0 Comments

İstanbul’un her bölgesinde olduğu gibi Avcılar Yeşilkent bölgesinde Canbey vinç kiralama olarak uzman kadromuz ile sepetli vinç kiralama – kiralık vinç –  forklift kiralama – makaslı platform kiralama hizmetlerinizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Avcılar  bölgesi de eski yapılanma bölgesi olduğundan kentsel dönüşüm bölgesi olarak inşaat ve şantiye alanlarının çoğunlukta olması nedeniyle, firmamızın çalışmaları devam ettirdiği ve kiralık vinç hizmeti konusunda tercih edildiği firmalardan en önde gelen isimlerdeniz.

Yeşilkent (Avcılar) kiralık vinç hizmetimizi Siz Değerli müşterimiz ile buluşturan firmamız sizlerin kaliteli ürünlere ulaşabilmeniz için bütün gerekli çalışmaları yapmaktadır. Yeşilkent vinç kiralama hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin bütün işlerini kolaylaştırabilir ve insan gücüyle taşınması zor olan her türlü yükü kolayca taşıyabiliriz. Bizim için her zaman öncelikli olarak belirlemiş olduğumuz müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı ilkemiz ile siz değerli müşterilerimizin kaliteli hizmetlerden yararlanmanız için her zaman yanınızda olacağız. Yapacağınız işe göre saatlik veya günlük olarak kiralama yapabilirsiniz. Uzun zaman gerektiren işleriniz içinde haftalık ve aylık olarak da kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Lojistik alanında yapılan çalışmalar ve vinçlerin nerelerde kullanılacağını ne ağırlıkta olacağına karar vermek yine sizin kendinize aittir. Yeşilkent bölgesinde 7/24 en iyi vinç kiralama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Yeşilkent Kiralık Vinç

Yeşilkent bölgesinde firmamızdan alacağınız Yeşilkent kiralık vinç çeşitlerimiz 5 tondan 80 tona kadar makine parkurumuz da bulunmaktadır. Kiralık vinçlerimiz ile Oto Kurtarma ve nakil işlemleri fabrika ve atölye makine taşımacılığı, konteyner nakil ve konteyner taşımacılığı, prefabrik çatı ve bina montaj ve demontaj işlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Yeşilkent bölgesinde Yeşilkent Avcılar vinç kiralama hizmetinizi gerçekleştirmek istediğiniz zaman firmamızın yetkilisiyle irtibata geçerek hangi alanda kullanacağınızı kaç saatlik veya kaç günlük çalışma yapacağınızı ve ne tür malzeme taşıyacağınızı belirttiğiniz takdirde, size uygun olan tonajda ve yükseklikteki vincimizi gönderip çalışmalarınızı bizimle yapabilme imkanına sahip olabileceksiniz. Siz de konuyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için bizi arayabilirsiniz. Yeşilkent’te belirtilen yerde olup sizlere vinç kiralama hizmetini çok kısa süre içerisinde verebileceğiniz Canbey vinç ailesi olarak Yeşilkent İstanbul vinç kiralama hizmetlerimiz de Sorunsuz şekilde iş makinemizi ulaşabilmeniz için desteklerinizi sizden esirgemiyoruz.

Yeşilkent (Avcılar) Vinç Kiralama Avantajları

  • Uzun vadede performans özelliği olduğu için ilk sırada tercih edilmektedir
  • 70 ton ve 80 tona kadar ağırlık kaldırma gücünü bulunması
  • Az yakıt tasarrufunun bulunması
  • Operatörler tarafından taşımacılık alanında tercih ediliyor olması

Gibi avantajlarımız bulunmaktadır. Firmamız Yeşilkent bölgesinde yapılacak hizmetlerde fiyat verilmeden önce yaptıracağınız hizmet ile ilgili olarak müşteri temsilcimize gerekli bütün bilgileri verdiğiniz takdirde tarafınıza sizin için en uygun olan iş makinemizi gönderiyoruz. Fiyatlandırma konusuna gelecek olursak firmamızdan en uygun fiyatlar alabileceğinizin garantisini veriyoruz. Kaliteli ve geniş makine parkuru ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an sizin yanınızda olacağız.

Yeşilkent bölgesinde firmamızdan alacağınız personel yükseltici vinçler genellikle personel kapasiteli oldukları için taşıyacakları yük kapasiteleri de sınırlıdır. Yükselebileceği her açıya kaldırabileceği yük aynıdır. Fakat yük kaldırma vinçlerinde mesafe olarak üst seviye ulaştıkları zaman yük ağırlığı olarak en düşük seviyeye inerler. Bu nedenle vinç seçiminde yükün ağırlığı mesafe çok önemli bir yere sahiptir. Genel olarak sizlere kapsamlı bilgi Sunan web sitemiz işlerinizi çözüme kavuşturacak bütün bilgileri detaylı olarak ele alınmıştır. Ayrıca Yeşilkent bölgesinde bizim ile yaptıracağınız Yeşilkent kiralık vinç hizmetleriniz de işçilerinizin de performansı yüzde  yüze kadar artış gösterecektir.

CANBEY VİNÇ VE FORKLİFT KİRALAMA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts