hizmetlerinde uygun fiyat avantajlarını sunan hem de kaliteli hizmeti müşteri ile buluşturan bir firmadır. Ayrıca, Canbey vinç firmasında sektöre göre aradığınız tüm vinç türlerine ulaşabilir, Canbey vinç hizmetlerinde güvenli hizmete ve uygun fiyatlara kısa sürede erişebilirsiniz.

11.04
2018
Vinç Çalışması

Vinç İle Reklam Tabelaları, Totemlerin Dikilmesi Ve Montajı

Reklam Sektöründe Vinç Kullanımı

Teknolojinin gelişmesi ile insan hayatını kolaylaştırmak için çeşitli aletler ve makineler üretilmektedir. Bu makineler insanların yapmakta olduğu işleri daha kısa sürede yapmak üzere tasarlanıyor. Vinç makineleri ise ağıt yüklerin indirilmesi ya da kaldırılması işlemlerinin hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Bu işlerin en iyi şekilde yapılabilmesi için de vinç kiralama hizmetleri verilmektedir. Farklı sektörlere verilen bu hizmet ile ağırlığı fazla olan her şeyin rahatlıkla kullanılabilmesi mümkün oluyor. Reklam sektöründe de birçok işin yapılmasında etkin bir şekilde kiralık vinç kullanılıyor.

Büyük reklam tabelalarının ve totemlerin dikilmesi ve montaj işlerinin yapılmasında da vinçlerin sağladığı imkanlardan faydalanılıyor. Bu sayede tabelaların güvenli bir şekilde dikilmesi ve montajlarının yapılması mümkün oluyor. Bu işin güvenle ve rahat bir şekilde yapılması için uygun olan kiralık vinç temini ile bu işlerin başarılı bir şekilde yapılması da mümkün oluyor. Bu noktada işe uygun olan vinç çeşidinin kiralanması büyük önem taşıyor. Bunun için de kaliteli bir şekilde vinç kiralama hizmeti veren firmadan yardım istemek gerekmektedir. Böylece iş için en uygun olan aracın size yönlendirilmesi ve gerektiğinde teknik desteğin sağlanması ile hızlı ve zamanında işler yapmak mümkün olacaktır.

Kaliteli Vinç Kiralama Hizmeti Anlayışı

Doru hizmetinen kısa sürede müşteriye iletilmesi noktasında Canbey vinç marka olma yolunda ilerliyor. Kaliteli bir hizmet için profesyonellik çerçevesinde çalışmaya özen gösteriliyor. Bu sayede de en doğru vinç kiralama hizmeti sunumu mümkün oluyor. Makinelerin teknik özelliklerini bilen ve bu konuda tecrübeli olan ekip çalışanları hızlı ve güvenilir bir hizmetin verilmesinde önemli rol alıyor. Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek makinelere doğru bir bakım uygulanıyor. Canbey vinç tün makinelerin periyodik bakımlarını yapma konusunda ve olası bir aksilik durumunda da en hızlı çözüm yöntemleri ile zamanında müdahale etmek mümkün oluyor. Böylece kiralık vinç uygulamasında başarılı ve kaliteli hizmetin adresi oluyor.

Reklam tabelal arının dikilmesi için gerekli olan vinç çeşidini de aynı özen ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile sunuyor. Canbey vinç hizmetlerinin kalitesi ile yapılacak işlerin hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde tamamlanması mümkün oluyor. Sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı oluşturma noktasında bu hizmetten yararlanmak avantaj sağlıyor. Reklam ve diğer sektörlerin tüm işlerini güvenle yapabilmesi için de doğru hizmetten yararlanması ile de yapılan işlerin profesyonel bir şekilde yapılması ve buna bağlı olarak kazanç sağlamaları da mümkün oluyor.

09.04
2018
Vinç İle Damper Ve Kasa Yükleme-İndirme İşleri

Vinç İle Damper Ve Kasa Yükleme-İndirme İşleri

Vinç Kiralama Hizmeti Kullanım Alanları

İnşaat ve limanlarda yüklerin indirilip yükleme, yüksek bir yere çıkarma ya da indirme işlerinde etkili bir şekilde kullanılan makinelere vinç denilmektedir. Vinç kiralama ile bu işlerin çok hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ağır yüklerin kaldırılması ve indirilmesi insan gücü ile oldukça zor yapılmakta ve çok fazla zaman almaktadır. Bu durumda bu ağır işleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapılması ise bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kiralık vinç ise bu ihtiyaca tam anlamı ile cevap vermektedir. Vinç ile yüklemesi ya da indirmesi imkansız denilecek kadar zor olan damper, kasa ve araç gibi ağırlıkların çok rahat bir şekilde yüklemek de indirmek de oldukça kolay olmaktadır.

            Vinç kiralama yöntemi ile bu ve buna benzer birçok işi çok kısa sürede yapmak mümkün oluyor. Aynı zamanda da bu işlerin güvenli bir şekilde yapılması da vinçler ile mümkün oluyor. Bu tür ağır yük indirip bindirme işlerinde yaşanacak bir sorunun büyük zarar ve kayıplara yol açacağı düşünüldüğünde ise güvenlik büyük ölçüde önem arz ediyor. Bu sorunların önüne geçmek ve güvenilir bir şekilde işlerin yapılması için kiralık vinç etkin bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu işlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılması sayesinde oldukça başarılı işler ortaya çıkmaktadır.

 Kaliteli ve Doğru Vinç Kiralama Hizmeti Kalitesi

Farklı sektörler için vinç kiralama hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde verilmesi ile bu sektörlerin daha kaliteli işler çıkarılmasına fırsat sunuluyor. Kiralama hizmetlerinin güvenli ve kaliteli bir şekilde yapılması için de oldukça titiz bir şekilde tüm çalışmalar yürütülmektedir. Öncelikle bu hizmetin ne kadar önemli olduğu ve yapılacak bir hatanın nelere mal olacağı konusunda tüm çalışanlar bilgilendiriliyor. Böylece yapılan her işin önemsenerek yapılması mümkün oluyor. Canbey vinç sunduğu hizmet ile her zaman sektörünün en iyisi olması için sürekli olarak çalışması gerektiği bilinci ile hizmet veriyor.

Ayrıca verilen hizmetin her zaman daha iyi olabileceği düşüncesi ile dinamik bir şekilde hizmet sunabiliyor. Canbey vinç profesyonel hizmet sunumu ile de müşterilerine en kaliteli hizmeti sunuyor. Bilgi almak ya da hizmet almak için günün her saatinde iletişime geçmek mümkün oluyor. Kiralık vinç bakımı ve müşteriye sunumu noktasında alanında uzman kişilerden oluşan ekip ile hizmet veriliyor. Bu sayede Canbey vinç sektörünün en güvenilir hizmetini verebilme imkanını da buluyor. Müşterileri ise en iyi hizmeti alabilme ayrıcalığını yaşama imkanını buluyor.

08.04
2018
Vinç İle İş Makinelerinin Söküm Ve Montajı

Vinç İle İş Makinelerinin Söküm Ve Montajı

İş Makineleri Kiralama:

Sahip olduğu mesleki yeterlilik ve elde ettiği tecrübe ile müşterilerine uzun süredir hizmet vermekte olan Canbey Vinç firması, sorumluluklarından ödün vermeden her ihtiyaca uygun vinç alternatifini müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. İstanbul’da bulunan en kaliteli ve başarılı kuruluşlar arasında yer almakta olan Canbey Vinç firması, bünyesinde her zaman en yeni ve en etkili vinç seçeneklerini barındırmaktadır.

Geniş bir iş makinesi alternatifine sahip olan ve her sektöre hitap edebilecek kapasiteye sahip olan bu firma, tüm beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmektedir. En fonksiyonel vinç alternatifleri ile birlikte sizlere destek olmaya devam eden Canbey Vinç firması, garantili hizmetleri ile sektörde kendine güvenilir bir yer edinmeyi başarmıştır.

Kiralık Vinçler

Her sektöre göre farklılık gösteren kiralık vinç ihtiyaçları, gerekli tüm iş güvenlikleri alınarak sunulmakta ve iş hayatının kolaylaşması için oldukça önemli avantajlar sunmaktadır. Kullanımı son derece pratik olan ve farklı taşıma kapasitelerinde tasarlanan vinçler, her türlü ihtiyaca yanıt verebilmektedir. İhtiyaca uygun olarak günlük ya da haftalık olarak kiralama yapılabildiği gibi, aylık vinç kiralama hizmetlerinden de faydalanılabilir. Düzenli bakımları yapılan ve sorunsuz bir kullanım olanağı sunan vinçler, işlerin aksamadan ve düzenli bir biçimde devam etmesini sağlar. En uygun fiyat ve ödeme avantajları ile beraber sunulmakta olan vinç kiralama hizmetleri, her an ve her dakika kesintisiz olarak gerçekleştirilmektedir.

İnsan gücü ile taşınması zor olan makinelerin sökümü ve montajı için de vinçlerden faydalanılmaktadır. Bunun için en uygun vinç tercihini yapmanızı sağlayan firma, tüm kiralama süreci boyunca sizlere destek olmaya devam etmekte ve işinizin sorunsuz bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.

Vinç Çeşitleri

Kullanılacak olan alana ve ihtiyaca göre farklı özelliklerde üretimi yapılan vinçler, pratik kullanımı ile de çok önemli bir yere sahiptir. Hem çalışan güvenliğini sağlayan hem de yüksek taşıma kapasitesi ile istediğiniz her şeyi kolayca taşıyabilmenizi sağlayan kiralık vinç hizmetleri, özellikle ağır sanayi sektöründe çok önemli avantajlar sunmaktadır.

Gerekli tüm sertifikalara sahip olan ve sizlere en kaliteli çözüm önerilerini sunan vinçler, gerektiği takdirde vinci kullanacak uzman operatör desteği de sağlanmaktadır. Kısa süreli kullanım ihtiyacında sizleri gereksiz satın alma maliyetlerinden kurtaran kiralık vinç hizmetleri, kaliteden ödün vermeden ve etkin bir biçimde sağlanmaya devam etmektedir. Siz de tüm vinç ihtiyaçlarınızda içiniz rahat bir şekilde bu firmanın sunmuş olduğu vinç kiralama hizmetlerinden faydalanma şansı elde edebilirsiniz.

06.04
2018

Vinç İle Gsm Ve Uydu Direklerinin Dikilmesi

Sunmuş olduğu birinci sınıf kalitedeki hizmetleri ile beklentilerin üzerine çıkmayı başaran Canbey Vinç Kiralama, deneyimli çalışanları ile birlikte adresinize kadar gelerek en etkin çözümleri sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her alan faydalanabileceğiniz kiralık vinç hizmetlerinde, sonraki süreçte de sizlere gerekli tüm destekler sağlanmaktadır.

Her iş alanına uygun olarak farklı vinçler ile müşterilerinin yanında olan Canbey Vinç Kiralama, en başarılı çalışma tekniklerini kullanarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. Sunduğu profesyonel çözüm önerileri ile her zaman olumlu sonuçlar elde etmekte olan Canbey Vinç Kiralama, beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Öncelikle olarak müşterilerinin iş alanına en uygun vinç tercihi yapmasını sağlayan ve böylece işlerin daha hızlı bir şekilde ilerlemesine olanak tanıyan bu başarılı firma, vinçleri kullanacak ehliyetli eleman tedariği de yapmaktadır.

İhtiyaca uygun farklı sürelerde kısa ya da uzun vadeli olarak kiralanabilen vinçlerde fiyatlar da buna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Siz de tüm vinç ihtiyaçlarınızda kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan bu güvenilir hizmetlerden faydalanma şansı elde edebilirsiniz. Tecrübeli ekip eşliğinde gerçekleştirilen kiralık vinç hizmetlerinde, daha iyisini sunmak adına firma kendini sürekli olarak yenilemektedir.

Kiralık Vinçlerin Avantajları :

Bir çok farklı sektörde kullanılan ve işlerin çok daha hızlı ilerlemesine imkan sağlayan vinçler, ihtiyaca uygun olarak farklı kapasitelerde ve özelliklerde üretilip sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Hem can hem de mal güvenliği için gerekli tüm önlemlerin alındığı ve en kusursuz hali ile sizlere sunulan kiralık vinç hizmetleri, işlerin yolunda giderek gereksiz zaman kayıplarının ortadan kalkmasına olanak tanımaktadır.

Kiralık vinç hizmetlerinde müşterileri memnun etmek ve kusursuz bir hizmet sunabilmek adına vinçlerin en yeni modeller arasından seçilmesi oldukça önemli bir detaydır. Bakımları düzenli olarak yapılan vinçler kullanılarak gerçekleştirilen vinç kiralama hizmetlerinde, dilerseniz araçları yerinde görerek kendiniz bir tercih yapabilirsiniz.

Hangi Çeşit Vinçler Vardır?

Kullanım alanına göre farklı özelliklerde tasarımı yapılan vinçler, farklı tonajlara ve ağırlık kapasitelerine sahiptirler. Diğer vinçler ile kıyaslandığı zaman çok daha fazla özelliklere sahip olan sepetli vinçler, yüksek alanların tamir ve montajı gibi işlerde tercih edilmektedir. En çok ihtiyaç duyulan vinç kiralama seçenekleri arasında yer alan sepetli vinçler, aynı zamanda GSM ve uydu direklerinin dikilmesi için de çok önemli bir yere sahiptir. İşçilerin çok daha güvenilir bir çalışma ortamı elde etmesine imkan tanıyan bu vinç kiralama hizmetleri, herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamak adına uzman kişiler tarafından sunulmalıdır.

01.04
2018
Sahibinden Kiralık Vinç

Sahibinden Kiralık Vinç

Yapacağınız kiralık vinç çalışmalarınızda güvenlik ve servis hizmetleri nasıl sağlanır ?

Firmamız sizlere vermiş olduğu tüm hizmetlerimiz için hem güvenlik hem servislerinde operatör temin etmektedir. Canbey vinç kiralama ailesi olarak sizlere verdiğimiz vinç kiralama- sepetli vinç kiralama- forklift kiralama işlemlerinizde işiniz  bitene kadar sizin her türlü sorularınıza cevap veriyoruz ve tarafınıza gönderdiğimiz araçlarımızın yanından ayrılmıyoruz. Oluşabilecek Herhangi bir sorun karşısında uzman ekibimiz olayı anında müdahale ederek oluşan sorunu ortadan kaldırıp çalışmanıza devam ediyor ve kusursuz şekilde size teslim ediyor.

Avrupa Yakasında Sahibinden Kiralık Vinç

Vinç kiralama hizmetlerimiz geçmişten günümüze kadar kişilerin dikkatini çekmiş olup daha çok geniş alanlara üzerinde yapılan çalışmalar için tercih edilmektedir. Vinçlerimiz yapı olarak büyük olduğu için yapılacak çalışmalarda kaliteli hizmet ortaya çıkmaktadır bunun sonucunda ise sistemimiz daha çok kullanılır ve alanında profesyonel bir hizmet çeşidini sizlere sunmamızı sağlar.

Firmamız günümüz şartları dikkate alarak makine parkurumuz da bulunan iş makineleri bize pek çok kişi tercih ettiği için hiyap vinç gibi Tonlarca ağırlığı tek seferde kaldıran iş makinemize yönelik olarak Siz de bizden sorunsuz hizmet almanın tadını çıkarabileceksiniz.

Firmamız İstanbul Avrupa Yakası’nda bütün ilçelerimizi hizmet vermekten hiçbir zaman geri kalmamaktadır. Bu konu ile ilgili olarak her daim sizler için uygun fiyatlandırmaları yapan firmamız  kiralık vinç hizmetlerini en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize Ulaştırma çalışmalarını sürdürmektedir.

Canbey Vinç Kiralama

Canbey vinç kiralama olarak bizleri yaptıracağınız çalışmalarda hiçbir sorun yaşamadan işleminiz size Teslim edilecektir.

Bizimle yaptıracağınız çalışmalarınızda sizleri gönderdiğimiz operatörlerimiz ile iş potansiyeliniz yükselecek ve işçi performansınız yüzde  yüze kadar artacaktır. Araçlarımız az yakıt yaptığı gibi Aynı zamanda bakımlarının tam olması ve gerekli olan bütün evraklarının düzgün ve doğru bir şekilde bulunması yapılacak çalışmalarda aksi bir durum oluşturmayacaktır.

Siz de vinç kiralama hizmetlerimiz için de uygun fiyatlar ile bizimle çalışmak için daha ne bekliyorsunuz hemen bizimle irtibata geçin ve Canbey  vinç kiralama olarak sizlere sunacağımız avantajlarımızdan yararlanın.

CANBEY VİNÇ FORKLİFT

01.04
2018
Son Dakika Kiralık Vinç

Son Dakika Kiralık Vinç

Firmamız Canbey vinç kiralama İstanbul’un her bölgesinde kiralık vinç hizmeti vermektedir.  2002 yılından itibaren vinç kiralama konusunda hizmet vermekte olan firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için gerekli bütün önlemleri almış bulunmaktayız. Uygun fiyatlar ile yaptıracağınız çalışmalarda bizleri arayarak kiralık vinç hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz ayrıca isiniz yapılmadan önce tarafınıza sunduğumuz ücretsiz keşif imkanımızdan da yararlanabilirsiniz .

Günümüz şartları düşünüldüğü zaman kapsamlı iş makinesi kiralamak firmaların en çok dikkat ettiği noktalardandır. Bu aşamada hizmetlerinizi gerçekleştirmek için makul şartlar altında bir çok iş makinesine uygun fiyatlardan ulaşabileceğiniz ortamlar oluşturmaktayız. İstanbul vinç kiralama hizmetiniz için bizlere telefonla ulaşabilir konulara ilişkin detaylı bilgilere sahip olarak hizmetlerimizin tamamlanmasına aracılık edebilirsiniz.

İstanbul’un her bölgesinde yaptırmak istediğiniz vinç kiralama hizmetlerimizden sizler de yararlanmak için hemen firma yetkilimiz ile iletişime geçebilir ve yedi gün yirmi dört saat boyunca bizden kesintisiz iletişim almanın tadını çıkartabilirsiniz.

Bilindiği üzere Avrupa yakası sürekli olarak gelişme gösteren önemli bölgelerimizi içerisinde bulunduran yakamızdır. Sizlere güvenli iş makinelerimizi sunmak için uzman kadromuz kendisini her geçen gün geliştirerek sizlere en kaliteli iş makinelerini sunmak için kesin çalışma seçeneklerini sizlere belirtmektedir.  Kiralık vinç hizmetimiz ile artık sizlerle çalışmalarımızda daha rahat edebileceksiniz ve sorun yaşamadan vinç kiralama işleminden yararlanabileceksiniz. Canbey vinç ve forklift kiralama firması olarak profesyonel bir ekibe sahip olduğumuz için sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmetleri verebilmek için gerekli olan bütün önlemlerimizi ve tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. istanbul vinç kiralama hizmetlerinizde araçlarımızın bütün güvenlik tedbirleri alınmış olup teknik muayeneleri uzman ekipler tarafından belgelendirildikten sonra çalışmalarına gönderilir müşterilerimizin en iyi şekilde yapmayı amaçlamaktayız.

Bizimle yapmak istediğiniz kiralık vinç çalışmalarınızda kiralama sürecinizi belirtmeniz durumunda (gün,hafta,ay) sizlere çalışma tablosu oluşturarak kaliteli hizmet vermek için çabalıyoruz.

Kiralık vinçler ile yaptırabileceğiniz çalışmalar ve avantajlar

Firmamızdan kiralayacağınız vinçlerimiz ile ,

  • Oto kurtarma
  • Kulübe ve map indirme
  • Konteyner taşımacılığı
  • Direk dikme
  • Cam taşıma

Vb. Gibi çalışmalar yapılmaktadır.

İstanbul kiralık vinçlerimizin avantajları,

  • Zamandan tasarruf ettirmesi
  • İşçilerin performansını yüzde yüz arttırması
  • Beş tondan üç yüz tona kadar tek seferde kaldırma kuvvetinin olması gibi avantajları bulunmaktadır.

İstanbul’da 7/24 vinç kiralama hizmetleri sunuyoruz.

Siz de hemen bizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir konulara ilişkin fikir örneklerinden faydalanarak çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz çözümler ile birçok firmanın tercih ettiği ilk firmayız. Kiralık vinç hizmetlerinizde iş güvenliği açısından herhangi bir işçinin sağlığı açısından ağır yüklerin kaldırılmasında vinçlerin kullanılması meydana gelecek iş kazalarının önüne geçme açısından önem teşkil etmektedir. Canbey vinç ailesi olarak bu tür kazaların yaşanmaması için sizlere kiraladığınız vinçlerin yanında operatörde temin etmekteyiz. Sizler de hemen vinç kiralama hizmeti ile ilgili olarak bizimle çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin her türlü konu ile ilgili bilgi almanın keyfini sürün. Avrupa yakası bölgesinde yapacağınız istanbul kiralık vinç hizmetlerimizde makinelerimizin taşımacılık alanındaki üstün performansı ile birlikte tüm işleriniz kısa sürede tamamlanıp sizlere teslim edilecektir.

Canbey forklift ve vinç kiralama olarak  bizden alacağınız kiralık vinç hizmetlerimizde piyasa şartlarına uygun olarak düzenlenen fiyatlarımızdan ve tarafınıza yapacağımız ücretsiz keşif imkanlarımızdan da yararlanabilme imkanına sahip olabileceksiniz o halde hemen bizi arayın ve sorunsuz hizmet almanın keyfini çıkartın.

CANBEY VİNÇ ve FORKLİFT KİRALAMA

11.03
2018
Haznedar Vinç Kiralama

Haznedar Vinç Kiralama Hizmetleri

Firmamız Haznedar bölgesinde 5 tondan 300 tona kadar ulaşabilecek işleriniz için vinç kiralama hizmetlerini sizlere ulaştırmak için çözüm odaklı ortamlar oluşturarak Sizlerin de desteği ve bize olan güveni ile daha kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız Haznedar kiralık vinç hizmetimizden yararlanabilmeniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek ve gerekli bilgileri almanız yeterli olacaktır vereceğiniz bilgiler doğrultusunda. Siz de Haznedar kiralık vinç hizmetlerimizden yararlanmak ve böylesi önemli bir hizmeti bizden alabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

Haznedar vinç kiralama faydaları

Taşımacılık unsurunun söz konusu olduğu yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Haznedar kiralık vinç Bu aşamada sadece İnşaat değil şantiyelerde de çok önemli bir yere sahiptir 5 tondan 300 tona kadar kaldırma gücünün olmasının yanında seri hareket edebilme özelliği de bulunan iş makinemizin aşamalar bakımından nitelikli olması oldukça önemli bir yere sahiptir Canbey vinç firması olarak hizmetlerimizi sizlere sunarken güvenlik önlemlerini ve uygun çalışma koşullarını en ön planda tutmaktayız Haznedar bölgesinde yaptıracağınız vinç kiralama işlemlerinizde çalışma koşullarımızı gözden geçirerek sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Haznedar sepetli vinç kiralama da canbey vinç kiralama firmamız forklift kiralama gerek sepetli vinç kiralama gerek vinç kiralama sektöründe 15 yıldır kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla vinç kiralama sektöründe öncü firmalardan Biri haline gelmiştir makine parkurumuzu güvenli ve bakımlı halde tutmak önceliklerimiz arasındadır iş makinelerimizi işinde uzmanlaşan operatörlerimiz zamanında müşterilerimiz ulaştırmak da ve gerek sepetli platformlarımızın gerek vinçlerimizin gerekse forkliftlerimizin periyodik bakımları zamanında ve hiçbir aksaklık yaşanmadan yapılmaktadır ihtiyacınız olan her metraj ve tonajdaki vinçlerimizi en kısa sürede size ulaştırmak için firma yetkili ve teknik kadromuz her zaman yanınızda olacaktır Haznedar vinç kiralama olarak verdiğimiz hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin talepleri ile birlikte sürekli gelişme göstermektedir müşterilerimize sepetli vinç hizmetlerini karşılamak için gerekli olan iş makinemizi uzman ekibimizin tecrübelerine dayanarak makine parkurumuzu sürekli genişletmekteyiz makine parkurumuz da 20 metre sepetli vinçten 75 metreye kadar yükselen ve iş kapasitesine sahip olan sepetli vinçlerimizin yanında 5 tonluk vinçten 80 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip olan vinçlerimizde bulunmaktadır.

Haznedar kiralık sepetli vinç fiyatları

Haznedar sepetli vinç kiralama fiyatları siz değerli müşterilerimize yapılması gereken işiniz taşıması gereken malzemeler gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için müşteri temsilcimize arayabilir ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanarak Öncelikle hizmet almak ve sorunlarımızı çözmek için bir telefon kadar uzaktayız. Müşteri temsilcilerimiz yaptıracağınız hizmetleriniz ile ilgili olarak günümüz piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak sizlere en uygun şekilde fiyat verip işlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Canbey vinç olarak tam tamına 15 yıldır sepetli vinç kiralama forklift kiralama vinç kiralama işlemlerinizi siz değerli müşterilerimizin bize olan güveni ve desteği ile devam ettirmek deyiz sürekli gelişen firmamız ile sizlere Hazırlamış olduğumuz internet sitemizde tüm İnşaat işlemlerinizi çözebileceği gibi aynı zamanda yaptıracağınız İşler de kullanılacak iş makinelerimizin türlerini de sizlere sunmaktadır. Canbey vinç olarak Haznedar bölgesinde firmamızdan alacağınız sepetli vinç kiralama hizmetleriniz için sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız siz de bizimle çalışmak için hemen Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir uygun fiyatlandırmalarımızdan yararlanarak işinizi emin ellere teslim edebilirsiniz veya sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizde ziyaret ederek konulara ilişkin detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

12.02
2018
Vinç

Vinç Nedir – Vinç Çeşitleri Nelerdir

Vinç insan gücünün kat be kat üstündeki dozajlı yüklerin yüklenmesinde ya da boşaltılmasında kullanılan teknik ekipmandır. Bunun yanında nakliyat işlemleri, kurtarma ve arama çalışmaları, inşaat ve medya projeleri için de vinçlerin kullanıldığı görülmektedir. Elbette bütün bu alanlarda kullanılması için belirli koşullarla uygun fiyatlarla kiralanması ve vinç olarak her türlü hizmeti görmesi gerekmektedir. Bunu sağlayan firma, uzun yılların getirdiği güçle müşterilerine en kaliteli hizmet sunarak farklı çözümlere farklı vinç sistemlerini sunarak böylelikle tamamen profesyonel ve tamamen sıra dışı teknik hizmetler meydana getirmeyi sürdürüyor. Sürdürdüğü bütün bu alanlarda karşılaşılan vinç türleriyle müşterilerinin her anlamda ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor.

Sabit Vinçler

Vinçler kiralanma işlemlerinde alelade yapılmaz. Belirli ihtiyaçlara yönelik olarak belirli vinçlerin takviye edildiği görülmektedir. İşte bundan dolayı kesinlikle kiralama işlemlerinde belli başlı kriterlere göre sınıflara ayrılmış olarak kiralanmaktadır.

Sabit vinç sistemlerinin kullanım alanları genellikle sabit alanlardaki yük taşıma ya da boşaltma işlemleri olduğundan dolayı kullanım alanının en sınırlı olduğu vinç tipi olarak bilinmektedir. Bununla birlikte sabit vinçlerin başlıca temel unsurlarını oluşturması bakımından dikkat çeken bir diğer yönü onun her anlamda kaliteden kesinlikle ödün verilmeksizin, yüksek hassasiyete dayanan noktalara bağlı olarak kullanılmasıdır. İşte tümüyle bu yönleri dikkate alınarak değerlendirildiği zaman sabit vinçlerin kullanım alanları daha net olarak anlaşılacaktır.

Mobil Vinçler

Sabit vinçlerin dışında tercih edilen bir diğer vinç türü hareketli vinç sınıfında yer alan mobil vinç çeşitleridir. Mobil vinçler kullanım alanı en fazla gelişmiş vinç seçeneklerinden birisi olmaları bakımından son derece ortada duran teknik unsura sahip vinç sistemleridir. Özellikle düşünüldüğü zaman söz konusu vinçlerin araç üstü taşımacılık, organizasyon taşımacılığı, yük taşımacılığı gibi noktalarda yaygın olarak kullanıldıkları dikkat çeken özellikleri oluşturur. Bu vinçlerin kullanıcılarına sunmaya devam ettikleri en büyük yenilikse kuşku yok ki her yere anında ulaşım hizmeti vermeleri ve her yere çok kısa bir zaman diliminde ulaşım imkanını ortaya koymaları olacaktır. Bütün bu noktalarıyla değerlendirildiği zaman mobil vinçlerin kullanım alanlarının giderek arttığı ve can kaybını ortadan kaldırdığı söylenebilir.

Sepetli Vinçler

Kiralama sürecinde ilk akla gelen vinç mutlaka sepetli vinç çeşitlerinden biridir. Çünkü en fazla yükseklik boyutları farklı özellikler gösteren kiralık vinç tipi olarak sıklıkla kullanım alanı yaygın bir halde gelişim kaydeder.

Sepetli vinç sistemleri genellikle çok yüksek binalara yük boşaltmak, yük yüklemek ya da cephe tadilatı, cephe kaplama, reklam ve tabela sistemleri gibi farklı amaçlar için kullanılan vinç hizmetlerinden oluşmaktadır. Bu birbirinden tamamen değişik sistemlerden de açıkça anlaşılır olacağı üzere vinçlerin her bakımdan süreklilik taşımaya devam eden farklı süreçleri bulunmaktadır. Bu var olan farklı süreçlere yönelik olarak sepetli vinçlerin kullanım alanlarındaki ekonomik ölçütünün kesinlikle diğerleriyle yarışamayacağı ve diğerlerini tamamen geride bırakan bir hususunun olduğu ortada duran özelliklerini meydana getirir. Sepetli vinçler kullanım alanları itibariyle düşünüldüğü zaman söz konusu bütün bu alanlarıyla vinç tekniklerinin en önde gelen ürünleridir.

Vinçlerin kiralanmasına karar verilmesi sürecinde onların kısa vadede acil bir sorunu çözmek için kullanılıyor olmaları ve bu yüzden de kiralama işlemlerine gerek duyulması yatmaktadır. Bu bakımdan vinç daima uygun fiyatlarla kiralanmaktadır.